Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix ONLINE !!! + 1 Character Screenshot + Beta Test 2003 te basliyor

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Peki pvp? Olmayacaksa kalsın ben almıyım, olucaksa nasıl uyduracaklar? Yani tek olayımız gemi tayfası olarak bilgisayar kontrolündeki moblara dalmak mı olucak?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Geleceği pek parlak olmayan bir oyun gibi bence. Pek başarılı olamaz gibi ... (belkide olur)[hline]Prawler, 24 Şubat 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
ahmet ben de 13 F ist
ama sarı saçlı mavi gözlüyüm
ve boyalı değil saçlarım yani kaşlarım da sarı
tanışalım plz..
vücutum ta taş gibidir kenk
Sosyal ağlarda paylaş

Matrix mmorpg olamaz, olursa saçma olur gibime geliyo. Bekleyelim ve görelim bakelim[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

yaa hastamısnız ben anlamıyorum bu oyun direk aksiyon olacak lvl mvl yok kardeşim her skilin en yüksekte başlayacan (2 sn de her şeyi öğrenebildiğini sayarsak :) ) ve istediğin silahla girebilecen matrixe (uçaksavar bilem sokarsın :) ) ben yapay zekayı merka ediyorum yani matrixe bağlı diğer insanları ve ajanları onlar nasıl giyinecekler harbi akıp giden bir dünya olacak etrafımızda yani ölme olayını nasıl yedirecekler bize ? neo gerip kalbimizi tekrar mı attıracak sonra ona french kiss mi verceğiz :) :) :) phersapone olacak mı? :) bütün dallamalar siyah deri kıyafetler giyip, gece güneş gözlüğüyle dolaşıp bakın ben kaçak bağlanıyorum mu diyecek :)
Matrix'in kontrolü kimin elinde olacak (3. filmin sonu herhalde)
Exile programlar bize yardımcı olacak mı ? (filmi izleyen anlar)
Biz içerdeyken bağlandığımızı gemi veya yer güvende mi oalcak ? (gene 3. filmle alakalı)
Ajanların şekil değiştirerek en yakındaki insanın kontrolünü alması hangi durumlarda gerçekleşecek?
yani hemen tanınacak mıyız yoksa abartı nir olay yaparsak mı peşimize takılacakalr?
araba ve motorsiklet kullanıp otobana çıkıp oranın altına üstüne getirebilecek miyiz? :)

Bunların hepsi fani konular bırkaın matrix i fela gidin yoga yapıp uçun :)[hline]icq:108382340
Sosyal ağlarda paylaş

Valla her şey cok güzel iyi hoş da şöyle bir durum var!!!!!!

Biz online oyun hastası arkadaşlar...
Bu kablo netle - bu telefon hattıyla- bu dls ile- kısacası TÜRKİYE ile nasıl bu oyunları rahatça oynayabiliriz.
Elin adamı sabit bir ücretle deli gibi bağlantı sahibi oluyor biz sabit bir ücretle yerlerde sürünüyoruz ayrıyetten ekonomimizin zayıflığı nedeniyle sadece cok az sayıdaki şanslı arkadaşlarımız evleri iyi bağlantılar çektirip rahat edebiliyorlar Kİ deprem falan olmaz sa :)
yani hangi oyun cıkarsa cıksın biz biraz zor oynarız aylık 20 dolar sabit ücret vermek bile bazı oyunlar için cogumuzu zorlayan bir durum cunku o parayı kazanmak gerçekten kolay değil. Ha kazanıp harcamak daha da zor geliyor.
valla işallah bizim cocuklarımız falan rahat internetle tanışır cünkü bizim tanışacağımız yok. Türkiye de ki ultima online shardlarında bile dünyanın ping i ve loos u ile oynarken zevk almaya calısan bizler yaşlanıp çoluk cocuga karışınca belki de emekli olunca oynarız artık tabi o zaman a kadar içimizde cocuk yok olmazsa.....
Sosyal ağlarda paylaş

matrix 1'den sonra çıksa,
ooo ne matrix online mı?
derdim.
ama enter the matrixten ve matrix 2'den sonra pek fazla birşey düşünmüyorum.[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

