Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

butun ampute futbolcular buyuk liderimiz icin yolunda oluruz onun filan demisler..odul beklentisi yuksek..ha greatego supreme kebapcinin dovdugu supreme leaderin bilmem kac milyon euro tazminat aldigi ortamda bunlara da versinler 100k dolares ..bu arada saha delik tesik oldu tabi degneklerle..
Sosyal ağlarda paylaş

cenk'i 15-20m pound'a mutlaka epl'ye göndermeliyiz ya. zaten ya akar gider ya da 2 sene sonra geri döner, iki türlü de büyük kar bjk için sdfsdf

oğuzhan'ın da böyle bir çıkış yakalaması lazım ondan önce gönderirsek çok bir espirisi olmaz bence, zaten %25'ini man utd alacak sanırım 10m eur'a felan verilmez şu an

daha da önemlisi bu ikisinin yerine acil gurbetçi koymalı takım
Sosyal ağlarda paylaş

oğuzhan daha bunun üstüne tr'de gidemez ki bu seviyeye tr'de gelmesi bile büyük iş. 1.5 sezondur muazzam gelişti, daha ne patlaması yapacak?

hücum istatistikleri düştü diye tatava yapıyor herkes ama savunma istatistikleri o kadar arttı ve o kadar kaliteli bi savunmacıya dönüştü ki önceik haline göre asıl o değerli.

hiçbir zaman box to box vs. oynayamayacak iyi şekilde ama bu gelişimi bir çok takım için önemli. yazın o da gider tahminen de 12'ye falan anca gider.

sözleşmesinde 5 takıma 12 milyon euro serbest kalması var. o takımlardan biri zaten oğuzhan tipi adamlar direkt yatırım yapar ki ben roma gider diye düşünüyorum. monchi 3 yıldır takip ediyor, 2 senedir almaya çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

cenk'i 15-20m pound'a mutlaka epl'ye göndermeliyiz ya. zaten ya akar gider ya da 2 sene sonra geri döner, iki türlü de büyük kar bjk için sdfsdf

oğuzhan'ın da böyle bir çıkış yakalaması lazım ondan önce gönderirsek çok bir espirisi olmaz bence, zaten %25'ini man utd alacak sanırım 10m eur'a felan verilmez şu an

daha da önemlisi bu ikisinin yerine acil gurbetçi koymalı takım

manu neden %25 ini aliyor? harac mi kesiyor oyuncu transferlerinden?
Sosyal ağlarda paylaş

3 kulüpde kar açıklamış, birde biz bu kadar kazanırken ciro fazla kar daha az. Nedense hiç inandırıcı gelmedi,yine bir şeyler dönüyor :p

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Haziran-Ağustos dönemi mali sonuçlarını açıkladı. Üç takımın karı 39,7 milyon TL.

Beşiktaş, 01 Haziran 2017- 31 Ağustos 2017 tarihinde sone eren 3 aylık ara hesap döneminde 2,81 milyon lira net kar etti. Takım'ın cirosu 184 milyon lira oldu.

Fenerbahçe ise aynı hesap döneminde 25,7 milyon lira net kar açıkladı. Ciro 174,8 milyon lira.

Galatasaray ise yine aynı hesap döneminde 147,8 milyon lira ciroyla 10,9 milyon lira net kar elde etti.

Futbol kulüpleri bilançolarını özel hesap dönemine göre tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gs topicine yazacaktım da orada konu yine fetoye kaydı buraya yazayım.

haziran-ağustos dönemi abi gayet doğal. takımın operasyonları minimum düzeyde, haliyle masraflar minimumda, giden oyuncuların sözleşme yükleri ortadan kalkmış, yeni gelenlerin daha ödemeleri yapılmamış.

vb. vb. sebeplerden 3 takımın birden kar açıklaması doğal, yeni oyuncu sözleşmeleri dayanınca listeye hepsi eksiye düşer sdafas

üstüne yeni yayın ihalesi etkisi de var, aynı zamanda sezon sonu dönemine denk geliyor, ligi bitirme pozisyonlarına göre TFF'nin kuluplere ödemeleri falan var
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

3 kulüpde kar açıklamış, birde biz bu kadar kazanırken ciro fazla kar daha az. Nedense hiç inandırıcı gelmedi,yine bir şeyler dönüyor :p

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Haziran-Ağustos dönemi mali sonuçlarını açıkladı. Üç takımın karı 39,7 milyon TL.

Beşiktaş, 01 Haziran 2017- 31 Ağustos 2017 tarihinde sone eren 3 aylık ara hesap döneminde 2,81 milyon lira net kar etti. Takım'ın cirosu 184 milyon lira oldu.

Fenerbahçe ise aynı hesap döneminde 25,7 milyon lira net kar açıkladı. Ciro 174,8 milyon lira.

Galatasaray ise yine aynı hesap döneminde 147,8 milyon lira ciroyla 10,9 milyon lira net kar elde etti.

Futbol kulüpleri bilançolarını özel hesap dönemine göre tutuyor.

GS başlığını sting ile elma el birliği ile piç ettikleri için buraya yazayım. Arada dürtüyolar beni de. Beşiktaş'ın aslında 1903 yılında kurulmadığını, Abdülhamit'ten gelen "özel ferman"a dait TEK bir yazılı kayıt olmadığını (fermanın kendisi, fermana dair herhangi bir mecmuada çıkmış 2 kelime yazı vs.) 1909 yılına kadar Bereket Cimnastik Kulübü'nün TEK bir yarışmaya katılmamış olduğunu (bizim mahallede de böyle teyzeler var. Açma germe hareketleri yapıyolar) Federasyon Kupası =/= Lig olduğunu falan filan.. Ama gerek yok. Gerçekten anlamsız buluyorum. Ama "FOTOCO GS KORLO SOMPOYONLOK" demek hoşlarına gidiyor niyeyse

Neyse.. BJK'nin cirosunun artmış olmasının bir numaralı nedeni Avrupa'da çok başarılı bir şekilde ilerlemiş olması. FB ve GS'ye göre ciddi fazla gelir kazanılmış. Karlılığın düşük görünmesi aldatıcı olmasın.

Mesela GS'nin kar açıklamasında sorun var. Giderlerde bir tuhaflık var. Tam olarak anlayamadım. Riva arazisinden gelecek paranın bir kısmı faiz giderini azaltmak için kırdırılmıştı. Bir önceki açıklama ile karşılaştırdım. Ama hala bi önceki açıklama ile benzer faiz gideri yazılmış. Ben anlayamadım. Ekonomistlere sormak lazım.

Dursun yine bi pislik yaptı gibi geliyo. Çıkar kokusu.

Edit: Enee yanlış hesap. Aceace ben. Eşimin hesabından girmişim asdadasda
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

tolgay ile anlaşmışız 3 yıl bizde

tolgayı ben begeniyorum, bizim bu fair şeysi ne zaman bitio?
bizim su 34 yasındakileri genclerle swaplasak süper olcak

http://haber1903.com/n-38719-mitrovic-devre-arasinda-gidecek.html
mitoyuda satıyomusuz ucuza gitmese bari
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...