Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Insanlara edilen hakaretleri bu kadar komik bulanlara ozelden güldürecek kufurler ve hakaretler yollayabilirim..

Modlar fasulyeden olduğundan insanlar istedigi gibi kisisel hakaret edebiliyor forumda

Aslanim beni alintilayarak konussana bana bisey soylemek istedigin zaman.
Acikca da soyleyeyim kufur edecek kadar delikanli degilsin kimseye.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakaretle ilgili gelen şikayetleri inceliyoruz. Her şikayet haklıdır anlamına gelmiyor bu.

Son olarak küfür etmek delikanlılık falan değil tabii ki. Esas şikayet edilmesi gereken mesaj aslında şikayet edilmemiş olan son "küfür edecek kadar delikanlı değilsin" kışkırtma mesajı.

Bu tür polemiklerden uzak duralım.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer seyi daha once de yazmistim.

Futbola farkli acıdan bakabiliriz, bir pozisyona bakip farkli sonuclar cikarabiliriz, bir oyun planini gorup farkli yorumlayabiliriz, zaten bu sekilde konuştukça bir şeylerin zevkini aliyoruz.

Ama random bir mesaja bile ustelyerek defalarca kisisel saldırıyla tinerci vb. seklinde cevap veriliyorsa bu ortamin düzeltilmesi gerek. Çünkü bir gun birisi sakin kalmıyor 1 mesaj atiyor ve suclu o oluyor oncesinde 3752848 tane hakaret mesaji atanlar degil.

Burda en sert madcow ile tartıştık onda da adamin yorumlarına inanmadigimda fanatik dedim yani kisisel olarak max. Ki gecen 2 hafta önce o da maclara ne sekilde yaklaştığını anlatinca o konuya da dikkat etmeye çalıştım. Surada 2-3 tip var hic bir zaman futbol konusmak icin burada olmadilar ama varliklarina da surekli goz yumuldu ortami boka cevirmelerine ragmen.

Ben %80+ kadin populasyonu olan bir ofiste calisirken biraz olsun futbol konusma ihtiyacimi karsiliyorum, koy kahvesinde karsidakina hakaret etmek istiyen onun icin ayri topic acip burayi temiz tutarsa sevinirim.

Iyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

Benim en sasırdıgım, burda en fanatik olarak gosterilen ben ve apple, bir sekilde uzun sureli tartısmalarımızı, mac ici gergin yorumlarımızı medeni bir sekilde sonlandırıp bir sonraki maca, tartısmaya, gune devam edebilirken, surekli olarak ahlak yargısı dagıtanların kisisel hakaretlerini tekrarlı bir sekilde surdurmesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Hakaretle ilgili gelen şikayetleri inceliyoruz. Her şikayet haklıdır anlamına gelmiyor bu.

Son olarak küfür etmek delikanlılık falan değil tabii ki. Esas şikayet edilmesi gereken mesaj aslında şikayet edilmemiş olan son "küfür edecek kadar delikanlı değilsin" kışkırtma mesajı.

Bu tür polemiklerden uzak duralım.

Adam bana ozelden kufur yollarim sana yazmis. Onun yazdigi kiskirtma degil ama benim yazdigim mi kiskirtma? Yarin obur gunde ozman istedigi gibi bana sana kufur yollarim, yolladim falan yazabilir ozelden yada buralardan ozman? Bunda bir sikinti gormuyorsunuz siz? Lutfen sacmalamayin eski uyeyi savunacagiz diye. Olayi baslatan kendisi. Kufur etmek delikanlilik degil de belirtmek istedigim sana kufur yollarim, ederim vs diye sacma sacma konusan bi adamin delikanli olamayacagi. Kufur edecek kadar yuregi varsa eder sonucunu dusunmeden. Ben guldum, kufuru hakereti falani filani o katti isin icine.
Adam sana kufur ederim ozelden diyo, o kiskirtma degil ama benim yazdigim kiskirtma? Gercekten inanamadim su yazdigina. Kendin inananiyo olamazsin su soyledigine? Ayrica sana kufur yollarim gulersin yazdi falan demeyin orda ne demek istedigi gayet acik. Eger bu kullanimda sikinti yoksa da soyleyin bilelim herkes kullansin birbirine. Bakalim nerelere varacak forumda bu isin sonu.

Sunu da ekleyeyim sokakta, trafikta biriyle tartissaniz ve sana kufur ederim dese ne diyosun, ne demek istiyosun diye tepki vermez misiniz en azindan? Sana kufur ederim, yollarim vs gibi cocukca bi cumleyle kiskirtmayi baslatan ben degilim. Eger bunu goremiyorsaniz diyecek bisey yok.

Ek: delikanlilikla ilgili de hemen aciklama yapayim konu derail olmadan.
Delikanli kelime olarak 2 sekilde kullanilabilir. Bir, cocukluktan cikmis gencler icin.
Iki, yigit kelimesinin es anlamlisi olarak. Hepimizi belli bir yasta oldugumuz icin burada kullandigim yigit kelimesinin esanlamlisi olan delikanli. Yigitten kasitta yapacagi aksiyondan cekinmeyen kisidir. Sonunu dusunmez. Mesela 38 yasinda bi adam 5 kisiye tek basina saldirsa “delikanli adammis” denir. Zaten arkadas bana attigi postta hakeret yollarim falan filan yazip hakeret yollayarak yapacagi aksiyonun sonunu dusundugunu ve cekindigini gosteriyor. Aksi halde direk hakeretleri, kufurleri ozelden yollardi.
Suraya tdk linkini de koyayim. http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=
Şuraya girip bahse konu kelimeleri aratırsanız doğru bir kullanım yaptığımı anlarsınız. Başka postlarla konuyu uzatmamak adına delikanlı yanlış kullanımsa özür diler ve yiğit değilmiş arkadaş derim. Tdk da yiğiti düşüncelerini açıkca söylemekten kaçınmayan kimse olarak açıklanmış. Arkadaş dolaylı yollardan küfür ve hakeret etmeye ve kışkırtmaya çalışmış. Dolayısıyla söylediğim doğru bir tanım. İnsanlar delikanlı kelimesine çok taktığı için bu açıklamayı yaptım. Başka postta atmayacağım konuyu derail etmemek adına.

İmla.
Sosyal ağlarda paylaş

daha anlamsız paragraflar okudum tabi hayatımda ama bu paragrafta ilk 10'u zorlayabilir gibi geldi.

hadi abi hadi daha yazarak kendini ifade edemiyorsun devam et sen. tinerci muhabbeti evet komik ama 1 kez yapılır 2 kez yapılır. her mesajda adama tinerci huahauha, tinerciye çok güldüm huahuahau gibi yetersiz espriler yaparsanız herif çıkar madem böyle devam ediyorsunuz ben de size küfür edebilirim der.

boş boş 10 satır yazı yazmışsın hiçbir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyoruz işte sıkıntısı orada..

biz muhatap olmadıkça da mesajları alıntılayıp alıntılayıp bağğaa yazın bağaaa diyor.
komik olmayan şeylere komikmiş rpsi yapıp ilgi çekmeye çalışıyor falan. inş rp'dir yani..

ne benim yazdığımı anlamış, ne kendini anlamış, ne anlatmaya çalıştığını ifade edebilmiş..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...