Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi | Porto x Beşiktaş | 13.09.2017

Peregrin

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

pepe'nin bizim takımda oynuyor olmasına ben hala inanamıyorum ya..

ulan şaka gibi sdsafa adam o kadar güven veriyor ki.

abi dün bir hareket yapıyor aha diyorum yedirdi şimdi bize pepe diyor sonra bi rahatlama geliyor.. adama 3 kişi baskı yaparken bile kafa yukarda. boştaki adama veriyor falan..
gerçi fabriye geri pas yapıp fabri baskı yiyince çok bağırdım fabriyi tanımıyon mu aha yedik diye orada bi çok tırstım valla
Sosyal ağlarda paylaş

biraz takımın ona bağımlı olduğunun farkında işte.

burda görev biraz lense düşüyor. Yazın salmış kendini biraz göt göbek büyümüş, acilen fit olması gerek. 1-2 maç q7'yi kesse son 15-20dk falan oyuna girse q7 3. maç yardırır..

futbolu seviyor adam çünkü sürekli oynamak istiyor, 85'te oyundan al yine yüzü düşüyor adamın o derece oyunda kalmak istiyor.

hoca bunu iyi yönetirse güzel olcak.

bu arada medel de bir acayip, 2 karış boyu var, 3 metre zıplıyor sdafas
ayakları falan da iyi, konya maçında 11 oynamalı artık..

negredo için de 1-2 şey yazayım genel değerlendirmeye girmişken.
bu şekilde oynasın isterse gol atmasın benim için kraldır.
dün akşam ve karabük maçlarında yaptığı/yapmaya çalıştığı servisler, yaptığı koşular falan adam çok çok iyi biliyor oyunu, oyun görüşü inanılmaz yüksek.. 3. golde top cenk'e gelse vururdu mesela, hatta o koşuyu bile yapmayabilirdi ama bu adam başka. 1-2 güzel top ayarlasak gol de atsa morallense.

konya maçında dinlendirmek gerek bugün oynayanları.

lens-medel-negredo-tolgay falan oynasın
Sosyal ağlarda paylaş

Takimin ciddi noktada zayif olan kismi sadece sol stoper kaldi iste. Fabri gayet guven veriyor. Sag beki bir sekilde necip veya adriano goturuyor. Kanatlar ve ortasaha zaten cok iyi. Cenk´in gelisimi de cok iyi oldu, bu sene abou olsaydi bence daha cok bile kasabilirdi. Iyi bir rekabet vardi aralarinda zira. Su tosici kesecek birini alsaydik kadro cillop olmustu simdiye.

Ama herseyi gectim hoca cok iyi ya. Gercekten nereden nerelere getirdi takimi. GSnin basinda falan olsa bu sene temiz sampiyondu adamlar. Gittigi takimda fark yaratiyor resmen. Tisikkurler sg.
Sosyal ağlarda paylaş

porto gözüne tecrübesiz diye leipzig'i kestirecek artık bu saatten sonra, o maçlarda kan çıkar. bjk sonraki maç içeride leipzig'i yenerse monaco ile güle oynaya gruptan çıkması oldukça olası olur yani.

en olası durum şöyle yani, 10 puanla da bu gruptan çıkarız. 8 ile çıkmak bile mümkün diğer takımlar ağırlıkla berabere kalırsa.

3- porto(d)
3- leipzig
0- monaco(d)
1- monaco
3- porto
0- leipzig(d)
Sosyal ağlarda paylaş

negredo bizim takıma iyi uyum sağlayacak galiba. adamın yeni gördüğüm en önemli özelliği fw egosu yok. cenk'te var mesela o ego. 3.golde negredo'nun yerinde cenk olsaydı %99 şut çekerdi ordan. gerçekten bu mantaliteyle oynasın gol atıp atmaması çok önemli olmaz. ha bizim basın gol atamıyor diye deliler gibi eleştirir orası ayrı dsadsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...