Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

çin transfer sezonu kapanıyor yarın, adriano ve quaresma'ya teklifler yağar şu sıralar ama yönetim bu sene salmaz bunları bence.

seneye de şampiyon olursak üstüste 3 sene ayağına ikisini de (ve bir ihtimal pepe'yi) gönderir bir seneyi kaybetmek uğruna, bu da kabul edilebilir bir hareket olur zira takım cidden bayağı yaşlanmış oluyor.

Pepe'yi zaten seneye satarız düşüncesiyle aldıklarını sanıyorum ben ya. Dünya kupasından sonra bu adamlara Çin katar vs teklif yaparsa gönderilir. FFp nin bitişiyle de daha rahat transfer yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Profesyonel futbolcumuz Marcelo Antonio Guedes Filho'nun transferi konusunda Olympique Lyonnais kulübü ile anlaşmaya varılmıştır.
Sözleşme fesih bedeli olarak Olympique Lyonnais kulübü tarafından şirketimize 7.000.000 Avro garanti, 500.000 Avro performansa dayalı olmak üzere toplamda 7.500.000 Avro ödenecektir.
Oyuncunun Dayanışma Katkı Payları da Olympique Lyonnais kulübü tarafından karşılanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

:(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de anlamadım menejerlik mi yoksa önceki takımların yetiştirme bedeli falan mı FM'de olduğu gibi.

Valla ben Lens+Forvet'le kapatmaya fena bakmıyorum ama şunu da göz önünde tutmamız lazım. Geçen sene Caner'den başka ciddi sakatlığı olan olmadı, Talisca'da iki ay gitti o kadar (diye hatırlıyorum)

Pepe sakatlanırsa ilk yarı: RIP
Atiba/Ozzy/Tolgay'dan biri sakatlanırsa: RIP
Q7/Babel'den biri sakatlanırsa: RIP

Forvet'e hiç gelmedim çünkü forvet yok akü

Lens+Forvet ve ciddi sakatlık olmazsa bu takım ligi götürür.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...