Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [18/19]

Raylen

Öne çıkan mesajlar

Bu hafta normal oldu gerçi ama Schalke 4/4 mağlubiyetle başladı lige, yani Bayern'e karşı çeviremeyeceklerini varsayıyorum. Bu hiç beklenmeyen bir şeydi, keko tayfa daha fark etmedi onlardan önce yazalım çünkü Schalke'nin GS'nin grupta lider çıkacağını vs. yazmıştım; sevdiğim ve geçen sene sürekli takip ettiğim takımdı.

Tedesco hocamın oyun sistemi geçen sene feci tutmuştu, Goretzka falan yıldızlaşmıştı resmen o sistemde ki onlar ayrılsa bile aynı şeyi devam ettirir deniyordu ama olmadı.

Gerçi takip edenler ŞL'ye full odaklandıklarını, orada da Porto'ya karşı zaten sezonun açık ara en iyi oyununu oynadıklarını söylüyorlar ama işte bu lig başlangıcı affedilemez ya...

Ligde zaten full rotasyonla çıkıyorlar bir de, full demeyelim de sürekli değişiyor 4-5 adam. 4 maçta 2 kırmızı var bir de, garip bir umursamamazlık falan da var adamlarda.

Bir önceki sezonun 18 galibiyetli ikincisinin düştüğü bu durum harbi acınası. Toparlarlar %100 ama işte 4'de 0 başlayıp, ŞL potasına girebilecekler mi tekrardan merak ediyorum harbi...

Yine de kadroları halen taş gibi, bu Suat Serdar'ı da milli takıma getirtebiliyorsak kapmak gerek bir şekilde. taş gibi çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Man u - Derby macinda efsane dram dondu dun aksam.

Mourinho v. Frank Lampard

derby 2-1 once gecti, 90+5'te Fellaini 2-2 yapti. penaltilarla Derby tur atladi.

cumartesi de Nuno Espirito Santo'dan tokat yemisti Mourinho. yine Porto'dan eski ogrencilerinden.

dususu cok kotu oluyo adamin resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...