Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıfır GTX 1080 MSI Gaming X

sabonis

Öne çıkan mesajlar

vega baya boktan ilk sızıntılara göre. aradan 1 sene geçmiş, 1080'i daha fazla watt çekerek anca yakalamış gibi duruyor ya. aşırı bi fiyat düşmesi beklemiyorum. amd'nin 480-580 de tırttı, vega da tırt çıkarsa, nvidia hala tekel kalacak gibin.

zaten millet mantıklı bulmasa, aynı gün içinde 2 kişi 2500 teklif edip, üçüncü 2550 teklif etmezdi ya. bence büyük fiyat düşüşü çok yüksek oranda mining'e bağlı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

sahibinden de niyazi diye biri 2000 tane 1080 ti satıyor. 2350Tl evga marka. Bu kişi ile görüştük. Dedik imkansız,araştırdık. Arkadaşımın oglu aliden 3 tane satıcı ile görüştü 100 adete 350 dolar yol dahil fiyat çektiler kart başı. Hala şaştık kaldık. Halbuki daha yeni San Francisco dan 2 tane 3200 den vat dahil asus oc strix almıştım. İyi kazık yemişim. Bİr de aldığım kartların kutusunun üzerinde Türkçe yazı var Aeee yönetmeliğine uygundur diye ona da çok şaşırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

onu gördüm sahibinden'de ama güvenemedim pek açıkçası. ne kadar doğrudur, salatalık çıkar mı, ali express'ten çakma evga bile gelebilir mi nedir yani. 350 dolara TI getirtebiliyor yol dahil yani... pek aklım almıyor.

buradan ankaradaki biri görüp deneyerek alsın, bi yamuk yoksa komple hepimiz alalım lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...