Daha düşünüyorum hala cevap bulamadım....
Multiplayer bir oyuna focus sistemini nasıl koyarsın....
Birisi focusa geçtiğinde herkez aynı anda focusa mı geçmiş olucak.... Yook; sadece o kişi geçiyosa focustan çıkınca aradaki kayıp zaman nasıl tedarik edilecek? focustan çıktığımız an aradaki zamanı kapatmak için direk o ana mı atlıycaz vs vs vs[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

star wars: jedi knight 2
singleplayerda atraftaki objeler yavaşlıyordu
multiplayerda sen hızlanıyorsun..

aynı şeyi buraya da koyabilirler.
ama sonuçta uyduruk bir oyun olcak.[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

Evet cok soru var nasil focus olcaz ve uyduruk bi oyun olcak diye bi yorum var ama sunu size söylemek isterim ki bu oyunu matrixin yapimcilari planliyorlar yani adamlar hayatimda seyrettigim en güzel filmi yapan bu adamlar (senaryoda muhtesem) herhalde böyle saglam bi projeyi uyduruk yapip simdiden efsane olmus bir filmin adini basit bir sekilde lekelemezler bu adamlar bu kadar amatör olsalardi 3. filmde 14 dakikalik savas sahnesine 40 milyon dolar harcayip film tarihindeki en görkemli savas sahnesini yaptik diye röportajlarda söylemezlerdi ki bu projeyi finanse etmek gibi bir dertleri yok ellerinde cok büyük bir kapital olmasinin yani sira bu oyunun konusunun cok saglam olcagi konusunda hicbir süphem kalmadi, nasil derseniz animatrix i seyrettim dün gece ve gercekten bu adamlar herseyin en ince detayina kadar basindan ayarlamislar yani matrixten önce neler oldugu bile var animatrixte robotlarin ilk yapilisindan ilk ayaklanmaya ve robotlarin son darbesi olan united nations i sabotaj a kadar herseyi dün gece seyrettikten sonra bu adamlar bütün bunlari nasil düsündü dedim, kusursuz, ve oyunda konu olarak bi eksik tasimiycak bence ama hala bende focus olayinin nasil olcagini yorumlayamiyorum tek teorim belirli bi alan icinde focus yapilicak yani biri focusa gecerse o kisinin örnek olarak 10-20 metre capindaki yakinindakiler etkilenicek ama teori bu bile olmayabilir büyük ihtimalle ama yinede tek bildigim bu oyunun böyle büyük efsane filmden sonra fiyasko olmiycagidir, enter the matrix e outdated grafikler verilmesinin ve üzerinde cok grafik yönünden calisilmamasinin tek nedeni onun bir oyundan cok filmin görülmeyen kisimlarini tamamlayan playerlarin oynayabilecegi kücük bir animasyon oyunu olmasi ama matrixle ilgili bircok sorunun cevabi animatrix filminin icinde özelliklede "Final Battle of Osiris" final fantasy kadar kaliteli bi animasyon olmasinin yaninda matrix reloaded in basinda machine army den nasil haberdar olundugunu anlatan muhtesem bir kisa film, bütün bunlari veren bi gruptan bi fiyasko kesinlike beklemiyorum...THIS IS THE MATRIX...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 10 June 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
hayatinda izledigin en guzel film olabilir,

ama kendin diosun FILM :) bahsettigimiz sey bir MMORPG 2 yonetmenin karar verebilecegi sey degil. EA gibi bir oyun devi bile mmorpg batirabiliosa 2 tane yonetmen batiramaz diye birsey yok ;)

film cevirebilme olaylarina lafim yok ama zannediomusunki wachowski kankalar oturupta biz bide mmo yapalim dedileR? yoo hemen ac bi iki sirket gelip abi bunu mmo yapariz ztn herkes matrix hastasi dusunmedne para verirler zengin oluruz... (sw gibi)[hline]
nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
Bu goril hala altımda mı :hrr:

nukbasliklikiz, 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:
şimdi bu forum silinsin ve nukleer muhabbeti kapansın....
patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..

