Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

90. Oscar Ödülleri [2018]

Sam

Öne çıkan mesajlar

kimmel kötü değil sunucu olarak ama virtue signalingin dibine vurdu resmen. eğlence değil erdem üzerine dönüyor sanki sektör. şakalar bile artık rtük onayından geçmiş gibi.

sam rockwell beklenen şekilde başladı, başarılı zaten er geç hakediyordu. woody de başka zamana artık.
Sosyal ağlarda paylaş

şu eski filmlerin motajı ödüllerde en hoşuma giden kısım in memoriam ile beraber ama işin ironik kısmı, gösterilen ve hala hatırlanan ikonik sahnelerin büyük kısmı hiç ödül almayan filmlerden. demin 90 yıl için izleyiciye teşekkür ederken oscar verdikleri filmlerden çok az sahne vardı.

“ödül vermediğimiz filmlere gittiğiniz için teşekkürler” deselermiş de olurmuş lol.

bu yıl hiç konuşan yok forumda, ilginç. :p
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen, zencili diye. dün izledim filmi, zencili olmasa adı anılmaz çok net. çok daha orijinal korku ve gerilim filmlerini sallamayan aynı akademi.

10 kere black panther anıp bir kere logan demediler mesela ki çok daha özgün logan superhero filmiolarak.
Sosyal ağlarda paylaş

işgüzarlıktan başka bir şey değil ya. aylar önce izledim filmi aday olduğunu bile bilmiyordum görünce başka bir film sandım hatta.

bir de digiturk'te yorum yapıyorlar son dönemdeki problemleri çok güzel işliyormuş sdjsdhg

dipnot: yalnız son mesajlar hep maymunlu film zencili film şeklinde gidiyor seviyeyi inanılmaz bir noktaya çekmeyi başardık sdfhjdsg
Sosyal ağlarda paylaş

maymunları zencilerle değiştirseler maymunlu filme yağardı ödüller kesin.

maalesef bu seviyeye kendileri çekiyorlar ödülleri sanal ırk kotası ile sulandırıp. iyi iş yapan rengi, cinsi farketmeden alsın ödülü. kötü iş yapan yahudileri azaltsınlar madem beyazları azaltmak istiyorlarsa.

lol şimdi de tam adam annem öldü derken müzik girdi, kestiler müziği ahah tam komedi.
Sosyal ağlarda paylaş

of o adam nasıl bir metroseksüeldi ama ya gerçekten. filmden soğudum bir anda yemin ediyorum.

ya bir de şimdi şu konuya değinmek istiyorum. yüz yıldır tam olarak sektörde yer almak için ona buna vererek bir yerlere gelen bu kadınların kendince baş kaldırısı çok komik oldu bence.

ayıla bayıla yönetmenlere yapımcılara yürüyen bu arkadaşların ikinci yüzlerini görmek de ilginç geliyor.

aman ne bok yerlerse yesinler ya. bu yıl kadınlar yılı işte. seneye abd operasyon yapar suriyeye yine military yılı olur. sonraki yıl zencilere geri dönerler. sonra belki yahudileri çok azalttık piyasadaki diyip onlara gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...