Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Humble Endless RPG Lands Bundle

BalisticGel

Öne çıkan mesajlar

https://www.humblebundle.com/endless-rpg-lands-bundle?utm_source=Facebook&utm_medium=Link&utm_campaign=Endless_RPG_Lands_Announce

Borderlands GOTY, Borderlands 2 + DLCler, Borderlands Pre-Squel,Endless Legend - Classic, Guild of Dungeoneering, The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, Wurm Unlimited. Fena bundle değil. Akşam eve gidince B1 ve 2 yi paylaşırım onlar bende vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Wurm bence çok güzel bir oyun, tabi ömrünü sadece bir oyuna harcamak istiyorsan baya bir yavaş ilerliyor.

Bir maden işine giriyorsun bir madeni bulana kadar günler geçiyor keşfediyosun ulaşana kadar madene bir o kadar daha zaman geçiyor vs.

Baya bir yenilik geldi benim görmediğim bir daha başlamam tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Lemmy said:

Wurm bence çok güzel bir oyun, tabi ömrünü sadece bir oyuna harcamak istiyorsan baya bir yavaş ilerliyor.

Bir maden işine giriyorsun bir madeni bulana kadar günler geçiyor keşfediyosun ulaşana kadar madene bir o kadar daha zaman geçiyor vs.

Baya bir yenilik geldi benim görmediğim bir daha başlamam tabi.

146 saat diyor oyun : )
Sosyal ağlarda paylaş

Wurm online beleş, bölümlere ayrılmış tek kocaman bir harita herkes doluşmuş harita talan olmuş biraz, girip oynaya bilirsiniz hemen wep sitesine.

Wurm Unlimited Steam versionu aynı ark gibi oyuncular server açıyor çok güzel server'lar var.

benim oynadığım server'da ana bir yol vardı herkes köyünü kasabasını o yola bağlıyordu kendi yollarıyla, yolda ilerleme % var hızlı gidiyor baya, tabela falan koyuyosun şuraya gider falan diye

Bazı guild'ler çok iyi sehirler yapıyordu millet oraya gidiyor ticarete falan onların ana yoluna bağlıyanlar oluyordu böyle köklenip budaklanıyordu yollar.

Yollarda böyle at arabaları inek arabaları adamlar yüklemiş malları satmya götürüyor hayvanlar yaşlanıyor verimi düşüyor ölüyor yavruluyor.

Böyle gercek zamanlı gercek hayat gibi bir oyun bir sürü şeyi var, kötü yanı çok zaman alıp çok yavaş ilerlemesi gercek hayat gibi bir şey işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...