Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

rakibe göre üstüne oynamalık efsane kadro var elimizde.

o kadar çok alternatif var ki.

4-2-3-1 oynarsın

3-5-2 oynarsın

bu biraz ayıp olur ama lens-q7-babel yedek oturur, kanatsız 4-1-2-1-2 oynarsın cok da güzel oynarsın.

gg-pepe-vida-caner
-----medel------
--ozzy--tolgay
-----talisca----
--negredo-cenk---

ama asla böyle şeyler denemeyecek buna eminim.

şu şekilde iç sahada vasat anadolu takımlarına karşı oynayıp 5+ fark yaparsın çok net.

ama tüm sezon göreceğimiz şey 4-2-3-1 olacak değişen sadece kanattaki isimler olacak

şu yazdığım 4-1-2-1-2 (4-4-2 diamond) Real 2 senedir bunu oynuyor zidane ile birlikte. geleni geçeni tokat manyağı yaptı adamlar. elinde bu kadar iyi kanatlar varken uçuk bir şey belki ama alternatif, yani yüksek stoperleri olup havadan etkili takımlara aptal aptal q13211412412 tane q7 ortası açana kadar göbekten yararsın işte kaliteli ayaklar ile
Sosyal ağlarda paylaş

abi senin dedigin zaten 3 forvet gibi bisey talisca ile olmaz o is bence Negredoyu bilemicem de cenk falan daha cok savunmaya yardim ediyor taliscadan, cok seviyorum yoktan gol cikariyor falan ama sosa ile falan olurda talisca varsa cok zorlasan zayif anadolu takimlarina ee zaten onlara taktik yapmasanda olur bos beles takimlar.

Takimi asagi ceken suanda q7 ve beck kulvari biri mal digeri yeteneksiz orayi lens + medel olursa cok daha farkli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne alaka gomezin kendi bile dedi ben hazir degildim. Hocaya da hazir degilim dedim bana bir antreman verdi pisman oldum diye. Gomez hic oynamadi 5 hafta resmen ama Negredo hazir lens hazir ikisini de bence oynatabilir gayet, belki cenk formda diye direk kesmek istemeyebilir ama lensin acilen kadroda denenmesi lazim cingene cidden bunalti beni kosmuyor zaten calim atamiyor artik ortalarda yerine gitmediginde sadece top kaybi yani adam bir eninde sonunda lensi bir ara denicek bir an once denemeli. Q7 tepki falan koyucaksa simdiden koysun o krizi bir an once yasayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

valla 90'larda milan, real 4-4-2'si gördükten sonra diğer taktikler çok çiğ geliyor ya..

4-2-3-1'i bulannın abv, kendi evinde çift forvet çıkacaksın bam bam bam

Şu 11'i ezbere sayamayanla futbol tartışmamak lazım.

https://pics.me.me/ac-milan-dida-13-31-cafu-nesta-stam-maldini-21-9901213.png
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

gg-pepe-vida-caner
-----medel------
--ozzy--tolgay
-----talisca----
--negredo-cenk---

ama asla böyle şeyler denemeyecek buna eminim.

şu şekilde iç sahada vasat anadolu takımlarına karşı oynayıp 5+ fark yaparsın çok net.

hilbert-toraman-ersan-deli ibo
-----aurelio------
----q7--simao
------guti----
--almeida-nobre---
:)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

valla 90'larda milan, real 4-4-2'si gördükten sonra diğer taktikler çok çiğ geliyor ya..

4-2-3-1'i bulannın abv, kendi evinde çift forvet çıkacaksın bam bam bam

Şu 11'i ezbere sayamayanla futbol tartışmamak lazım.

https://pics.me.me/ac-milan-dida-13-31-cafu-nesta-stam-maldini-21-9901213.png

ağladım resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...