Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk sahibinden satılık caddy

Katibim

Öne çıkan mesajlar

5 ay önce 67 ye almıştım

şimdiki fiyatlar

https://www.sahibinden.com/ford-focus-1.6-ti-vct-style/otomatik,yari-otomatik?a5_min=2016&sorting=price_asc

8 ay önce 138 e almıştık

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-2017-nisan-21-trafik-cikisli-471399405/detay

ev fiyatlarını da geçti artık
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

cavanagh said:

combi sanırım araç
bir de sıfırı için 105k demişsin ama listelerde artık 1.6 motor yok. sadece 2.0 dsg satılıyor
105k olan araç da exclusive paket, comfortline olanı 99k ki bu fiyat liste fiyatı
on road fiyatı daha da düşüktür diye tahmin ediyorum.

hangi site bu link paylaşır mısın

herkese açık olan bir site değil abi
şirkette kullandığımız bir uygulama, bize özel kullanıcı adı şifre ile kullanabiliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

cavanagh said:

NolaxThensbane said:

cavanagh said:

combi sanırım araç
bir de sıfırı için 105k demişsin ama listelerde artık 1.6 motor yok. sadece 2.0 dsg satılıyor
105k olan araç da exclusive paket, comfortline olanı 99k ki bu fiyat liste fiyatı
on road fiyatı daha da düşüktür diye tahmin ediyorum.

hangi site bu link paylaşır mısın

herkese açık olan bir site değil abi
şirkette kullandığımız bir uygulama, bize özel kullanıcı adı şifre ile kullanabiliyoruz

İyide abi zaten bende rakamı 68 e düşürdüm aşağı yukarı edecek rakam bu adam 2001 2002 model honda civic 1.6 es ye 40 bin yazmış fiyatlar fahiş arttı... balon bir piyasa var şu anda ama benim arabam seninde değer tespiti yaptığın gibi iyi alınır bir rakama satışta
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten sahibinden'de saçma ilanlar group "oooo bu bunu bu paraya satıyorsa benimki bu kadar eder" mantığı ile fiyatlama yapıldığı için, sahibinden vb. siteler gittikçe atıl kalmaya başladı.

Ben araç satacak olsam 10 tane hesaptan aynı arabayı farklı fotolarla 5k üstüne koyarım, kendiminkini de düşündüğümün 3k üstüne okuturum bunları muadil gösterip.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...