Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 15. Hafta: Kayserispor - Beşiktaş | 10 Aralık Pazar - 19.30

Llama

Öne çıkan mesajlar

Dortmund mal mı mesela? şuan ki takımı kurmak için yaklaşık 200 milyon euro harcadılar. Ligde iyi giderken bile adamı kovmayı düşünüyorlardı ki bi anda düştüler zaten son haftalarda halleri ortada, ŞL'den de elenince direkt kovdular.

Munih mal mı? Ancelotti gibi adam kovuldu bir şey katamıyor artık diye, oyuncularda ayaklanıyor diye. Yani onu geç en güzel örnek Heynckes zaten yine.

Adam ŞL'yi aldırdı, ligde şampiyon oldu ama seninle daha ileri gidemeyiz diyip önceden haber verip yolladılar, yerine Guardiola'yı bağladılar.

Guardiola ile lig dominasyon, en parlak maddi dönemi geldi ve ŞL gelmedi belki ama Munih yıllardır ilk defa Almanya'yı böylesine domine edebildi.

Bu lazım BJK'ye, kan değişimi lazım.

ŞG'nin yaşattığı başarılar, takımı aldığı ve getirdiği yer ayrı konu ama buradan ötesi yok, olmayacak. Kan değişimi şart büyümek istiyorsa bu takım yoksa onun egolarının oyuncağı olup bok olacak bu takım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha kafamda rahat, maç kazanamıyor diye böyle demiyorum da. Ben geçen seneden beri bunları söylüyorum. Böyle olacağını yazmıyor muydum? Yazıyordum.

Az çok şu sporu takip eden adamların hepsi de böyle olacağını biliyordu. ŞL başarısı çok ekstrem, orada oynadığımız oyun çok ekstrem ki harbi herkes şaşırıyor ama ligde şunları olacağı o kadar belli ki.

Oyuncular maç seçiyor diyorlar, seçiyorlar evet. Buna engel olacak adam hiçbir bok yapmıyorsa seçerler, keyifleri de yerinde olur. Bunu engelleyecek adam sensin, maç seçenden seçtiği maça göre performans alması gereken sensin.

Kenarda aç köpek gibi bekleyen gençler her fırsatta hayvan gibi oynayıp, kendini ispatladığı halde halen hak etmeyen ibnelere forma veriyorsan çıkıp sağa sol laf atmayacaksın.

Neymiş kapanıyorlarmış. İnşallah bütün takımlar sana karşı kapanır da 5-6 maç daha puan kaybedersin, rezil edile edile kovulursun şeref yoksunu...
Sosyal ağlarda paylaş

Heynckes emekli oldu yalnız. Bunu önceden de belirtti, Pep ile protokol yapıldı vs. Orada ayırmak lazım panzeri.

ŞG'nin açıklaması ise saçmalık. Sana tabii ki kapanmayacak Avrupa takımları, aldığın puana ve oyununa rağmen kadro olarak maçlarda zayıf halkasın, adın Beşiktaş. Kayseri de bir zahmet ligin en iyi takımına karşı 1-0 öne geçip 10 kişi kalınca kapansın, zaten puan durumunda da iyi yerdeler, galibiyet için mi saldırsınlar Beşiktaş'a 10 kişi?
Sosyal ağlarda paylaş

O alınan karardan sonra emeklilik kararı aldı abi, bundan sonra başka takım çalıştırmam dedi. Adam zaten ŞL'yi alıp emekliliğe de ayrıldı daha cool bir kariyer sonu olamaz sdafasd

ŞG'nin açıklamaları ciddiye almayın ya, Fenerliler zamanında çok tilt oluyordu da ehehe diyordum. Adamlar haklı harbi. Bu kadar boş ve çomarca ağlayan TD sayısı TR standartlarında bile 5 falan.

bözö köpönöyörlör öhöhöhö

elindeki rotasyon kadro çıkıp deplasmanda leipzig yeniyor şl'de. bi adam bunu görüp nasıl ağlayabilir TSL'de kapanıyorlar o yüzden kaybediyoruz diye ya.

bir td'nin kovulması için şu açıklama bile yeterli bir sebep AMK VİZYONSUZ SALAĞI diye aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

hayır fm'de bile taktiğini 1 sezonda çözüyorlar, 2. sezonda artık işlemiyor değişiklikler yapman gerekiyor falan.

maymunu koysan şu oyun sistemi ile gol bulamayacağını, puan kaybedeceğini anlar. aslında bjk için mantıklı bi deneme. 2 maç maymun koyalım kulubeye en az 4-5 gollü iki galibiyet alırız.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

geçen sene şu kadroyla şampiyon yapan adam 10 kişi anadolu takımına karşı pozisyon bulamıyorsa, 3. değişikliği yapmıyorsa 2. santraforu almak için 80i bekliyorsa ne denir ki ???

hocanın en ufak bir yeniliği, değişikliği, veya çabası yok.. haftalardır aynı yanlış ile farklı sonuç almayı deniyor adam ya..

nerede abi negredo,lens medel ??

