Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazacak bir şey bulamadım başlık olarak

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Ya dün işteyim, bilgisayarımı karıştırırken whatsapp chat with xxx diye bir dosya buldım. (Eski kız arkadaşım).

Şöyle, 3-4 senedir bir ilişkinin içerisindeyim, seviyorum kız arkadaşımı o konuda bir sıkıntı yok, alles gut.

Bu bulduğum yazışmalar ise şuanki ilişkimden önceki. Tanımlamak gerekirse çok aşktı, çok olaylıydı, çok kavgalıydı, çok ayrılmalı-barışmalıydı, çok; çoktu.

İşi gücü bıraktım bir başladım okumaya, bilmiyorum kaç saat okudum. Yıllar geri sardı resmen, fena
dağıldım fakat.

Aslında bir şey sormak için açmadım bu başlığı da işte, community feeling hesabı... Montla sıç falan dersiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

bana da olduydu. buruk bir mutlulukla okuyorsun saatlerce.
her şey çok hızlı geçiyor ve satırlara baktıkça o günleri tekrar hatırlıyorsun.

güzel ama bence imkanı olan herkesin yapması lazım böyle bişeyi.

bir keresinde ben 2008 yılından 2013 yılına kadar olan tüm facebook ileti ve paylaşımlarımı tek tek silmiştim. 3-4 saatimi almıştı ama o yılları tekrar yaşamak adına müthiş bi deneyimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

bir haber gordum... "google ses dosyalarinizi kaydediyor!"

yaninda da link.

https://myactivity.google.com/myactivity

tikladim. benim google now'da yaptigim islemler var. atlaya atlaya dinliyorum. arada scroll down. asagiya dogru indim. transcript not available olanlari dinlerken eski kiz arkadasimla olan konusmalar da var. geneli "simdi soyleyeceksin." dememle basliyor aslinda.. haber vermeden bastigim icin. sonra onun sesi.

bu kadar salakca bir seyden cok egleniyoruz. bayagi mutluyuz falan.

duyunca garip gelmisti. sonra hepsini dinleyip sildim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...