Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

bu takım geçen sene de böyleydi FT'den önce. FT de düzeltemedi zaten. Son 2 Alanya ve Akhisar deplasmanlarını bile balla 2-0 başlamamıza rağmen BİTİR HOCA BİTİR diye bitirdik.

Hocanın elinde olsa takımdan çok kelle alır da işte para yok, mecbur bu kadro ile devam ediyor.

Tek kalemde; Maicon, Ahmet, Feg, Eren, Belhanda gibi isimleri hoca anında yollar. Ama hepsinin maaşının maşallahı olunca gitmek istemiyorlar tabi...

Neyse, 3 gün kaldı derbiye. Bence de bok gibi it dövüşü maç geçer bir taraf atarsa skora yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

fatih hayvan gibi ovunce boyle oldu

ben hic onla ilgili konusmasini izlemedim benim sahsi fikrim

FTnin hicbi konusmasini izlemedim diye genelleyeyim hatta

demek ki ft kadar anliyorum futboldan ama bjk taraftari kadar degil rakibi kevgire ceviren q7 ve kirilmamis rekor birakmayan qral elestireyim biraz :?
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

Lancelion said:

fatih hayvan gibi ovunce boyle oldu

ben hic onla ilgili konusmasini izlemedim benim sahsi fikrim

FTnin hicbi konusmasini izlemedim diye genelleyeyim hatta

demek ki ft kadar anliyorum futboldan ama bjk taraftari kadar degil rakibi kevgire ceviren q7 ve kirilmamis rekor birakmayan qral elestireyim biraz :?

sundan bahsediyordum http://gss.gs/2517799
Sosyal ağlarda paylaş

Su an Fener'den iyi miyiz kotu muyuz bilemiyorum acikcasi. Kadro baya kotu ve birbirinden kopuk. Fener en azindan Cocu'nun sutlanmasi moraliyle oynayabilir ki bu sene Besiktas ve Basak macinda iyi oynadilar belki de tek iyi oynadiklari mac filandi.

Ozellikle 0-0'a dogru giden bir mac olursa taraftar da homurdanir baya sikici kilit bir mac bekliyorum iki takim da gol atma becerisi yok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

gsyi çözdü bütün rakipler problem orda

nagatomo veya rodrigezden biri oynuyorsa her türlü sol kanattan yüklenicekler, diğer kanatta oynayan sinan ömer linnes falan sadece çok boş kalırlarsa bişeyler denerler

belhanda free role oynayıp verkaç yapıcak, belhanda ve fernando yaya yaklaştığı anda arapas atıcaklar

badou/onyekuru çalım denicek, eren/donk/maicon ilerde kafa topu almaya çalışıcak

kadro fakirliği OP
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...