öncelikle, 10 kişi türkiyenin formda iyi top oynayan anadolu
takımına karsı pozisyon bulamıyo.. niyesini konusuruz ama şg'e vurmak için arguman bikere yanlıs
bunun bide diğer yüzü var 11 kişi formda iyi top oynayan anadolu takımına karsı 15 dk içinde %100 3 pozisyon atamıyosun

applev0dka said:

ben diyorum, anadolu takımları bizi çözdü, avrupa'da henüz bu yapılmadı diye rahatız. eğer bizi geçen sene çözmüş olsalardı şampiyon başakşehir olurdu biz olamazdık.

yeri gelio barçada realmadridde kapanan takımları açamıyo, onların avantajı bizde babel 3 kişiyi bireysel becerisiyle geçip gol atamıo onlarda atan adamlar oluyo genelde

maça dönersek evet takım psikolojik olarak lig maçlarına hazırlanamıyolar, su maçta eleştrilen butun topcular, şl'nde gayet güzel bi grafik çiziyolar (oğuzhan talisca vs)

ama bunu şg de diyo napyım lig maçlarında şl marşımı caldırıym diyo..
illaki gereken konusmaları vs yapmıstır burda ben topcuları suçlarım şg den once..

DarKRideR said:

sırf kendi istemedi diye dört tane gül gibi adamı kenarda çürütüyor. medel, negredo, orkan, lens'in hatta mitro'yu da ekle toplam maliyeti sadece bu sene için 15-16 milyon euroya yakın, sadece sevmiyor diye çürütüyor bu adamları ve hiçbir şey yapmayan, maç satan adamlara her şeye devam diyor Q7 gibi.

öncelikle şg marcelo gitmesin tosicin yerine güzel bi adam ve cenk'in yanına top indirebilcek drogba tarzı bi adam istedi.. bunun yerine yönetim /ignore cekip fenere nispet lensi almak için marceloyu sattı, yanına adam koyamadı.. formda atibanın yerine medeli aldı, babel/q7 yerine lensi..

evet negredo yerine burak yılmaz falan gelsin istedi, çünkü öğrencisi ve inanıyorum ondan verim alırdı.. bende istemem öle karaktersiz birini takımında izlemeyi. ama cenk de ondan az kalır değil karakter olarak ve 2 cenk/negredo aynı tipde oyuncular

hayır bu kadar göndermek istiyosanız getirceğiniz adamı söyleyin tartısalım +ları -leri ortaya koyalım ama şu an itibariyle şg e destek olmak yerine onu gönderip yerine başka birini getirmek vizyonunu sadece dortmund falan örnekleri vermeyin biraz yakın cevrenize bakın daha yarı bitmeden 2 tane td değiştiren sizin gibi vizyonlu ilerici yöneticiler var

ben b.munihi falan yakından takip etmiyorum onların içini dışını bilemem yorum yapmakda istemiyorum fakat şg benzeri bi durum oldugunuda düşünmek istemiyorum..

skor yorumcuları gibi her hafta burda puan kaybını bekleyip şenola 5 posta giydirmek gibi huylar var, okumuyorum artık cogunu

şg destekcisi falan değilim bu arada, q7 şenol g. oğuzhan vs., güzel alternatifleri varsa hemen suan gidebilirler niye gitti demem..

yazın alternatiflerinizi konusalım, başkan, td, topçu vs..
Sosyal ağlarda paylaş

sorun oyuncularda diye bir şey yok.

ilk maç öyleydi diyelim kaç maç oldu artık ya. Sorun sorunlu oyuncuları oynatan hocada artık..

babel-cenk-q7 odaklanamıyorsa lig maçlarına çıkarsın orkan-lens-negredo ile

onlar kendini göstermeye kasar CL'de oynayabilmek için kaybedersek de bunlarla kaybederiz.

15 maç olmuş, Negredo lens medel 300 küsürer dk forma şansı bulmuş orkan sıfır dk..

burak gelse en az 800-1000dk arası oynardı, hatta inatçı şenol burak'a yer açılsın diye 442'ye bile dönerdi, ya da cenk'e ayıp olmasın diye sol kanada atardı cenk'i..

istedği 2 adam alınmadı diye aylardır trip atıyor resmen.

ilk kayıpta oyuncular eyvallah, ama sonrasında "aynı yanlışı yapıp doğru sonuç bekleyen" hocada sorun.

isterse CL şampiyonu olsun kimse eleştirilmez değildir, kimseye de tapmam öyle
Sosyal ağlarda paylaş

rakip 40dk 10 kişi oynammış..

gole ihtiyacın var, 2. forvetin oyuna 80de giriyor.

kenarda lens-orkan gibi yetenekli adamlar var, sen tosici sola atıp orta yaptırıyorsun ve 3. değişikliği yapmıyorsun.

