Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

valla şahsen ben tercihimi söyledim üçünü de oynamış olarak ama tabii your mileage may vary. (:P) bir yandan da gacha oyunu reklamı çok yapmak istemiyorum çünkü bir yerde işte gene şans gerekiyor en güçlü charlar için. gene nispeten gbf en insaflı ama, tonla bedava 4*, farma üşenmeyene 5*ler, çok iyi 5* yüzdesi bunlara kıyasla ve çekince bitti, np imiş iv imiş imperfect char yok yani. günlük farm ile güçleniyor item grid, uzun bir yol ama sonunda veteran mmo oyuncusu gibi dayanıp döşenmek mümkün.

ya nobuyu 100k ile alabiliyor muyuz yoksa perma? ben 1m sandım ama 5np için 1m demişler redditte kafam karıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

bi 30 luk roll attim dayanamayip oysa onumuzdeki banner scathach gelio diye hoardliyordum :(

golden glow > rider > 4. maria (boyle giderse graillicam sanirim, en cok milletin summonladigi servantim lel)

golden glow > archer > emiya (en azindan np lvl2 oldu ohhh)

golden glow > saber > ALLLAAAAH OKITA GELIO > Tou anata ga watashi no master ka?

http://www.anime-evo.net/wp-content/uploads/2012/06/fate-zero-22-24-25.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Nobunobu genel olarak güçlü mü, yoksa sırf completionism için mi kasıyorum pek emin değilim.

2. skill çok az sayıda servant için çok iyi, geri kalanlar için çöp. 1. skill iş yapar fena değil de asıl olayı 3. skillde gibi gözüküyor. Yanına bi tane daha critstar sıçan bi servant koyunca güzel olur herhalde.

Şimdi bi dikkatli inceledim de aslında bunun adına Poor Man's Gil deseler de olurmuş :p
Skillset aynı neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kullanıyordum daily qp farmlarken hep de aylardır oynamadım şu son evente kadar. gene kullanırım illa para lazım olunca.

şimdi event için okita çağırıyorum mecbur, bombaları bitirdim de şimdi sırada çanak çömlek. :P

https://www.reddit.com/r/grandorder/comments/7anrq5/na_gudaguda_event_farming_guide/
Sosyal ağlarda paylaş

CE ve Nobunobu itemları bitti store u kurutmaya yol alıyorum.
Waver ve Vlad i ascendledim ikisini üstüste tamamlayınca bayağı mutlu oldum ^^

Bir de Waver/Tamamo/Vlad combosunun dehşet bir şey olabileceğini farkettim, Vlad her turn olmasa bile 2 turnde bir filan NP spamleyebilecek hale geliyor sanırım. Oyunda PvP olsa metalardan biri kesin o olurdu herhalde:p
Tabi önce Waverın skillerini fullemem lazım. Tamamo yu da rollesemiydim acaba diyorum ama support olarak kullanabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok şükür pvp yok da çirkin charlara mahkum kalmıyoruz. :/

ben de skull ve ce'leri aldım da baygınlık geldi, 10ap'likle puan deneyeceğim biraz daha ama 1m hayal görünüyor günlük 1ap questinin puanı artmazsa. %440 bonusla bile 40k filan veriyor çünkü ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

E her gün puanı artıyor zaten?

Şu sayfanın en altında var listesi.
Son gün 40k verecekmiş mesela, min. 300% bonus desen 160k sırf son günden gelir. O da min. Okita olmadan 380% filan yapılıyor sanırım(summon Okitayla birlikte tabi). Emiyayı da hariç tutsak bile 360% olması lazım.

https://grandorder.gamepress.gg/event-guide/gudaguda-honnoji-event
Bugün ya 9k ya 11k base point gününde olmamız lazım, dikkat etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

haa o kadar artacaksa iyi madem, ben %440 yapabiliyorum celi okita friend ekledi neyse ki. 1m hayal değilmiş ama abanmam lazım biraz daha. neyse dneyeyim bakalım eyvallah.

hatta hesapladım daha oynamama gerek yok sanırım, kalan günlerde 161k varsa bu bonusla bitmesi lazım 1m. 354k var zaten, 161k x4 bile yetiyor 644k.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok bekletmesinler eventleri ucu ucuna dizsinler diyordum pişman oldum, bu biter bitmez yenisi başlayacak Thanksgiving event Scathach geliyor, Laurelin bekliyordu sanırım (hatta bir de Gil var onun yanında)

Daily quest xp/2 olucakmış, iyi olucak Waver Vlad Arturiayı ascendledim, Tamamo Catin matlerini de tamamlarım event bitene kadar sonra onlara xp card farmlamaya başlıycam. Fate/Grand Farm oldu oyun iyice :p

Bir de 100% 5* düşürecek summon gelecekmiş 1 seferlik ama sadece paid quartz diyor. 100 TL filan o da tabi, çok ya. Oynamaya kesin devam edecek olsam tamam da droplarmıyım bilmiyorum ki.
100TL gömüp te Okita veya Drake düşmezse kesin droplarım mesela :p
Sosyal ağlarda paylaş

ohooo sen cok sanslisin hic sikayet etme :D

oyun basindan beri hepi topu "1" adet 5* gordum oda okita gachada arturia cikti iste :(

senin rollamana gerek yok zaten cunki gelme potansiyeli olan servantlarin yarisi var :p cift cikma sansi cok yuksek ve sendeki 5* servantlarin hicbiri NP upgrade den faydanlanamio ole aman aman vlad haric

ben scathach icin hoardladim baya, 180 SQ ile giricem evente. 6x10 da cikmaz ise tam depresyona giricem. paid gacha rollarim belki ondan gelen bonus ile bi tur daha giderim :(

gilde istiyom gerci, jaltera kadar istedigim hepsi geldi ya saka gibi, dolar 4tl :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hoardlayamıyorum işte, elim kayıyor :p
Jeanne Alter için hoardlarım diyorum hep, sonra ilk eventte dayanamayıp basıyorum 30 quartzlık summonu. Ticket biriktirmek hepten yalan zaten, gelişine gömüyorum anında.
Jeanne Alter zamanı gelince çok pişman olucam.

Arturianın da öyle kötü bi huyu var. Bana da Altera drop rate bannerında gaza geldiğim zaman düşmüştü :(
(Ama tabi çok hakkını yememek lazım, iyi kötü iş yapıyor yine de)
Sosyal ağlarda paylaş

scathach gelmez ise cok aglicam ya ki E rank luck var gelmicek yani :(

https://i.imgur.com/kTVy1o2.jpg

gil-lanceroia alter-jalter-hornymandiaz

baskada istemem 5star ki lanceroia 4 zaten, merlin bile cok umrumda diil hani, iskender icin belki zorlanirim ama no idea

ozi icin direk istanbul arkeoloji muzesinde yapcam summoni, legit catalyst olarak temin edilebilicek cok az sey var zaten dunyada ki canon olarak garanti ozymandias summonliyan bir catalyst var iki adim otede
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yine elim kaydı 30 quartz gömdüm, off naaptım lan yine diyordum ki hem Scathach hem Fragment of 2030 çıktı ahahahahah ^^

1 hafta şans rezervlerim sıfırlanmışken hayatta kalmam lazım, ama idare ederim herhalde.
Bir de en son böyle bir şey olduğunda İstanbula AoE Hailstorm çakmıştım side effect olarak, uyarıyim şimdiden. Yarın meteor filan düşebilir. Kasırga filan en iyi ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...