Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Madrid - Liverpool 2017-2018 CL Final - 26 Mayıs 2018

Fistan

Öne çıkan mesajlar

şu an alınacak herhangi bi santrafor benzema'dan daha iyi olur zaten. werner bile alabilirler bence.

bana sormayacaklar tabi ama umarım almazlar hazard'ı da kane'i de.
başka futbolcuların salak salak taklidini yapmaya çalışan tipleri sevmiyorum hiç.
hazard, sterling'i yapmıştı mesela.
müller de ronaldo'yu yapmıştı. itici geliyorlar bana.

hele bi de hazard + courtois durumu vardı ki tam bir eww durumu benim için. lig özetlerini bile izlemem herhalde sdf.

kane de tek kulüplü futbolcu olmak istiyorum diyodu bilmiyorum napar.
salah da dursun daha liverpool'da 1-2 sene.

neymar da gelmesin, ona da gıcık oluyorum. zaten bana sorsalar alacak adam kalmayacak sdfd.

mbappe, dybala falan gelse ama keşke.

mbappe - werner - dybala olsa fena mı.
Sosyal ağlarda paylaş

dybala da uzatıyordu en son juventus ile, o da olmaz gibi. ama olsa müthiş olur, dünya üzerinde oynayıp da fark yaratamayacağı kulüp yok kralın.

werner çok iyi çocuk ama halen rm seviyesi vs için uygun değil. isco gibi adamın bile yedek beklediği kulüpte werner ancak yedek forvet olur.

mbappe de bence yakışmaz. psg'de bile etki sahibi değil o kadar, monaco da iyiydi güzeldi ama o seviyeye daha gelemedi.

Kane iyidir bu arada ya, piyasadaki en iyi golcü açık ara her şekilde atabiliyor yavşak. top class'ı bence fazlasıyla hak ediyor ama çevresine ona göre adam seçmek gerek. benzema gibi komple ileriyi derleyip toplayabilecek bi adam değil.
Sosyal ağlarda paylaş

mbappe bence çok iyi abi. o yaşta mükemmel ki monaco'da sol santrafor oynuyordu, neymar'la aynı takımda olunca sağ kanada geçti yani. sol kanatta daha da iyi iş yapar bence.

werner için dediğine katılıyorum ama pişirilir yani. çocuk hem hızlı hem yetenekli.
zidane flexible formation seviyor zaten ronaldo ve benzema'nın maç içinde ne kadar pozisyon değiştirdiğini görüyosun. kane gitmez bence, kötü olur. belki de morata'yı o yüzden bıraktılar.
edik: yani kötü olur demeyim de, senin de dediğin gibi etrafını ona göre ayarlaman lazım, ona da ne gerek var.
Sosyal ağlarda paylaş

İngiliz, Alman vs. seçmez Real üstüne takım kuracağı adamlarda. Dybala'nın da ben en en üst seviyedeki oyunculardan olacağını düşünmüyorum asla, Real'e yakışan Mbappe-Neymar ikilisini getirmektir. Neymar olmazsa olmaz değil ama Mbappe futbolun geleceği.

Ayrıca Real'in uç oyuncularının şu anki Isco-Casemiro-Modric-Kroos vs. kurulan orta sahanın önünde gezici olması lazım. Bir en uçta bir kanatta falan. Bizim Terim'in zamanında oynattığı asimetrik 4-4-2'si işte ashdfhsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...