Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Vlad yok maalesef, Herkül çok iyi ama evet.
NP chargelamak nasip olmadan yattığından pek NP kullanamıyorum daha çok taktik maktik yok bam bam bam servantı olarak kullanıyorum ama kaleidoscope o sorunu çözer çok rahat.

ShadowFury said:

Waverın ascensionı için deli gibi Gilles farmlayıp duruyordum yeni skill gelicek yeni(eski) skin açılıcak diye, bi sonraki ascensionaymış o :/
Boşuna heveslendim yine.
Bir de Forbidden Page ve Eternal Gear farmı çıktı başıma... Wikide en erken London demişler de JP server için o, NA server için geçerli mi hala?
(daha Romaya yeni başlıyorum ffs)

Umu!
http://fategrandorder.wikia.com/wiki/Nero_Festival
said:

Infinity Gear 10 Bronze Medals 10 times
Forbidden Page 10 Silver Medals 10 times

Goddess empress'ımız imdadıma yetişti resmen ya.
Tabi farmlamak ne kadar kolay olur bilemiyorum. Wikide gösterdiği servant levellar aynı kalırsa bronze ve silver kolay gözüküyor, sonlara doğru biraz zor.

Ayrıca...

https://vignette3.wikia.nocookie.net/fategrandorder/images/2/26/Nightless_rose.png

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Romadan sonrası yok wtf?
Eventler zamana bağlı olduğu için event limited bıdılar için JP serverla NA serverı ayırmalarını anlarım da oyuna zaten eklenmiş story contenti niye locklarsın ya?

Ayni eventlerle gitmek istiyorlar surekli ilgi olsun diye, hikayeyi oturup 2 senede her ay 3-4 eventle bitirmek ile reelase de besmkurus odemeden bitirmek ayni parayi getirmiyor adamlara :D
Sosyal ağlarda paylaş

iste olmiyor o, mantiklida degil is acisindan. aptal olmalari lazim herseyi bir kerede cikarmak icin :p

japonyada oyun doydu zaten, ana hikaye bitti sirf eventlerden fanservice ile yuruyor. cogu servanti cikardilar populer hatta cogunun alternatif class versiyonlari cikiyor filan.

bunun yaninda ceviri meseleside var, 2 kisimi ne translate etmis koca oyunu :D yiginla ceviri hatasi var o yuzden. aceleye getirdiler falan filan

bide powercreep var tabiki klasik, release servantlarin cok azi ilerde is yapiyor, yeni cikanlar hep golgede birakiyor eskileri. para harcatmak icin incentive iste :p
Sosyal ağlarda paylaş

ediyorda fan service ile devam ediyor :P su an japonyada chapter 1 bitti sadece. cok agir spoiler var hani yazmiyim bosuna "grand order" dememisler

su an japonyada chapter 1.5 uzerinden gidiyor, chapter 2 ye on hazirlik olarak 4 detective work temali bolum var

a-)shinjuku - suc/kotuluk temasi
b-)agartha kadinlari- 1001 gece/asya/ dunyanin ici vs (guncel ve fanservice)
c-)kilic ustalari (saber musashi gelicek, onumuzdeki ay cikar)
d-)salem

1.5 bittiginda order 2 gelicek iste, tahmini yilbasi filan

guncel hikayeye ulasmak 1,5 sene filan, altin yumurtliyan tavugu kesmezler :P

brynhildr gelicek misal gacha ya, sadece bir kere gelmis ve o kadar az insanda varki jp serverda millet qqliyor unuttunuz diye falan filan

adamlar pay2waifu arkasi yarin temali VN yaptilar saka gibi, this is why we cant have nice things direk :(
Sosyal ağlarda paylaş

ahah gz, ritüel yapmışsın resmen. benim de çekesim var aslında ama 5* servantların eklenmesini bekleyeceğim sanırım daha. %1 ile çok quartz gömmek gerekecek, o arada 4* olanlar çıkabilir hani nasıl olsa.

knox, olabili valla. paçinko çıkaran herşeyi çıkarır lol. çıkmasa bile %100 akıllarından geçiyordur. 10 yıl önce batıdaki mmo furyası gibi bu. herkes bandwagona atlamaya çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Waver için ascension matları tamamlamam lazım benim, yoksa London updatei gelene kadar ascension yok bana
(Jeanne'a var gerçi, sırf class piece kullanıyormuş bu, ben de nasıl etrafta lvl90-96 Jeanne'lar var diyordum ^^)
Tabi hayvanlar gibi gold piece farmlamak gerekecek.

Waver için 10 Forbidden Page, 5 Gear lazım. Neyse ki 5 er tane first time reward olarak verdi.
Sonraki ascension için +10 Gear, 10 da Phoenix Plume lazım ama event rewardlar arasında yok o :/ Gerçi gerek te yok, Waverın en büyük olayı 3. ascensionla açılacak olan skill, o da yeter zaten.

Bunu atlamışım bu arada:
Sam said:

bu eventte en ap efektif nasıl silver medal toplanır acaba, bir tane nero kartı alsam yeter bana.

Silver medal toplama boşuna, gold ve silver droprateleri aynı. 200 silver (1 stock), 200 gold (2 stock) var.
Yüksek tierlerin xp/ap ratio olarak en iyi olduğunu söylememe gerek yok herhalde, e level atlamaya yetecek kadar da xp geliyor, yani powerlevelingle sürekli ap bar fulleyip kas. Bana silver lazım mesela ascension matlar için ama advanced yerine expert kasıyorum nasıl olsa birkaç tane silver düşürüyor onlar yeter diye.
TL;DR: 3 kartı birden almak istemiyorsan silverı boşver sırf gold kas.
Sosyal ağlarda paylaş

yok kapayip acmak, silip yeniden yuklemek falan hicbiri ise yaramadi :(

connection lost, try again later diyor. supporta yazdim bir mail atmis ahiret suali. hangi servantlarin vardi, ana partin nasildi, arkadaslarinin friend id si, friend supportlari vs herseyi istemis, shadow ile seni yazdim :3 hatta balliya jeanne dustu waver yerine onu koymus olabilir diyede belirttim shadowun yanina heueheu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...