Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

yalnız fatih aksoy da çok iyi bir stoper olacak gibi değil mi, malatya maçında da zerre sırıtmadı
fiziği pek iyi değil yaşı da genç tabi ama çok hızlı ve ayağı bayağı iyi, korkmadan hamle yapıyor, inisiyatif alıp ileri pas oynuyor
pepe ve medel'i iyi değerlendirirse harika bir stoperimiz olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

dayakçı şenol yuuuuuuuuh. bu sene takımın işi zor diye bu yüzden diyorum işte yapılan habere bak. efsane medya.

http://www.milliyet.com.tr/senol-gunes-in-olay-goruntusu--besiktas-2566927-skorergaleri/?PAGE=3

https://twitter.com/gzmozknli/status/937960058746437632

Ufuk hoca sunun 10 katini falan yapıyor bench ayaga kalkinca ite ite oturtuyor.

Hakem yerinize demis o da itiyor temiz pozisyon oyna devam
Sosyal ağlarda paylaş

oğuzhan kontratı arsenal aradan çıkarılmak için bittikten sonra uzatılacak gibime geliyor benim. şimdiden o zamanki kontrat imzalanmıştır herhalde bekleniyor sadece diye düşünüyorum.

oğuzhan değil cenk satılmalı sezon sonu, performansı pik yapan o. yerine de şu ligue 2'deki elemanı çekmek lazım. oğuzhan'ı formsuzken satmanın manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

GALATASARAY A.Ş.'nin, 22.10.2017 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan GÜNEY KALE ARKASI 118, 119, 120, 121, 217, 218, 219, 220, 221, ODEABANK KUZEY KALE ARKASI 105, 106, 107, 205, 206, 207, 208, DOĞU TRİBÜN 112, 113, 114, 212, 213, 214, 414, 415, 416 numaralı bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...