Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Bosslarda ve zor content icin iyi iste

Bide attacki en yuksek servant, crit multplieri filan sahane. Skillkit desen asiri iyi. Og seiba veya lancer alter yanina kiydumu dragon typedan hayvan gibi attack buffi veriyor, cok uyumlu oldular hani en patates ssr in kiymetini arttirdi
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvan gibi atk var işte, bir de her classa karşı %10 mu ne bi bonusu var.
Tabi en önemlisi crit, NP vurur gibi crit vuruyor resmen. Crit star konusunda sıkıntım var gerçi, ya 1-2 tane daha 2030, ya da crit star sıçan bi servant lazım Okita/Jack gibi.

Class konusunda da her şeye karşı iyi işte. Berserkerın glass cannon olmayanı, daha ne olsun?

O yüzden grail yedirecek daha gerekli bir servant yok bence. Bu derece oyun kıran başka servant yok. Bir tek Waverla Merlin var, ama onlar support zaten graillemek gereksiz.
İşte belki CuAlter, Gil, Ozy filan olabilir ama JAlter daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeanne nasıl JAlterdan daha iyi ya?
Uzun süren boss fightlarda stun/invul la hayat kurtardığı için gerekli de onun haricinde bayağı vasat kalıyor.
Tabi onu yapmayı bıraktım, mecbur kalmadıkça da tekrar yapmam çünkü bitmek bilmiyor. Ölmüyor ama öldüremiyor da. O yüzden hayvan gibi damage vuran bi servant lazım, onun için de en iyi seçenek JAlter şimdilik.

Merlin en hayvan, o ayrı konu. Ama işte grail skillere etki etmiyor sırf atk/hp, supporta basmaya gerek yok.
Grail yedirmeye en değecek servantı arıyorum, o da JAlter bence.

Ama evet, Save for Merlin'e başlamak lazım. Ne zaman geliyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet te işte level cap var, 130 sanırım. XP curve her ne kadar sapıtsa da max level olucaz eninde sonunda.
10% xp için 5k MP harcamaya kıyamadım o yüzden. Bir de her partyde 5* CE için yer açmak mümkün olmayacak her questte de kullanamayacağız, efektif değil.

Servant Bond öyle değil, her servanta ayrı kasmak gerekiyor. Gerçi bond/mystic code kasmak için spesifik bi quest olmadığı için onlar da efektif değil ama yine de daha gerekli. Gerçi Bond CE ler de Heracles haricinde pek gerekli değil sanki, onu da pek kullanmıyorum zaten. Bir de hayvan gibi Bond point gerekiyor. Farmlayacak bir yer de yok sanırım.

Gerçi Heraclesı kasmaya başlasam iyi olurdu aslında, ileride lazım olacak herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiçbirini almıyorum şahsen, %10 için değmiyor benim açımdan trilyon küp harcamaya ve eventlerde slotlar dolu, farmda da farmı %20 hızlandıracak bir ce benim için daha anlamlı. ce sistemi zaten kötü ve kısıtlayıcı bir sistem, onu da falloutta bile almadığımız xp bonus perklerine denk birşeyle işgal etmek bence verimsiz. bedava verselerdi belki düşünürdüm, belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Heracles için önemli işte. Önemliyi geçtim şart. Gerçi Heraclesın Bondunu 10 layana kadar aylar yıllar geçer, CuAlter filan düşer o zamana kadar.
Party attack +15% olan CE ler filan da güzel gerçi, ama şart değil. Stacklesek bayağı faydası olurdu aslında ama sırf Arturia/Altera/İskenderde var sanırım.

Neyse XP bonus CEsini atlarım herhalde. Koleksiyon olsun diye 1 tane alırım belki diyordum ama kenarda dursun diye de 1k MP harcanmaz yani.
Bir sonraki CE için biriksin bari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...