Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Two Point Hospital

Norak

Öne çıkan mesajlar

Revangelis said:

buglandı bende oyun ya
bölgelerden birine eşya koyamıyorum
bir tane janitor da kilitlendi hareket etmez oldu, kovdum adamı, kovulamadı mekandan çıkamadığı için, statları 0a düştü, kendi istifa etti ama ilerleyemiyor adam hastanenin ortasında dikildi kaldı

Karakterlerin takılması sorunu bulundukları odanın büyüklüğü editlenerek giderilebiliyor. Çünkü oda editlenince içindeki herkes dışarı atılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

Cokomantis said:

resepsiyondaki anonslar aynı lan nerdeyse, sırf şunun için attım parayı ekrana dsaghjf

eskisinde rebecca green diye biri seslendiriyomuş. biraz araştırdım ama yenisinin ismini bulamadım. inşallah aynısını bulmuşlardır :D

jayne webley'miş:

-Was the tannoy voice in Two Point Hospital.
-Works in Support at Two Point Studios.
-Is wife of Co-Founder Mark Webley.
-Mother of game developer, Sam Webley.
-Sister of game designer, Peter Molyneux.

maşallah kesişim kümesi gibi kadınmış
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

buglandı bende oyun ya
bölgelerden birine eşya koyamıyorum
bir tane janitor da kilitlendi hareket etmez oldu, kovdum adamı, kovulamadı mekandan çıkamadığı için, statları 0a düştü, kendi istifa etti ama ilerleyemiyor adam hastanenin ortasında dikildi kaldı

Anaaa super lan tam aslina uygun yapmislar oyunu demek ki
Sosyal ağlarda paylaş

hastane insasinda hiring ve trainingdeki derinlik yok. ayni 3x3 odayi otuzuncu defa dikince sicarim hipokrat yeminine diyorsun. orada bir varyasyon lazim. itemlar kilitli. gozlerim kenarda premium currency alip unlock etme butonu aradi ya.

cogunun attractiveness odakli olmasi da super bayik. oyunun ilk X saatinde hand sanitizer koyup hijyen kasmak duvardaki her noktaya poster asmaktan daha az onemli. 1k dolara ecza dolabi koyuyorsun 1% bonus veriyor, tesekkurler ya sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

hastane insasinda hiring ve trainingdeki derinlik yok. ayni 3x3 odayi otuzuncu defa dikince sicarim hipokrat yeminine diyorsun. orada bir varyasyon lazim. itemlar kilitli. gozlerim kenarda premium currency alip unlock etme butonu aradi ya.

cogunun attractiveness odakli olmasi da super bayik. oyunun ilk X saatinde hand sanitizer koyup hijyen kasmak duvardaki her noktaya poster asmaktan daha az onemli. 1k dolara ecza dolabi koyuyorsun 1% bonus veriyor, tesekkurler ya sdfg.

<3

Oyun muhendis ev kadinlarina yonelik adeta. Mumkun oldugunca efficient oda yapayim diyorsun, sonra attractiveness'i nasil arttiririm diye "Suraya poster, buraya saat" derdine dusuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

en kotu yani ne biliyor musun, mis gibi bir dekorasyon sistemi var. dertsiz tatasiz dosuyorsun ve cillop gibi duruyor. cok tatli yapmislar itemi. fakat vermiyor mu gazi "attractiveness challenge, sikiysa yap hadi, yiyorsa level 5 oda" diye. dolabin arkasina poster koydurttugu anda oyun orada kendine bir dur diyecek aslinda. hasta memnuniyeti otesinde yapay bir cita acayip gereksiz olmus.

o challenge'in gazina gelmesen, 5 degil 4 olsun ama benim olsun, guzel dursun desen bu sefer kudosiki puanlarinin arkasinda olmasi... arcade, sanitizer, telephone, anatomy vesaire gibi value itemlarla ayni poola koymus olmalari. sim golf'de onemli sahislar ziyaretlerinde memnun kalirlarsa landmark falan hediye ederlerdi. bunda +5 rep +5 tesekkur +20 kudosiki veriyorlar. essoglu ver bir fountain, dikeyim lobiye.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Hah iste onu diyorum, niye gerek yok? Ben saat gomeceksem bir sistem kurmaya, istiyorum ki her yonuyle yurusun. Ister ilk tur olsun, ister son tur. 10 saat oynayip "Aa lan bu da varmis" diyecegim basic feature'i neden sonradan veriyorsun bana yani.

Çünkü oyun sandbox mantığıyla değil bölüm atlama mantığıyla ilerliyor. Mesela C&C oyunlarında ilk bölümlerde sadece en basit birimleri yapabilmen gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...