Azmo sana lafim yok zaten dediklerin dogru rezalet bisey de cikabilir ama bu kadar karamsar olmayi sacma buluyorum sadece yani rezalet bisey cikabilcegi kadarda muhtesem biseyde cikabilir...Bu arada Simofle Enter the matrix oyununun neden öyle oldugunu yukardaki yazida belirttim okursan daha saglikli yorum yapabilirsin...Bu arada matrix online projesi 3 senedir devam eden bi proje ben sadece fikrimi belirttim sadece benim oyunun güzel olcagi umudum size göre cok daha yüksek fark burda (fiyasko olmaz demiyorum sadece bence harika olcak diyorum).Bunun nedeninide profesyonel calismaya baglayip son olarak sunu birkez daha ekliyorum...:)Göz göre göre kimse efsane olmus bir filmin online oyununu rezil bi sekilde yapmaz (sekil 1a SWG üstünde cok calisiliyo, kusursuz olmasi icin hersey yapiliyor) ve özellikle böyle saglam bir senaryo varken.Bunun yaninda adamlar herhalde ki pvp ve diger ögelerin mmorpg oyunlarinda ne kadar etkin ve önemli bir rol oynadigini görüyolardir zaten yapan firmalardan biri olan ubi dünyanin en ünlü multiplayer firstperson shooter oyun firmalarindan biri (türkiyede oynayani cok yok ama avrupada yasayan biri olarak ubi oyunlari burda yok satiyor, raven shield, ghost recon vs vs) monolith character design yönünden cok gelismis bir firma bunun gibi ögeleri gözününde bulunduruyorum azmo yani bos laflar atmiyorum ortaya umudum o yüzden cok büyük yapimcilar sonucta mmorpg oyyunlardan ne beklencegini göremiycek kadar kör degil özelliklede su an piyasayada ortaligi birbirine katicak SWG gibi bi oyun cikmak üzereyken.Herneyse bunlar benim düsüncem size iyi eglenceler ben kactim :)

Eklemeden gecemiycem TELEKOMA kafam girsin yurtdisindan türk sitelerine girmek bir ölüm almanyada bir türk sitesine girene kadar kafayi siyiriyorum kafam girsin bu ise.[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Doğrusu bir filmin hemen ardından oynunun yapılıp tamamiyle fiyasko çıkması görülmemiş bir şey değil (bkz. SW phantom Menace [0 özellik],Sw Pod Racer gibi...)[özellikle sw koydum bu arada :D ] bu yüzden Azmodai'ye hak veriyorum ama şimdiden çalışılmaya başlanması ve 2004 te çıkıyor olması üzerinde çalışılıcak demek fakat üzerinde çalışılsa bile fiyasko olan oyunlar var(bkz. Pools Of Radience 3D. Sanırsam o da Ubi softundu) Dolayısıyla yapımcı firmanın da ötesinde oyunu yapan insanların filmin tümünü anlamışlığa(Adiler önceden seyretmişlerdir 3. filmi de :D ) ve tüm olayı kavrayarak mantıklı ve zevkli hale getirerek bilgisayara aktarma kabiliyetine sahip olmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir enter the matrix i yapanlar yapmiyor.Ubisoft (en ünlü oyunlari IL-2 serisi,splinter cell, raven shield, ghost recon vs vs sonsuz gidiyo, ve monolith NOLF1-2, Alien vs Predator2 vs vs) gibi saglam oyunlari yapan iki frima ortak olarak yapiyor, enter the matrixi yapanlar degil yani...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...