Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

kolombiya'ya karşı oynadığı performans ile çıksın southgate hocam harcar gibime geliyor bana da.

hırvatların en büyük sorunu bayağı bayağı fizik kondisyona dönüştü. at gibi devrildiler resmen sonlara doğru. rusya bir tık daha iyi takım olsa fiziken vs. onlarda çok pis zorlar belki penaltısız alırlardı da şansa iyi denk geldi hırvatlara da.

çok ortada maç ya, southgate hocam ayarlar ama artık bir şey. finalde tokat yemek en tatlısı olacak ingiltere içinde asdjfh
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız iyi de penaltıcıymış vida herifi 4. sıraya yazmışlar hırvat milli takımında penaltıya, modric vitaminsizinden iyi kullanıyor bariz
yarı final ingiltere - hırvastistan bir de, orada da ortalama üzeri oynarsa direk lovren yanına alsın liverpool 30m pound yeterli olur sdfsfd
Sosyal ağlarda paylaş

3'lü defans oynatacaksa ben olsam hazard'ı koyardım oraya.
hazard zaten uysal çocuk, oynayayım da nerede olursa olsun oynayayım kafasında.

lukaku
mertens - de bruyne
chadli - witsel - dembele - hazard
komp - ald. - vert.
courtois

ama 4'lü savunma ile çıkıp boyata koyabilir zira karşıdaki fransa yani. adamın içinden geçer mbappe.

neyse görürüz bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

10 numaraya fellaini'yi koymak neyin kafası acaba, oraya kdb'yi çekip sağ kanada januzaj'ı falan alması lazım bence.

kdb ortaya, hazard sağa, sola da carrasco da olabilir ama carrasco baya tırt bu turnuvada.

gerçi hiçbirini yapmasın tabi, fransa kazansın.

deschamps da giroud'yu çıkarabilir. mbappe santrafora geçer.
sağa griezmann, pogba 10 numaraya, matuidi orta sahaya, sola da dembele falan iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...