Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Madrid - Liverpool 2017-2018 CL Final - 26 Mayıs 2018

Fistan

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

hem ronaldo hem de bale ayrılık sinyali verdi.

ronaldo zaten direkt gidici bir sezondur belli de bale'e şaşırdım.

gerçi kendileri istemese de real'in artık bi reset çakması şart. benzema da gidici zaten.

neymar psg'de kalacak herhalde seneye, 1 yıl daha tutar başkan ronaldo ve bale'ı. sonra ronaldo gider, neymar gelir gibime geliyor.

benzema direkt napoli'ye gitsin zaten bu yaz. tabi yerine gidip lewandowski'yi falan almaz umarım başkan.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bale bence real'de harcandı biraz.

harcanmalık bi durum yok, adam sakatlanıp duruyor. 2 sezondur toplam 43 maç kaçırdı adam.

e yokluğunda da yerinde oynayan adam iyi oynayınca bale geri döndüğü zamanlarda orada oynayanı hemen kesemedi zidane da. yapıcak bi şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bale'ın röportajı dinledim de şimdi, adam baya sitemli sanırım zidane'a.

ilk 11'de başlamadığı için bile hayal kırıklığına uğramış adam röportajda bunu söylediyse durum baya ciddi sanırım. bi de sezon başı 5-6 haftalık sakatlığım vardı o zamandan beri fitim aslında diyor.

beni oynat yoksa gidiyorum diyor adam resmen.
ya da direkt gidiyorum da diyor olabilir sdf. zaten yazın menajerimle oturum konuşucam demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bale kalmaz ya, top class seviyeye geçmek için geldi buraya ama geldiğinden daha kötü durumda net şekilde. Tottenham'da daha popüler hatta oyuna daha çok etki eden adamdı.

Neymar'ın Messi yanında yaptıklarını yapamadı, üstüne Neymar bile gittiyse daha iyi olmak için Bale zaten gitmek ister.

Tottenham'a geri dönsün bari sdafsd
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntı şu, bu sene adamlar şl'yi yine kazanmış olsalarda inanılmaz maç seçtiler. bayern maçına bile tam kafa yapısıyla çıkamadılar nasılsa geçtik gözüyle bakıp az daha gidiyorlardı.

ligi konuşmaya zaten gerek yok. ronaldo falan inanılmaz yattı ilk yarı formunu dk için korumak için falan. oyuncuların şahsi beklentileri, istekleri takımın önüne geçmeye başladı.

o yüzden reset gerek. 5 senede 4 ŞL muazzam ve büyük ihtimal tekrarlanamayacak bir başarı ama bu kadro ile devam ettikleri sürece bir tane daha görememe ihtimalleri hayli yüksek.

alttan gelenleri çok iyi, onları tamamlayacak süper starları bir şekilde bulurlar. hazard - kane - salah üçlüsünü alacaklar şimdiki üçlüyü gönderip diyordu marca mesela. şunlardan ikisini bile alabilseler zaten bence şuankinden daha kötü olmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...