Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşsizler kervanına eklenmek aka iş arıyorum.

scorch

Öne çıkan mesajlar

Selamlar 3 - 5 tanıyan bilenler bilir,
15 yılı aşkın süredir, grafik-reklam-tasarım ofset vb işleri yapıyorum özel firmalar bünyesinde.
20 Eylül itibari ile tamami ile işten çıkarılıyorum. daha doğrusu anlaşmalı çıkarıldım.
mevcut şartlar zaten ekonomik anlamda yeterli gelmiyordu, şartları mevcutun altında devam veya çıkartılma arasında seçimimi çıkıştan yana kullandım.

şimdi kara kara düşünüyorum nasıl iş bulacağım nasıl ay sonunu getireceğiz. yaklaşık 2,5 haftadır bunalımdayım, işsizlik tarihi yaklaştıkça bir çözüm bulamamak ve mevcut ekonomimizin dağılmış olması resmen tuzu biberi kıvamında.

hani ne diye yazıyorum? az iç dökeyim bir de öyle böyle freelance olur düzgün iş olur önerceğiniz biriler olur diye şuraya ekleyeyim istedim. Bakarsın patiden ekmek çıkar dedim :/

Özet skill geçeyim

Photoshop: 8/10 (ekstrem örnekleri baz alarak)
Illustrator: 9/10 (baya iddialıyımdır ddkdsks)
Indesign: 6/10 (indesign işte ne kadar bilebilirsin ki)
Ingilizce 9/10 (Tr grafiker standartlarına göre 14/10)
Html/css etc. Web skills: 3-5/10 (yabancısı değilim ama bi başıma çok bişey yapmadım kesinlikle takımsız yapabileceğim bişey değil. ya tutorial bakarak yada sorarak ilerlemeyi tercih ettiğim bi konu.
yabancı firmalarla iş: 13 yıllık tecrübe doğrudan kontak (amerika,almanya,çin,rusya,bulgaristan ile doğrudan çalışma tecrübesi)
distribütörlük ve distribütör ürünleri ile çalışma tecrübesi: 15 yıl
uzmanlık: oyuncak, kırtasiye, otomotiv, sağlık
aklıma başka bişey gelmedi skill cap olarak sdfks
Sosyal ağlarda paylaş

go go işsizlik maaşı.

firma işe iade davası şartlarını taşıyorsa(30+ işçi) çok iyi paralar alınıyor o davadan... es geçme sakın.

işkurada şans vermek lazım sonuçta grafik işleri çok yaygın. işkurdan eleman almak avantajlı baya...

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1700
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...