Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Lordling of the Rings (2022) - Amazon

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Sotto, 23.08.2024 14:51 tarihinde dedi ki:

War of the Rohirrim in ayri topigi var miydi bulamadim da..doktor bu ne…trailer dusmus..

gram middle earth havasi yok, sacma sapan snow white suslu disney tarzi woke bisi geliyor bu ne abi

Her zaman diyorum su LOTR filmleri o kadar mukemmel zamanlamayla geldi ki tarihte bir daha hic bir yapimin cuk oturmayacagi kesin gozumde artik hay girlbossunuz batsin ya. 

gercekten lotr tittle ve filmden 1 2 sahne  olmasa viking animesi falan sanardım

Sosyal ağlarda paylaş

Ilk baştaki saçmalık için ekşide çok güzel yazmışlar. 

Spoiler

2. sezon başında sauron'un orklara motivasyon konuşması yaptığı sjw sıçmığı dizi. 

lan olm sauron orklara göre bildiğin tanrı. onun korkusundan ölüme bile gidiyorlar.

düşünün yani sauron'dan öyle korkarlar ki ölmek bile onun gazabına uğramaktan daha iyi.

böyle tanrı gibi bir varlık , üstelik saf kötü bir varlık kullarına motivasyon, ikna konuşması yapar mı? kimse demedi mi aga biz ne yapı5oruz diye. yapacağınız işi sikeyim bu ne. (ahahahahahahaha)

ki bunu demeye kalmadan orklar sauron'u öldürdüler. tanrıya kılıç çekilir mi salak mısınız evladım siz. 

yaptıkları yapacaklarının teminatı. bombok ötesi bir sezon geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 29.08.2024 14:20 tarihinde dedi ki:

İçeriği gizle

2. sezon başında sauron'un orklara motivasyon konuşması yaptığı sjw sıçmığı dizi. 

lan olm sauron orklara göre bildiğin tanrı. onun korkusundan ölüme bile gidiyorlar.

düşünün yani sauron'dan öyle korkarlar ki ölmek bile onun gazabına uğramaktan daha iyi.

böyle tanrı gibi bir varlık , üstelik saf kötü bir varlık kullarına motivasyon, ikna konuşması yapar mı? kimse demedi mi aga biz ne yapı5oruz diye. yapacağınız işi sikeyim bu ne. (ahahahahahahaha)

ki bunu demeye kalmadan orklar sauron'u öldürdüler. tanrıya kılıç çekilir mi salak mısınız evladım siz. 

haajjaaHAHAHAHHA NE

abooov ilk sezonu zarzor izlemiştim de 2. sezon hiç izlenmez, gerçi fragmandan anlamıştım

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 29.08.2024 14:20 tarihinde dedi ki:

Gizli içeriği göster

ben birinci sezonu 3 bölüm sonra bıraktım. şimdi meraktan 2 ye bakıyorum da

Spoiler

bu sarısın elf sauron mu şimdi ?
1) sauron u niye elf yapmıslar

2) sauron u niye öldürdüler

bence sauron değil bu ya twist gelecek

Flassh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

celebrimbor'a sms atacam lutfen kendini ulvarin elcisi, yardim lordu olarak tanitanlara itibar etmeyiniz diye.

olm bu karakter muthis soylu, koca bir çağ falan yasamis biri degil mi? telefondan emeklilik ikramiyesini kaptiran dayilardan beter cikti.

s02e03

µh tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

S02E01

Spoiler

Bir önceki sayfadaki aşkı memnu editinden haberim yoktu ama bölüm bittiğinde ben de iyice Türk dizisi gibi uzattıkça uzatmışlar dedim.

Sauron'u şişledi lan orklar. Bayağı bayağı gank yedi Sauron hahah. Hem de taç giyecekken ashdhadha.

Bu yüzükçü elf'e demediler lan bu adam Sauronmuş diye, hemen içeri aldı. O derece mi gözü dönmüş ya da artık? Silmarillion okumadım bilmiyorum hikayeyi.

Şu ağacın olay neydi? O biterse elfler de mi bitiyordu neydi olay?

Karanlık sahnelerden dolayı ne olduğu anlamadığım bir 5-10 dakika var sanırım. Cirdan neden vazgeçti kaçırdım, o esnada bir yandan da bulmaca çözüyordum artık.

Sosyal ağlarda paylaş

µh, 30.08.2024 18:32 tarihinde dedi ki:
  Gizli içeriği göster

celebrimbor'a sms atacam lutfen kendini ulvarin elcisi, yardim lordu olarak tanitanlara itibar etmeyiniz diye.

olm bu karakter muthis soylu, koca bir çağ falan yasamis biri degil mi? telefondan emeklilik ikramiyesini kaptiran dayilardan beter cikti.

s02e03

Spoiler

yani saçma saçma kanması bir yana bi de bunu uzuuun bir süre devam ettiriyor hiç bir şeyi sorgulamadan merak etmeden. zaten elf kral ile yüzükçü arasında %100 radio silence oldu (o esnada cüce prens geliyor, sonra babası geliyor falan). görünüşe bakılırsa kafası basan bi sauron var bi de elrond var orta dünyada. 

hadi onun saflıklarını geçtim ben galadriel'e tavım. bu halbrand'ı çözdükten sonra neden söylemedi olm bunlara geçen sezon kim olduğunu. bu sezon görüyoruz ki bunun hiç bir yaptırımı falan da yokmuş. söyledi ve "ya off" diyip geçtiler.

"üf ama dalga geçicektnz slklar, hem seviym bn onu" şeklinde bir sebebi var olarak anlıyorum ben ama diğer yandan tüm orta dünyanın içine ediyor söylememiş olması.

Sosyal ağlarda paylaş

S02E03

Spoiler

Kartal hava güçlerinin desteğini alan Numenor FETÖcü tipli Pharazon Kör Kraliçeye darbe yaptı. Halka da göklerden gelen bir mesaj vardır diye yedirirler artık.

At hırsızlarının kampına gittiklerinde ne oldu ben anlamadım, çok karanlıktı. İsildur atını kurtardı da o diğer çocuğun karşısına troll mü çıktı ne oldu? Kimse mi anlamadı karanlık olduğundan ben mi anlayamadım?

Abi cidden artık hangi kitapta anlatılıyorsa orada da böyle mi bu hikayeler?

Sosyal ağlarda paylaş

Değil abi gotten uyduruyorlar bunlar. Zaten tüm hikayenin telifini alamamislar. Aldıklarını kadarını da pic ettiler bıraktılar. Mesela 

Spoiler

O kadar gün geçti millet numenora döndü, sauron yüzükleri yaptı bir sürü zaman geçti.  Cüce kralı bile gitti geldi. Isildur orada öyle mal gibi mağarada ne yaptı ne yedi ne içti nasıl hayatta kaldı belli değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

normalde nasıl çoğalıyo bunlar? hadi uruk hai'leri biliyoruz.

o kısımlara tolkien pek değinmemiş heralde bunlar da kafalarına göre sevgi pütürcüğü anne baba çocuk orc yapmışlar.

normal şekilde diğer ırklar gibi çiftleşiyorlar falan denmiş. de nasıl bir topluluk bunlar.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...