Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 1TB Playstation 4 (+OYUNLAR)

Magnum

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Fiyatımız belli, 1200 tl. Mesaj atılırsa yine konuşulur ama DNR da 1600 tl demek pek bi şey ifade etmiyor açıkcası. overwatch 200tl ikinci kol nerden baksan 150tl. diğer oyunları senin dediğin üzere çöp olarak sayıyoruz ve 1600 üzerine 350 koyarak 1950 çıkartıyoruz. şimdi dersen garanti kredi kartına taksit bilmem ne, %40 indirmli satıyoruz, o kadar da olsun. Ha kredi kartı ile de satış yapılır aracı siteler üzerinden, tabi fark koymak şartı ile.
Sosyal ağlarda paylaş

abi gözden kaçırdığın nokta sen sıfır bir ürün satmıyorsun. dediğin şekilde mantıklı gelse de, her ne olursa olsun bir şeyin jelatinini dahi açsan oradan zaten değer düşer. sen sıfır ps4'le kıyaslayıp ucuza veriyorum diyorsun, o yüzden diyorum. ha fiyatın abartı değil ama ucuz da değil. bence bir tık aşağı çeksen satarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş ben sıfır parası istemiyorum, ikinci elde neredeyse yarı fiyafına ürün satıyorum. Temiz bu, denemek için jelatini söküldü sıfır gibi diyip 1600lük ürüne (ki sadece body ve tek kol fiyatı 1600) 1500tl istemiyorum. Paşa paşa fiyatını %40 kırıp ürünü koyuyorum kaldı ki temizliği vs sıfır ayarında ama buna değinmiyoruz, ne de olsa jelatini açıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

şuan 1tb sıfır konsol 1200 lira
2. kol 150 ow 200 lira gta 100 lira demişssiniz (fifa ve nba çöp)

1650 tl yapar sıfını toplamak.

dediğin %40 ikinci el inidirimi ile 990a gelir hesapta yanlış var.

bence 100-150 lira indirimle alıcı bulur

böyle konularda her zaman alıcı tüm oyunları istemeyebilir, oyunları ayrı satip konsol kolu ayrı satmak daha karlı olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...