Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

keşke sulanıp alsalar.

2 senedir vida'nın tek talibi bizim olmamız mı kötü yoksa 2 senedir bu adamı alamıyor oluşumuz mu daha kötü halen karar veremiyorum.

her şekilde sürekli şu adama gitmek ve sürekli istemek nasıl yetoluk...

pepe öncesi yine kabul edilebilir transferdi de şimdi hiçbir mantıklı yanı yok...

SENOLUN KARISI abi iste. Riza'nin karisi da Youla'ydi

Ne donemlerden gectik ya...
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

https://www.youtube.com/watch?v=bLk3CmTMIPk

Burayı düzenli takip edenler zaten biliyordur, Selçuk'tan en son vazgeçenlerden biriydim, uzun süre burada eleştirilirken yanına sağlam adam lazım falan diyerekten savundum durdum. Ama bir yerden sonra adamın sahada yaptıkları sadece yanlış pozisyonda oynatma ya da kötü partnerle kıyaslanamayacak bir isteksizliğe bir salmaya dönüştü, sonunda ben bile pes dedim. Şu video tekrar gösterdi eskiden ne sağlam adamdı Selçuk... Resmen gölgesi bile edemiyor eski halinin.
Sosyal ağlarda paylaş

Selçuk prime döneminde ligin dengesini bozmuştu Fener yerine bize gelerek. O ilk 2 senesinde sonra bak bu adamı ıslıklayacaksınız, gitsin diye dua edeceksiniz deseler s*ktir çekerdim.

Adamın geçirdiği değişim gerçekten inanılmaz, bu kadar dibi görecek bir oyuncu değildi. Hatta çoğu taraftar gibi ben de umudu kesmeyip Melo gibi bir partneri yok diye yanına adam alınsın taraftarıydım, bu sene Tudor hiçbir şey yapmasa bile 2 tane yabancı orta sahayı aynı anda alıp ilk 11'e çaktı diye takdir edeceğim. Sırf geçen sene Sneijder'in hatrına De Jong, yönetimin hatrına Selçuk oynasın diye yalandan sakat gösterdiler sezona bomba gibi giren Tolga Ciğerci'yi. Sonra o da iflah olmadı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Stringray said:

"geçen sezona bomba gibi giren tolga ciğerci" diye bir tamlama mı duydum ne oldu sfdsdf

Geçen sezon başında gayet iyi başladı zaten Tolga.

abi kusura bakma da siz öyle gördünüz ya, atiba'dan iyi diyenler vardı öyle üç beş kişi de değildi. o zaman da hype yaratılmıştı bir iki kolay maçta takım domine edince gerçi bu sene de yaratılıyor benzeri.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

hayır bir de saçma sapan isimler. selçuk pozisyonunda oğuzhan ve tolgay, volkan pozisyonunda lens, babel ve quaresma var takımda. bu arada talisca'nın yedeği yok, türk stoper yok. hakan balta bile daha mantıklı şu iki isimden mesela ya da türüç / yazıcı istesin başımızın üstüne.

duyumculardan biri volkan selçuk yalan ama hakan balta bonservisini kendi alırsa olabilir demiş, kalp kirizi geçirticekler wallahi
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı sınırı olayıyla türk topçu pastası daraldı ve menajerler bu haberleri bilinçli olarak yaptırıyor

üzerine selçuk, ozan, şener, hasan ali, köybaşı gibi topçular aynı anda berbat olunca milletin farkındalığı arttı türk futbolcu istemiyor taraftar

alınacaksa fb'nin zamanında gg ve caner'i bulduğu yaşlarda ve potansiyelde bir adam alınsın 27+ herhangi bir türk futbolcu almak saçmalık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...