Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

yoo bjk sezon başından beri tartışmasız favori zaten. diğer takımlar avrupa maçı oynayamadığı için şu anki puan durumu normal sayılabilir gayet. ligi pek sallamama durumu olmasa bu da olmazdı gerçi.

statükoyu futbolla kırabilecek takım başakşehir, en büyük dezavantajları taraftarsızlık. gs ve fb futbolla kırabilecek kapasitede değiller, gs terim, mehmet ağar vb kişilerle saha dışından kırmayı deneyecek. fb'de şekip ne yapar bilmem. sezon sonu görürüz ne olacağını artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Holigan gözüyle maç izleyen ve keyif almak için maç izleyen adamlar direk ayrılıyor zaten.
Adam haklı. Avrupa falan hikaye.
Bjk ligde bi Gs bide son hafta top oynadı.
Taraftar gözlüğüyle değil de hobi olarak izlediğin zaman maçları düzenli olarak iyi top oynayan takım zaten yok ligde.
Ama lig için beklenti-performans olarak en kötü takım, şampiyonluk adayları arasında, bjk şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

maç seçen takımların sonu genelde iyi bitmez. şl'den elendiğinde puan farkı 6-9 arasında olursa istersen full çek yetmeyebilir ikinci devre. seneye şl'ye gidemediğinde o maç seçenlerin umrunda olmaz büyük ihtimal ama giren takıma öyle bir girecek ki her yerden hissedilecek.

o yüzden radikal olmak gerekiyor bu dönemlerde ben boşuna ağlamıyorum. talisca mesela baş ibne bu sene. devre arası şu teklifi kabul edip direkt yollasın bjk. bu sene şl'de muazzam fark yarattı ama şl'den elendikten sonra full yatıp, yıl sonu free gideceğine hem onu gönderirsin hem de kalanlara da kimsenin vazgeçilmez olmadığını gösterirsin.

gerçi şenor ile kim kime neyi gösterecek. adam oğuzhan'ı sildi çöp şaklabanını her şekilde oynatıyor.

benim hocamda şenor olsa ben de yatarım ne olacak. adamları her şekilde oynuyor ne yaparsa yapsın.
Sosyal ağlarda paylaş

az yukarıda neyin tartışmasının yapıldığına anlam veremedim ben zaten ligi sallamadıklarını söylemişim yazdığım postta.

avrupa maçları da her türlü etkiler. sadece avrupa da değil bunun milli takımı var ztk var. ilk 11 yaş ortalaması 30 olan takımın yarım sezonda bir hafta dinlenerek çıktığı tek maç geçen haftaki osmanlı maçıydı. bunun rotasyonu var evet ama onu da şenor yapmıyor işte. zaten o puan kayıpları hocaya yazdığını söylemiştik daha önce.

şu durumda gs ve fb hangi kriterlere göre daha şanslı oluyor şampiyonluk için bilemedim. başakşehir bile daha önde bana göre çünkü hem iyi oynuyorlar hem de anadolu takımları o kadar kasmıyor bu maçlarda, artı akp shield var otomatik korunuyorlar az dozajda da olsa. gs'nin tek atarı terim, ağar gibi isimlerle saha dışını kotarmak, transfer yapabilir mi bilmem. fb zaten yapamıyor bildiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

maç seçme olayı bizim gibi yaş ortalaması yüksek takımlarda olabilecek sorunlardan birisi. yani mantıken bakıyorsun quaresma-atiba-pepe vsvs seneye yedeğe çekilebilecek-yerlerine genç oyuncular monte edilebilecek hatta gönderilebilecek oyuncular. hani bu adamların şlde estirip tr'de savruk oynaması mantıken normal. ama işte işin ilginç kısmı bu adamlar takımın en çok çabalayan oyuncuları, o bakımdan oyuncu profesyonelliği açısından inanılmaz şanslıyız.

bu veteranlar dışında dark'ın da dediği gibi talisca net şekilde seneye burada olmayacağı için ligi pek iplemiyor. talisca dışında diğer oyuncuları kesinlikle maç seçiyorlar diye suçlayamam. ha konsantrasyon farkı illaki oluyordur ama zaten saysak sezon başından beri kötü oynadığımız maç sayısı 2yi falan geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

kayseri de ts de kazanamamış keşke maçı alsalardı da 7. felan bitirseydik ya devreyi

göztepe bugün 1 puan bile alsa "ağladınız, niye ağladınız bakın puan farkı duruyor şenor hocam ikinci yarı 17/17 yapıp 1000 puan toplayacak" falan çekilecek.

diğer yandan son 2 sene bjk'yi şampiyon yapan yardımcı td, yeni rookie teknik direktör; tarihinin en pahalı ve en iyi kadrosunun 1/5'i falan değerdeki kadrosuyla seninle aynı puanı toplamış hatta 1 puan fazla toplamış olacak.

ben boşuna 2 sezondur bu takımı 2 sene üst üste tamer tuna şampiyon yaptı demiyorum. bu çapulcuya kalsa çoktan başakşehir falan şampiyon olurdu geçen yılda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...