Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Celtics

Super Bowl 52

Öne çıkan mesajlar

pazar gecesi tsi 02.30'da philadelphia eagles ile new england patriots arasında oynanacak. digitürk'te fox sports veriyor maçı. devre arası şovuna justin timberlake çıkacakmış. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
touchdown'iniz keskin, tekmeniz hiddetli olsun goclarim. saldirin.

https://media1.fdncms.com/sfexaminer/imager/philadelphia-eagles-general-manager-howie-roseman-informed-the-media-follow/u/original/2310997/2012-08-05t154625z_1304474998_tm3e8850wkd01_rtrmadp_3_usa-football-reid.jpg

http://static.nfl.com/static/content/public/pg-photo/2014/08/15/0ap3000000378561/philadelphia-eagles-vs-new-england-patriots-football_pg_600.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ilk kez American futbolu izledim. Bu kadar durmasa zevkli gibi aslinda da iste. Oturup her mac izlenmez sdfs.

Reklamlar cok iyi.

Underdog'un kazanmasi guzel oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
abi bizdeki gibi bi bira bi fistik izlemiyolar ki. adamlar cumbur cemaat toplanip, xxxlarge boy ne kadar cips, bira ve sos var onlari yuklenip, ustune barbeku falan patlatiyolar. mac isin formalitesi, arada bi wuuu huu cekip, eglencesine bakiyolar. aslinda bu kadar durmasi bile islerine geliyo.

biraksan 48 saat falan takilirlar yani o sekilde :)-D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Yess! abi sonunda ya, philly kazandi cok mutluyum! en cok da tom brandye uyuz oluyordum zaten, ekstra mutluyum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
reyou said:

abi bizdeki gibi bi bira bi fistik izlemiyolar ki. adamlar cumbur cemaat toplanip, xxxlarge boy ne kadar cips, bira ve sos alip, ustune barbeku falan patlatiyolar. mac isin formalitesi, arada bi wuuu huu cekip, eglencesine bakiyolar. aslinda bu kadar durmasi bile islerine geliyo.

biraksan 48 saat falan takilirlar yani o sekilde :)-D

hehehe bunla ilgili de bugun konustuk, ben turk arkadaslarimin evine gidip izledim, ev sahibi cocuk sey diyordu, markete gittim aksam 5 gibi bisiler almaya, talan etmislerdi cipslerin oldugu bolum komple bosalmisti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Orasi oyle canim haklisin. Adamlarin spor anlayisi cok farkli.

Benim Fener macinda yasadigim stresi gorseler sasirir adamlar heralde sdfsfs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
nope, patriots overrated :)
Celtics said:

eagles'ı destekleyenler kaliteye düşman insanlarla brady'i kıskanan erkekler işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...