Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Max. 2750 bütçeli yardim

noddle

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
Temmuz ayinda telefon almayı planliyorum, öncelikli kriterlerim şu şekilde:
1-) Android olacak.
2-) Harici hafiza karti istemiyorum.
3-) Max. 2750 TL bütçe.
4-) Ekran boyutu 5.5" i gecmesin.

Nitekim şimdiye kadar araştırmalarıma göre anketteki iki seçenek arasında kaldım, başka tavsiyeniz olursa yazın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

One Plus 6 bekle derim ama ne zaman girer ülkeye belli değil. 2300'e almıştım ben OP 5T'yi 50 dolar fazlaya çıktı 2500'e falan gelmesi lazım ama belli olmaz tabii. OP baya destek veriyor telefona, sürekli güncelleme geliyor, updateleri çok güzel (gesture navigasyonu eklediler mesela, istersen o klasik android tuşlarını kaldırabiliyorsun tamamen).

Xiaomi Mi Mix 2S de gelirse o da güzel baya. Bence acele lazım değilse bekle biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

P20 Lite'ı da ekleyebilirsin , fiyat daha uygun, tasarım daha güzel. Aradığın ne bilmiyorum gerçi performans, foto ?

Foto önemli degil, Yazilim arayüzü çok önemli, yazılım olarak sağlam olsun, problem yaşatmasın. Bi de ben arabada android auto kullaniyorum, örneğin htc de sıkıntı yokken, huwaei telefonlarda arabaya görüntü aktarmada problem yaşanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleyemedim üst mesajı, OP 5T hala satılıyormuş TR'de, teknosa gittigidiyor'dan satıyor 2.6k

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/oneplus-5t-64gb-akilli-telefon-siyah-ithalatci-garantili-351885950?aff_id=21&utm_source=Gelirortaklari&utm_medium=aff&utm_campaign=21&utm_content=GO&ggmktg=Affiliate_GO_21_1774_xml___&mpch=ads&utm_source=Gelirortaklari&utm_medium=aff&scxid=14489-197538-2357-0

ama artmışfiyatı tabii. 6 beklemek en mantılısı.
Sosyal ağlarda paylaş

mi serisinin sekizinci yılı olduğundan mi7'yi atlayıp mi8 olarak adlandırmışlar.

iphone x'in direkt çakması yani aslında da mümkün değil 4k olması. en abartı şekilde 3k olur ki, sanmıyorum 64gb sürümünün öyle bir fiyatı olacağını. diğer modellerin fiyatlandırmalarına bakarsan zaten aşağı yukarı tahmin etmek mümkün.

donanım olarak da piyasadaki tüm android cihazlardan iyi durumda denebilir. gelsin bir türkiye'ye de görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

mi serisinin sekizinci yılı olduğundan mi7'yi atlayıp mi8 olarak adlandırmışlar.

iphone x'in direkt çakması yani aslında da mümkün değil 4k olması. en abartı şekilde 3k olur ki, sanmıyorum 64gb sürümünün öyle bir fiyatı olacağını. diğer modellerin fiyatlandırmalarına bakarsan zaten aşağı yukarı tahmin etmek mümkün.

donanım olarak da piyasadaki tüm android cihazlardan iyi durumda denebilir. gelsin bir türkiye'ye de görelim.

(tu) deal
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

Mal said:

Niye özellikle hafıza kartı istemiyosun anlamadım

Telefonun performansi düşüyor. Eskiden Iphone un en buyuk artilarindan biri buydu, şimdi yavaş yavaş Android ler de tek tip storage a geciyor.

O kadar etkilemiyor bende en son çıkan sd kart sınıfı vardı bi ondan almıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Annemin telefon cok eskidi, kendime bir XZ1 alip GM6 Android One'imi ona vereyim diyorum.

Xperia fani olarak begendim. Telefonu deneyen, soyle sorunu var, sunu dusun diyen var mi?

Gereklilikler ne derseniz;

Sart olarak: En azindan Snapdragon 835, kulaklik girisi, parmak izi seysi, cok iyi 24bit DAC ve aptX HD.

Olsa iyi olur olarak: Stereo hoparlor, saglam fast charging, NFC, DLNA, rom filan kasmadan Android P gelecek oldugu bilgisi, IP68

Kamera umrumda bile degil.

Snapdragon 835 niye derseniz, Android ile cok fazla vidyo encoding ve OCR yapiyorum. OCR derken Camscanner filan degil, duzgun Abbyy Finescanner ile OCR. Ozellikle OCR'nin yavasligi cildirtiyor. Su an kullandigimi 3'e katliyor bu CPU benchmarklarinda.

Bu dedigim her sey XZ1'de varmis. Sunda da var derseniz benzer fiyatli bakabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...