Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Poloniex issue

logtrig

Öne çıkan mesajlar

abi ekstra bir şey yapmadım. en son yasal hakkımı kullanacağım demiştim ondan sonra hiç bişi demedim, günler geçti dünkü maili atmışlar. Normalde transferler 72 saati buluyor ama sizinki baya bi beklemiş demişler.

spo

Please note that withdrawal approvals often take up to 72hours, typically they're cleared much sooner. Unfortunately this was far from the case here but I can confirm that your withdrawal is now complete.

Understand that when we detect a withdrawal from an unfamiliar IP / new withdrawal address then it will likely require verification, or simply credited back to your account so as to allow you to attempt again from a more familiar IP. So as to help avoid similar delays for future withdrawals then enabling Two-Factor Authentication (2FA) on your Poloniex account should help. Poloniex STRONGLY recommends enabling 2FA as soon as possible. Without 2FA, your funds and some private data are only as safe as your email credentials.
.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
9 gün önce 10 Ethereum geçirmek istedim Bittrexteki walleta, hala bekliyorum. O withdrawal requestten sonra 3 tane daha withdrawal yaptım, 1.5 dakikada falan geçti resmen, bu hala duruyo. Supporta 4 tane ticket açtım kesinlikle cevap yok, legal yollarımı arıyorum dedim tık yok hala awaiting approvalda. Orada öyle duruyo 10 ether bi bok yapamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Xaenin said:

9 gün önce 10 Ethereum geçirmek istedim Bittrexteki walleta, hala bekliyorum. O withdrawal requestten sonra 3 tane daha withdrawal yaptım, 1.5 dakikada falan geçti resmen, bu hala duruyo. Supporta 4 tane ticket açtım kesinlikle cevap yok, legal yollarımı arıyorum dedim tık yok hala awaiting approvalda. Orada öyle duruyo 10 ether bi bok yapamıyorum.

bu ne oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
BonePART said:

Wispy said:

Şu Poloniex'te aktif hesabı, btc'i olan var mı ?
Almak istediğim bir şey var. F2F bir yerde buluşsak siz onu alıp bana atsanız, ben de havale yapsam hesaba. Çok mu zahmetli olur ? Bir yemek ısmarlarım.

bitcoinle alcana göre yasak bişi kesin
oroyin mi alıyosun

Altcoin alacaktım ama horoin fikri aklımı bulandırdı
Sosyal ağlarda paylaş

poloda hrm xmr ım gitti hemde dgb 3 aydır polo cevap vermedi. Cıktı diyor tixd ise polo da diyor. uzak durun benim gibi canınız yanmasın. Vunları bir twitti vardı geçmişte. bch idi sanırsam. Bitcoinlerini burada tutanlar sagolsun aldığımız bch lerle aramızda çekiliş yaptık 3 elemanımıza araba aldık diye. Hala unutmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...