Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 17/18 SAMPIYONLUK HAFTASI

valequenta

Öne çıkan mesajlar

yooo göztepe gayet düzgün oynuyor. kartlık bir faul 1 kere oldu onda da tayfur aldı sarıyı zaten . bunun dışında göztepenin ofsayt diye kesilmiş pozisyonu var. tribünler aşşagı iniyordu neredeyse.

Dedigim gibi fazla gerilmişsin sen saldıracak yer arıyorsun :) göztepenin eksikleri var. en başta bizim atom karınca Halil akbunar yok. daha karşı takımı tanımıyorsun yok tamer tuna şöyle oynatıyor bilmemne. ne yapsın adam açsın kaleyi buyur gel atmı desin ?

hahaha gerçekten biraz mantıklı yorum yapsan zaten . sana apple falan demem :)

edit: owww oww hatta nabil ghilas yokluktan kanat oynuyormuş bak bunu yeni gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Orta sahada hızlı hucuma cıkarken arkadan indirilen 3 4 oyuncumuz oldu cücü cezalandırmadı. Tribünlerin iniyor olması ofsayt olmadığı anlamına gelmiyor.

Ayrıca beni göztepenin eksikleri ilgilendirmez. Eksik olması orta sahada cıkan herkesi indirelim nasılsa hakemler cezalandırmıyor taktigini validite etmiyor benim gozumde. Geçeni indiriyoruz taktiğinden her zaman tiksinmişimdir.

Ligin ilk maçı da olsa laf ederim son macı da olsa laf ederim. Ki benim bu konu da wotlarım da var, nasıl dandik hakemlerimiz ve teknik direktorlerimiz birlesip türkiyede futbolu yokediyor seklinde, gidip arayıp bulup okuyabilirsin cok istersen.

Ben goztepenin butun maclarını izlemiyorum. Ama bu macta yaptırdıgının yarısını yaptırıyorsa orta sahada yugoslav faulleri acısından Ersun Yanal'ın yarısı demektir. Ozaman o Tamer Tuna ovgusunun benim gozumde hic bir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...