Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

elmalıvodka mod on

28 milyon öyroları beğenmiyoruz ya bu hangi seviye yareppim..

elmalıvodka mod off

valla boktan stoperlere 70m falan verilen lige deli potansiyeli olan bir golcüyü 28e sattık çok zil takıp oynamıyorum.

evet çok iyi satış ama TR ligi değil, portekiz, belçika, almanya veya fransadan yapılsa bu satış 60m'dan açılırdı kapı sky is the limit..

morata'ya 70m verdi sanırım chelsea, dün akşamki performansı ortada, o pozisyonları cenk yakalasa net hattrick yapmıştı.

lig olarak imajımız yok bu paraya eyvallah demek zorunda kalıyoruz ama dediği gibi, stopere 70m sağ beke 50-60m verilen lige 28m'e golcü göndermek sönük kalıyor.

cenk 2. yarı 10-12 gol atsa sene sonu 50ye satar everton
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

totemic said:

elmalıvodka mod on

28 milyon öyroları beğenmiyoruz ya bu hangi seviye yareppim..

elmalıvodka mod off

morata'ya 70m verdi sanırım chelsea, dün akşamki performansı ortada, o pozisyonları cenk yakalasa net hattrick yapmıştı.

Cenk satışı hayırlı olsun öncelikle, baya güzel para.

Yalnız şu alıntı yaptığım kısım çok talihsiz ya, tam Türk futbol izleyicisi tavrı.

Morata sezon başından beri Costa gibi bir adamın yerini dolduruyor ve baya da başarılı. Bir maçta kötü oynadı diye "cenk bundan iyi" triplerine girmemek lazım :) Morata sezon başından beri "kendi standardına gore" akıyor tabiri caizse. Chelsea'nin oyun düzeninde Costa yerini dolduracak adam imkansız gibi görülüyordu, hatta taraftar falan aşırı tepki gösterdi Costa ve yönetime ama Morata o kadar iyi oynadı ki, resmen susturdu herkesi. Costa sonrası muhtemelen Batshuayi ile idare ederler, Morata da güzel yedek olur diye düşünüyordum ama sınıf atlattı adam.

Konuyu EPL forvetlerine çekmek istemiyorum, sadece göz gore gore haksızlık yapılmasın adama dedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

tavanı bu işte 2-3m neden eksik, dijik neden 70m demeye gerek yok maalesef. fikret orman yağına kadar sıkmıştır ondan kimsenin şüphesi olamaz sanırım sfsdfs.

cenk'i tr rekor satışının 2 katına göndermek büyük başarıdır. cenk orada kendini geliştirmeye devam ederse ertesi yıl 35m çekersin, gönderdiğin iyi çıkarsa 45m çekersin ertesi yıl bu işler böyle. bu süreçte şl'den fazla uzaklaşmadan, sosyal medyada da adını duyurarak vs reklama devam edeceksin tabi.

dediğim gibi önemli olan yerine koymak ve eldekileri geliştirmeye devam etmek. tolgay / oğuzhan ikilisinden birisinin hala parlamaması çok üzücü mesela biri cenk seviyesine çıkmalıydı şimdiye.
Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak morata'yı oyun tarzını falan beğeniyorum zaten. hatta dünkü kaçırdığı onca pozisyonlara rağmen moratayı beğeniyorum dedim diye whatsapp grubunda mini linç yedim sdasfa

dün fena sıçtı ama çok yakın örnek diye onu yazdım.

pogba 100m'luk adam mı ? bence tarihin en büyük balonu ve başka ligde asla verilmez o paralar, bentekelere falan verilen paralar, andy carrol'un lig içi yaptığı yüksek fiyatlı transferler.

EPL'nin para saçmasına bir ton örnek var ya. yoksa cenk > morata değil orada anlatmaya çalıştığım. Cenk kalitesinde, oyun tarzında ve istatistiklerine sahip bir oyuncu saydığım liglerden gitse moratadan aşağıya kalmayan bir bonservise sahip olurdu demeye çalıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...