Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon paketleri

pontipati

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Turkcell'den nefret ediyorum. Daha 2 ay önce hattı Tcell'e taşıdım, sonra kaçarak uzaklaştım. Aman diyeyim. Bu kadar paragöz bir firma olamaz. Paketin bitince internetin dursun gibi bir ayarı bile aylık 5 liralık servis olarak satıyorlar

bu bildiğin onun bunun çocukluğu aynen. paketin bitti mesajı geldiği an 3g'ni kapatacaksın ve bir daha açmayacaksın. yoksa trink 10 tl'ye 1 gb satıyor otomatik. paketim bitince dursun o zaman dedim bilmem kaç lira onun servisi dediler. çok büyük servis evet.....

bir de öyle bir yavşaklık var ki. 20 senelik turkcell müşterisiyim bana kol gibi paket veriyor. yeni gelenlere yarı fiyatına veriyor aynı paketi....

bak çok sinirlendim....

yok mu 3g'si turkcell kadar olmasa da yakın olan bi gsm operatörü, ona geçeyim yeter ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet evet, aradım söyledim dedim böyle böyle, aa dediler siz mesajlarınızı takip etmiyor musunuz? Bin tane saçma sapan servis mesajı arasında boğuyorlar faturanız 300 lira oldu mesajını, bir fatura mesajı geliyorsa 20 tane "bip bilmemneyiniz aktif hale getirildi", "zart zurt indirimi"... Aradım çemkirdim, onun için limitinde dur pakedi almanız lazım dediler aylık 5 lira mı 10 lira mı ne. Ben de dedim ki güzel kardeşim para verdiğim bir hizmeti, süresi bitince durdurman için sana ekstra para mı vereceğim? Evet dediler.

Ertesi günü şirketteki 15 hatla birlikte hepsini vodafone'a geçirdik. Bu saçma operasyon bize 500 lirdan fazlaya mal oldu cayma paralarıyla falan ama umrumda değil. Kuruş kazandırmam bu saatten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...