Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sierrahash cloud mining şeysi

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Ekşide gördüm. 12-13günlük bi cloud mining sitesi. Account açınca direk kazmaya başlıyor.(150 gh/s ile)Kazdığın kadarını .001 btc yatırım yapmadan vermiyor. (Yatırım ile +400gh/s satın alıyorsun)Tuzak da olabilir ama uzun süre kârlı da olabilir ama elinde sonunda patlayacaktır. Yine de denenebilir. Cüzii miktarda olmakşartıyla.

*10gunde yatırımını geri vermeyi vaadediyor. Buyuk yalan gibi geldi de ekside para cekenler olmus bende bi 3-5atıp bakıciim.

Hayatımda hiç ref link atmamıştım bu sefer Ref link atayım, belki bi yararı olur: https://www.sierrahash.com/?ref=160131
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi 20 dolar attım test amaçlı şimdilik beklemedeyim.

10 gün sonunda vaadettiği gibi 20$ımı çekebilirsem şu şekilde devam ederim:

0-10 gün (yatırılan)40$ / (getiri)40$ ~2000gh/s
10-20gün (yatırılan)80$ / (getiri)80$ ~4000gh/s
20-30gün (yatırılan)160$ / (getiri)160$ ~8000gh/s
30-40gün (yatırılan)320$ / (getiri)320$ ~16000gh/s
40-50gün (yatırılan)640$ / (getiri) 640$ ~32000gh/s
50-60gün (yatırılan)1280$ / (getiri) 1280$ ~64000gh/s
60-70gün (yatırılan)2560$ / (getiri) 2560$ ~128000gh/s
70-80gün patladı - toplam zarar $20 dolar

sdfsfdaf

edik:çok basit gözüküyor, büyük bi mantıksızlık var dolayısıyla.. ama eğer patlamadan böyle bir noktaya gelebilirsek, bu şekilde. referal olarak bana kazandırdığınızın yarısını geri dağıtırım.
şu an %7 sanırım, 2560$ kazandırığıızda/%3.5'tan 90$'ınızı söylediğiniz wallet'a yollarım, dolayısıyla başlangıç fee'yi zaten düşünmenize gerek kalmaz ben yollamış olurum.

çok karlı gözüktüğü için 3ay diyorum ömrüne

edik2: bu arada risk ettiğim sadece 20$ eğer patlamadan çıkarsak kârlı ayrılma olasığı var. Bi de daha önce böyle bi saadet zincirine hiç girmemiştim, bi deneyeyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

2560 dolar yatirdiginda ok kib bye derlerse gorursun :D

adamlarin amaci da guven kurup para toplamak iste, ceplerinden 20 dolar veriyorlar mining yapmadiklarina bile eminim. Zaten millet kazandikca kazandiginin fazlasini adamlara veriyordur, insan psikolojisi bu yani gayet normal.

ciftlink bank da var tavuk aliyorsun super mavi tavuk falan var, ayni onlarin ciftliginin olmadigi gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

https://eksisozluk.com/entry/72442633

hesaplamarıma göre

Costs per GH/s 0.00000250 BTC
Earnings per 54 days 0.00202498 BTC
=
150 GH/s

eğer sadece account açıp hiç yatırım yapmazsanız,
54 gün sonunda para çekebilecek amount'a(0.002btc) ulaşıyorsunuz,
para çekmek için 0.001btc yatırmanız gerekli,
yani 54 gün sonunda 10 dolar yatırıp(0.001bc) 20 dolar(0.002btc) çekebilirsiniz gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz bir site buraya 100 dolar yatırdım. 150 dolar geri aldım. Yatırımıda 150 dolara yükseltim. Şu an ortalama günde 17 dolar ödüyor her gun bugun patlayacak diye bekliyorum. Ama inadına ödüyor. Yatırım yazmam hata aslında anlayın işte ponzi. Genesis de 759 dolarlık monero kontratım var tamamı ile üzerine yatılar beş para ödemiyorlar.chain group inanılmaz ödüyor orada çok kardayım 350 dolar yatırımım var orda. bitconnect en cok bu en hızlı kapatacak diye bekliyoum burada 410 dolar var hergun duzenli ödüyor. invesellect de 45 dolarım var bu da hergun oduyor. Hayret ediyorum.Ama biliyorum hepsi ponzi ve yarın kapatabilir. Ama genesis den kesinlikle uzak durun.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

inanılmaz bir site buraya 100 dolar yatırdım. 150 dolar geri aldım. Yatırımıda 150 dolara yükseltim. Şu an ortalama günde 17 dolar ödüyor her gun bugun patlayacak diye bekliyorum. Ama inadına ödüyor. Yatırım yazmam hata aslında anlayın işte ponzi. Genesis de 759 dolarlık monero kontratım var tamamı ile üzerine yatılar beş para ödemiyorlar.chain group inanılmaz ödüyor orada çok kardayım 350 dolar yatırımım var orda. bitconnect en cok bu en hızlı kapatacak diye bekliyoum burada 410 dolar var hergun duzenli ödüyor. invesellect de 45 dolarım var bu da hergun oduyor. Hayret ediyorum.Ama biliyorum hepsi ponzi ve yarın kapatabilir. Ama genesis den kesinlikle uzak durun.

senin gibiler kazanir ama cok kazaniyorum diye butun kazandigini + fazlasini yatiran adamlarin paralari da bir gun hic olur, sen zaten biliyorsun da diger okuyanlar icin soyluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...