lan ne yaptı bu adamlar sana ????? değişiklik kullanmayacak kadar oyuna alınmayacak neleri var. leipzig maçı 11i üstünden geçerdi kayserinin ya
Sosyal ağlarda paylaş

orası öle ona bende hem fikirim ama bu yeni bişey değilki 2 senedir böle

adamı bu huylarıyla kabul etti yönetim, bende değişeceğine inanmıyorum bende cenk yerine negredoyu q7 yerine lensi atiba yerine medeli izlemek istiyorum

-lerinden biri bu, zaten diğer türlsü olsa adam bizi değil real madridi psg yi calıstırıyo olurdu

olaya bide su acıdan bakmak lazım, şl nde en büyük olayımız q7 nin nokta atısı ortaları ve kafa golleri
taliscaya adam kafa golu atmayı ogretmiş, q7 yi küstürmemeyi başarmış (zor bişey) ve ondan şl nde maximum verimi almıs

tolga nın leipzig macı sonrası acıklamalarını dinleyin, takım içindeki uyumdan giren/çıkan yedek bekleyenin haklı oldugunu, td nin çok güzel takdir kullandıgını söylüo..

şimdi biz antrenmanları izlemiyoruz adamlarla vakit geçirmiyoruz, ikili ilişkiler burda çok önemli biz öyle dışardan atıp tutuyoruzda bazı dengeleri korumak zor iş.. adam bunu beceriyo en azından

gönül ister q7 yi kesik atsın lensden maximum faydalansın, atiba dinlensin medelden verim alsın ama dediğim gibi onu yapıo olsa zaten türkiye liginde ne işi olr
Sosyal ağlarda paylaş

q7 / babel olayı bitti artık, şg bitirdi bunu

quaresma kanatta topla buluştuğu an 3 kişi farklı açıdan basıyor ve tüm orta kanallarını kapatıyorlar.
babel kanatta topla buluştuğu an direk göbeği kapatıyorlar, adriano da çizgiye inmediği için orası da işlemiyor.
ortada talisca hiç bir şey yapmıyor zaten.
cenk gömülü defanslara karşı false 9 gibi orta sahaya kadar gelmesi ve diğer oyunculara alan açması lazım, o da gelmiyor. çünkü büyük ihtimalle şg ortada bekle sana orta gelecek diyor.

şunları görmemek inanılmaz yani bir de sezon başından beri ısrarla aynı şey deneniyor ısrarla olmuyor.

yapılacak şey belli medel kullanıp seken topları hızlı kazanacak orta sahadan hızlı çıkacaksın, ileride orkan oğuzhan babel cenk dikine yerden kısa paslarla çıkacak. oyun oraya yığılacak, sağda lens kabak gibi açılacak ona da uzun toplar göndereceksin. negredo da en az 45dk oynayacak.

nasıl bir kafayla hala orta yapıyor bu takım inanılmaz gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

olay şu avrupada q7'ye o ortaları açtırıyorlar.

ama TR'ye gelince 2 kişi kapatıyor önünü, içerde taliscanın başında 2 kişi bekliyor.

babel topu sağa çekip vuracağı zaman önünü 2 kişi kapatıyor.

ezberlendin artık ya, yeni bir şey üretmen gerek

e tamam dediğime geliyosun ilk defa kapanan takıma karsı oynamıyoruzki ben topculara kızıyorum sen teknik direktore neden q7 yi çıkarıp lens-orkan gibi yetenekli adamları almıyo diye kızıyosun

söle basit bi örnek hemen, adamlar isteyip motive olunca su oluo

q7 konya içinden geçme

https://youtu.be/S3XbeIV-dUg?t=10s

diyelim şg q7 yi cıkardı yerine lens veya orkanı onlarda

oğuzhan kaçırdığı gol, kalite biraz kötü

https://youtu.be/XmV0WEy-sdo?t=4s

söle bireysel yeteneklerini konusturup oğuzhana alda at dedi

ee yine konstre olmamıs bi oguzhan boş kaleye topu atamıo..
applev0dka said:

olay q7 ye avrupada orta açtırıyolardan, ezberlendin artık ya, yeni bir şey üretmen gerek

ne mesela napması lazım kapanan takımı nasıl açıcaksın?

ikili pas denediler kanatlara yoneldiler ortada yaptık rezalet son vuruslarla sonuclanan, araya kaçmayıda denediler

yani oyuncular kafa olarak maça konstre olamamıs, konusuldugu gibi as kadrosunu bozmıcak inatta bi adam.. gerçi as kadronun böle isteksiz laylaylom oynıcagınıda tahmin ettiğini sanmıyorum..

geriye bi alternatif kalıo as kadroda oynayanları motive edicek bi yol bulmak..

sundan da korkuyo, eğer as kadroyu yedek bırakırsam haklarını yemiş olurum, küstürrüm..
yani küsen küssün lig gidiyo bi dene hırslı istekli adamları oynat artık, onlarda böle laylaylom oynarsa ozaman yönetim devreye girer arada bıçakdan geçirirler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...