Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I Cheated On My Husband To Secure Better Genes For My Children

Artariel

Öne çıkan mesajlar

yasa gereksiz, şüphesi olan kendi yaptırır. ha ortada hiçbir şüphe ve sıkıntı yoksa ama çocuk başkasındansa cehalet mutluluktur. bilmemek daha hayırlıdır.

ama yine de korkularımdan biridir. böyle bir travma yaşamak istemem. ne yapacan yani kadını mı kesecen çocuğu mu çöpe atıcan. kafayı kırarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

swingerlık falan alelade yapılmasa da küçük köylerde, şehirlerde falan gayet popüler sayılır aslında.

antalya nın bir köyünde düğündeyken, ön sırada oturan iki erkeğin konuşması;

- benim hamileymiş
- senden mi benden mi
- bilmiyorum

koylerde paylasim esastir.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Shaklaban said:

neyse ki izmirliyim o yüzden böyle şeyleri umursamıyorum

Esh said:

Izmirli kizsan tabi umursamazsin

abi izmir hakkaten gavur ama ya. 1 kere dışarı çıktım kuzenle, yan 2 masa bir anda elektronik sigara üzerinden kaynaştı. masalardan birinde bir kadın bir erkek var diğerinde 2 erkek. masalar arası 1 kadınla 1 erkek yavşaşmaya başladı, hani biz de kuzenle (kız kuzen) zuhuhahah godoşluk level falan diye geyik yapıyorduk. nolacak yea masandaki kadına yandaki masadaki adam yazıyorsa falan zuhaha falan derken bir de diğer elemanın kadının kocası olmasını öğrenmemizle dumur ve geyik seviyesi bir üst seviyeye çıktı.

yani ya gavur izmir ya da karı-koca olduğunu söyleyen kadınla adam better call saul scam'i çekiyorlardı diğer masadakilere. karı koca olanlar bir ara masadan kalkıp tuvalete gitti, kalan 2 erkek birbirine oohhh olm koyduk çocuğu falan diyerek çak yaptılar asdhafha. biz tuvaletten dönmelerini beklemeden çıktık o yüzden 2 seçenek de olabilir.

abazalığınızdan yanlış anlamışınızdır siz her şeyi muhtemelen
dışardan glenler öyle oluyo ya gidiyo kafa sfd
Sosyal ağlarda paylaş

Yav he (ne güzel oturdu lan)

Olm kadınla adam yandaki masayla elektronik sigara üzerinden tanıştı. Masalar göt göte olduğu için de gayet her şeyi duyuyorduk. Hatun 10. Dakikada evin içinde çıplak dolaştığından falan bahsediyordu baya yeni tanıştığı elemana dokunarak falan. O sırada sonradan kocası olduğunu öğrendiğimiz eleman diğeriyle konuşuyor ama o da duyuyor tabi her şeyi. Kadın kocasından falan şikayet ediyo benle ilgilenmiyo vs diye. Ayrıca yanimdaki kuzen kızdı diye özellikle yazdım ki şu tepkiyi almayayım diye sdf. 5. Sınıf tıp öğrencisi orda hani burka giyip kenar mahallede oturmuyor. İzmir gavur olmasın diye biz çomar olduk biz Yozgatli olduk. Çift tuvalet için masadan kalkınca çak yaptılar kalan iki erkek birbirine diyorum abi daha ne diyim ahshshs.

Aman neyse ne İzmir'in derdi beni mi gerdi. Herkes mutlu olsun da banane. Bu da böyle bi anımı diye anlattım yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

@calimero

Isteyen kanunsuz olmadigi surece istedigini yapar, senin buna sahit olup gelip burda anlatman sacma olmus. Ulkedeki en buyuk sorunlardan biri bu bence; kimse kendi isine bakmiyor. Sanane diger insanlarin ne yaptigindan, kendine bak, kendini sorgula, kendini gelistirmeye calis. Yok ama, kabile gibi yasamaya alismis millet bireysellikten nasibini almamis oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

@calimero

Isteyen kanunsuz olmadigi surece istedigini yapar, senin buna sahit olup gelip burda anlatman sacma olmus. Ulkedeki en buyuk sorunlardan biri bu bence; kimse kendi isine bakmiyor. Sanane diger insanlarin ne yaptigindan, kendine bak, kendini sorgula, kendini gelistirmeye calis. Yok ama, kabile gibi yasamaya alismis millet bireysellikten nasibini almamis oluyor.

of lan tamam ya, tamamen geyik üzerinden yazılmış bir post üzerinden ne sjw'lik kastınız. tamam en modern mosmodern sizsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...