Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 13. Hafta: Yeni Malatyaspor - Beşiktaş | 25 Kasım Cumartesi - 16:30

Llama

Öne çıkan mesajlar

hala quaresma diyen var ilk yarıda rahat 10 top kaybetti yüksek ihtimal daha fazladır, hiç oynamaması gerekiyordu
talisca'nın kesinlikle oynamaması gerekiyor yine tek bir olumlu top kullanmadı şu maç
35 yaşında merkez orta saha pozisyonunda oynayan atiba'yı 9 günde 3. maçına çıkarmak neyin kafasıdır inanılır gibi değil

takıma aç oyuncu lazım koyacaksın diğerlerini onlar da minimum berabere kalırdı zaten karşındaki takım malatya yani
mitroviç de necip de fatih de gayet güzel oynadı demek bunlar da oynayabiliyor, kenardaki diğer oyuncular da oğuzhan negredo lens orkan bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

hayır kadro değişmediği gibi sistem de değişmiyor
genç, tecrübesiz kadron olur anlarım sistemle oynamazsın
elindeki farklı mevkilerdeki adamların 3 tanesinin cl şampiyonluğu var, 3 tanesi epl'de oynamış, türk oyuncular mevkilerinin en iyi türk oyuncuları hepsi teknik ve yetenekli adamlar
bu adamlar acemi mi oynayacaklar nedir yani başka bir sistem dene bari
Sosyal ağlarda paylaş

böyle kapalı takımlara karşı mevcut oyuncu kadromuzla bizim takımın yapabileceği pek birşey yok. yapılabilecek max şey tüm hafta duran top, uzaktan şut falan çalışmak ki büyük ihtimalle yapıyorlardır zaten. talisca'nın sadece bu nedenle ilk 11'de olduğunu düşünüyorum.

*işte quaresma etkisiz olunca gol atamıyoruz, dediklerimi destekliyor dediğin durum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birader kapanmaya dediğimiz bir şey mi var yine bir tarafından tutup çekiştirmişsin her şeyi

kapanmaya karşı oyun taktiği yok diyoruz takımın.

enrique said:

böyle kapalı takımlara karşı mevcut oyuncu kadromuzla bizim takımın yapabileceği pek birşey yok. yapılabilecek max şey tüm hafta duran top, uzaktan şut falan çalışmak ki büyük ihtimalle yapıyorlardır zaten. talisca'nın sadece bu nedenle ilk 11'de olduğunu düşünüyorum.

*işte quaresma etkisiz olunca gol atamıyoruz, dediklerimi destekliyor dediğin durum.

mevcut oyuncu kadrosuyla oynamak zorunda değil zaten. kenarda medel oğuzhan lens negredo orkan gibi 5 oyuncun var.
Sosyal ağlarda paylaş

Olcay Kerim rotasyon icin cok iyi adamlardi zaten Besiktas niye gondermisti cozemedim ben. Kerim zaten Bsehir'de de yedek.

Elinde yedek kalsa da girip elinden gelenin en iyisini yapan bir adamin varsa belli bir seviyede, bu adami hicbir zaman gondermeyeceksin. Necip misali. Kendileri gitmek istediyse bilmem tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...