Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

bütün fransa milli takımındaki en iyi ve en önemli adamın giroud olduğu gerçeği de hiçbir turnuvada değişmiyor.

girip yine oyunu çözecek ikinci maç mesela. 60 civarı falan sokarlar sanırım. 2 tane atsın/attırsın bari de kupon gelsin :(

gol bala göte olsa da giroud kral girdi oyunu çözdü ve bitirdi. senin düşmanlarını piyasadan sileceğiz kral, bütün fransa'daki en tek iyi topçu..

dar alanda, o kadar sürede nasıl bir karar verme ile o pası oraya çektin reyiz. KRALSIN
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Fistan said:

tamamen saçmalık şu VAR (td)

aqLa xD

futbolu öldürüyorculara katılmıyorum. futbolu ota boka kendini yere atma sanatı öldürdü. keşke bol bol sarı kart da verdirseler hakemi aldatmaya yönelik hareketçilere.
İtalyadaki VAR uygulaması sonrasında oyuncuların kendini yere yalandan atmasında inanılmaz bir dusus oldugu gozlenmis tam hatırlamıyorum ama 35-40% gibi biseydi. Kendini yalandan atarsa birsey kazanamayacagını anlayınca futbolcular kendini yere atmayı bırakmıs.

Diger onemli seylerden biri de itirazlardan alınan kartlar acayip azalmıs. Ortalama maca sure etkisi de sene sonunda 30sn ye kadar dusmus. 30 sn daha fazla mac izlemek icin deger.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çıkarsınlar sarıları çatır çatır. itiraz edene de çıkarsınlar, hakemi aldatmaya çalışanlara da çıkarsınlar. şu sporda bi şekilde dürüstlüğün artması lazım artık.

ulan bi snooker izliyorum, adamın üstündeki yeleğin ucu sırf topa dokundu diye, topu hareket bile ettirmemesine ve kimse görmemesine rağmen hakeme söylüyor kendine faul yazdırıyor; bi futbol izliyorum, aman allahım yani.

tansiyonu yüksek her maçta herkes futbol oynamaktan çok kendini yere atıp nasıl faul falan alırım diye kasıyor. futbol buysa VAR futbolu öldürsün zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini ispatlamaya ihtiyacı yok. Messi zaten hep boyle oynuyor, penaltı kacırma kısmı dahil. Tek farkı burda topu verdiginde 200iq bir noktaya geri veren bir iniestası ve bindirerek pas opsiyonu yaratan bir jordi albası yok. Arjantin takım olarak cok hareketsiz.

Ayrıca dun ronaldo insanlık dısı bir performans gostermis olabilir de goren de Portekiz son 4 dunya kupasını kazandı sanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...