Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emanet Yardımı

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

Başlığı nereye açacağımı bilemedim.

Annem ve kardeşimle beraber yaşıyorum ve kitap harici eşyalarımı koyabildiğim çok küçük bir plastik dolabım var. En azından 5 çekmecesinden 2 yada 3'ü. Yer kalmadığı için şu andan itibaren aldığım kitap harici şeyleri yada hediye gelenleri koyacak bir yerim kalmadı o yüzden o çekmecedekilerdeki CD/DVD kolleksiyonumu emanet olarak bir süre muhafaza edebilecek bir arkadaş olup olmadığını soracaktım. "Yıl 2018 olmuş CD/DVD mi biriktiriyorsun?" dediğinizi duyar gibiyim ama bunların çoğu benim 1999-2000 yılında başladığım CD/DVD kolleksiyonculuğu zamanımdan elimde kalanlardı. Askerdeyken yaklaşık 500 tanesini atmışlar, ne yapsam bulamadım bir bunlar kaldı, HDD'ye yedekleyemiyorum çünkü boş yer yok, atamıyorum da, gönül razı değil. Daha önce 30-40 Gundam kitimi emanet ettiğim bir arkadaş (?!) onları sokağa atmıştı, ordan da ağzım yanık, en azından güvenebileceğim biri çıkar mı diye foruma açık şekilde yazarsam sıkıntı yaşamam diye düşündüm. Kargo ücretini ödeyeceğim, ne zaman geri isteyeceğime dair net birşey söyleyemiyorum, yardımcı olabilecek biri çıkar mı acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...