Jump to content

Sthilaryon

=o=
 • Mesaj sayısı

  210
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Sthilaryon hakkında

 • Rütbe
  Sthilaryon
 1. Oyunu deneyen oldumu acaba, fikirlerinizi bekliyorum. http://www.swordofthenewworld.com/
 2. Arkadaşlar, makina : AMD X2 4800 - MSI anakart (Modelini şuan hatırlamıyorum) - Ati 5500 ekran kartı - 1 gb ram Sorun şöyle başladı, voltaj düştü bilg. kapandı yeniden açmaya çalıştığımda bios tan çıkış ve windows a geçir arasında bulunan siyah ekran da takılıyor. Ekranda hiç bir görüntü bulunmuyor. Aynı zamanda windows kurmaya çalıştığınızda "bir tuşa basın" uyarısının ardından yine aynı şeyi yapıyor ve siyah ekranda kalıyor, anakartta olabileceğini düşünmüştüm başka bir anakart taktım yine aynı soruna devam ediyor. Bir fikri olan varsa sevinirim.
 3. Sthilaryon

  Server ?

  Hala devam demek uo ya helal olsun arkadaşlar. belki kısa zaman sonra görüşürüz. Moon karakter ne?
 4. Sthilaryon

  Tarkan, MAzut, Bebekurt nerelerdesiniz bakim.

  bu arada bizim th yaşıyomu ya, olmasakta şanımız yürüyormu :D
 5. Sthilaryon

  Tarkan, MAzut, Bebekurt nerelerdesiniz bakim.

  Hadi bakalım buralar yanıyor. Antalya sux..
 6. Mazut'tan msn imi alırsanız görüşelim öpüldünüz hepiniz. Tabi hala bu oyunu oynuyorsunuzdur diye düşünerek buraya yazıyorum.
 7. Sthilaryon

  Niye göbeğim var?

  Valla canım kardeşim boyum 1.78 falan, 2 hafta düzenli içim deli gibi göbek oluyor ama kilom değişmiyor. Alkolle alakalı olabilirmi.
 8. Sthilaryon

  Vicdan...

  Hiç saplanıp kaldığınız olmaz mı? Doğrular yada yanlışlar iyi olmak yada kötü olmak neye göredir insan neden kendini her zaman iyi görmek ister. yada insan kötü ise kötü olduğunu bile bile yaşamak nasıl bir duygudur. İyi mi kötümü olmak doğrudur. yada doğru gerçekten doğrumudur. Vicdan bunların hepsini şekillendiren ana etkenmidir. Yoksa ben paranoyakmıyım.
 9. Sthilaryon

  Silkroad Online Tayfasi

  ilginç ama ben bir kez bile giremedim oyuna hep bağlantı problemi var diyor ben sorunluyum sanırım sildim bende oyunu deli olup.[signature][hline]Sırada Reklamlar.
 10. Sthilaryon

  Telekomun Oyunları

  ben o insanların suçu yok kısmına katılmıyorum. O insanların hepsinin yandaşı olduğu bir camia-meclis-parti-grup adı herneyse var. Artık öyle bir güç haline gelmişlerki çalıştıkları kurumda, yönetici değişikliğinde bile başlarına gelen kişi onlardan yana davranmazsa yanlı hareket etmezse başlarından atmasınıda öğrenmişler. Bugün bir inceleme yapılsa bir kurumda çalışan en az 4 kişi birbiriyle akrabadır her adamın 4 5 tane akrabasıda o kurumda çalışıyor. Kabahat hem kötüde hemde kötüye uyup kötü olanda. Kısacası kurumu yöneten atayan atanan herkes kabahatli. Mesela bizim iş yerimizin hatlarını kontrol eden türktelekom kontrolörü adam öyle havalı ki sanki başbakan ama onun elindesin ne dese yapacaksın adam kafasına göre canı istediğinde rica minnet geliyor arıza tespitine vs. Ona birşey yapamazsın şikayet edemezsin hadi ettin kesin amcası dayısı kaynatası kayınçosu çoluğu coğucu tanıdığı birisi vardır müdürünün arkadaşı laf söyletmezler adama hasır altı yapılır o durum sonra bide senmisin şikayet eden diye adam inim inim inlertir bir gün hattını kapar birgün cızırtı verir uluslararası görüşme yapar yapar oğlu yapar hep kötü niyet işte, ha bu adam böylemiydi daha önce yok belki değildir ama sistem onuda kötü yapıyor. Toptan değişicek herkes yöneten çalışan başka çözümü yok bu işlerin.[signature][hline]Sırada Reklamlar.
 11. Sthilaryon

  burnumm o_O

  silikon bazlı kremler çıkmış dene istersen (gerçi bana garip geldi ama bilmiyorum çatlakları ve yaraları çabuk kapatıyormuş)[signature][hline]Sırada Reklamlar.
 12. Sthilaryon

  hayat..

  Hayat Görebileceğin En Güzel Gülüştür. [Bu mesaj Sthilaryon tarafından 15 Kasım 2005 14:17 tarihinde değiştirilmiştir]
 13. Sthilaryon

  ::Günlük::

  Günlük, seni ilk kez görüyorum, ne güzel senin hiç derdin yok bak hep dert dinliyormuşsun yazarım sık sık artık sana.[signature][hline]Sırada Reklamlar.
 14. Sthilaryon

  ::Günlük::

  çok dengesiz olabilir dikkat et, piskopat olmuş herkes zaten.[signature][hline]Sırada Reklamlar.
 15. Sthilaryon

  kızlar=bulmaca

  1. bu işler adamı bozar 2. çok duygusal yapma seni yaparlar 3. napsan boş sap geldin sap gidicen :P[signature][hline]Sırada Reklamlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...