Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

arcane said:

ne penaltisi ya sdfg.

senol mac sonrasi basin toplantisinda iki turk oyuncu istiyordum, ucuza yerli alirdik demis. biri burak. oburu kim?

medel kisa, selvi boylum al yazmalim atinc'im gitti demis. hala (ust seviye) stoper istiyormus.

İkincisi muhtemelen Volkan Şen. Gerçi çok da şeyyapmaması lazım Lens geldikten sonra o konuda.

volkan sebegini istedigini sanmam bence de yusuf erdogandir o
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

antrenman ile maç çok farklı platformlar.
ayrıca pepe oynamazsa kim oynayacak? yıllık 4,5m eur maliyetli stoperini yedek mi bırakcaksın? hala şg'nin mitroviç'i takıma monte etmesini bekleyenler mi var?

evet onu diyorum iste farkli platformlar. birinde sabit hata kabul edilemez. su an paslari agir hatali. savunma hatalari da az buz degil. iki mac oynadi birinde penalti, oburunde bariz gol sansi verdi. ben de begeniyorum basmasini. su haliyle bile banko yazarim 11'e. firsatci golunu de atti marcelo gibi. ama hatalarini gormezden gelmek pahaliya patlar. imam osurursa tosic ne yapar bir dusunun.

mitrovic'i bekleyen baska. adini yazmayayim da gelmesin :P ayrica gormesin "4.5 verdik oynatmayacak miyiz" dedigini. "mitrovic'e 4 verdik oynatmiyoruz" diye vurur voleyi.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

gayet güzel konuşmuş.

kalemize gelmiyorsunuz, tekme tokat yapmaktan başka futbol oynamıyorsunuz, pozisyonunuz olmadığı maçta maç 1-0 iken olan penaltıya ağlıyorsunuz, hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz lan ?

demiş.

candaş tolga ile ANÇ başkan da iyi geçirmiş antalya'nın fener tetikçisi başkanına.

önce fener kongre üyeliğinden istifa etsin sonra antalya'yı yönetsin

geçen sene 2 maçta da feneri yenen, üzerine eto'yu fenere satmayan fenerli başkandan mı bahsediyorsun :(

RTE'nin fikir beyan eden hukukculara "once cubbeni cikar siyaset yapacaksan eeeey hukukcu" argumanindan farksiz.

https://static.59saniye.com/thumb-cache/695x360/2013/11/24/20131124003954-3711-big.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

33 santim ofsayt ne abi afds. Abarti birseymis gibi yazmayin.

Hep soyluyorum soyle piero'dan cekilmis, elli defa donmus goruntulerle hakemlere laf etmeyin. Taa 2009 yilinda topic acmistim bu konuyla ilgili degisen birsey yok.

Dunku penaltiyi da gormek zordu bence cunku ayagina dogru hamle var evet, ama ben yeterli mudahele olmadigi gorusundeyim. Cenk kendini hemen birakiverdi.

Isin guzel yonu bunlarin video hakemle hemen cozulebilecek olmasi. Bence video hakemle ikisi de iptal olurdu. O yuzden acilen gelmesi lazim bunun - bu gereksiz muhabbet son bulacaktir diye dusunuyorum. Hatta genel olarak kendini yere atan futbolculara da ceza uygulanacaksa, kendini yere atma da video hakem korkusundan otomatik azalacaktir duye dusunuyorum ki bu guzel birsey. PL topiginde dedigim gibi hirsiza cezayi vereceksin ki polis de isini yapabilsin. Bizim futbolumuzda hep hirsizin yanina kar kaliyor yaptigi.

Bir de su foruma Ultraslan di bilmemne kartallariydi 12numaraydi seylerini tasimasak? Hani bazen komik seyler oluyor da cogu zaman sacma oluyor cunku a bak 12 numara ne demis twitter da alin size fener taraftari demek. Sanki standart taraftarin kapasitesini bilmiyormusuz gibi. Ultraslan ne abi, 12 numara filan ne yani. Isi gucu olmayan 50 IQ lu adamlari sidik yarisina mi sokacagiz.

Hala anlayamadik taraftarlarin birbirinden farkli olmadigi gorusunu. Sanki 3 buyukler sadece belli zumrelerin takimiymis gibi sokaktaki en capulcunun da en elitinin de rastgele tuttugu su takimlari/taraftarlari bu kadar buyutmeye, gurur onur seref meselesine donusturmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

kaç olunca abartacağız 2 metre mi?
33 santimetre dediğin iki topçu birbirinden tamamen ayrılabilir demek yahu daha ne olsun. ki pozisyonda bunlardan biri kaleye giderken diğeri ofsayt yaptırmaya çalışıyor ivmeleri ayrılıyor yani.
kusura bakma da şu açık ve kesin ofsaytı normalleştirip bjk penaltısına 'kesin' diyen direk art niyetlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum nasil okudun yazdigimi da, ofsayt degil diye birsey cikmadi agzimdan.

Hakem gozuyle ikisini de gormek zordu muhtemelen dedim, video hakem ile muhtemelen ikisi de iptal olurdu dedim. Daha ne demem gerekirdi?

33 cm dedigin sey bir cetvel boyu. Futbol saliselik bir oyun kolay degil.

Ben Besiktasin karsisinda Fenerin GSnin yaninda filan degilim. Ben hakemlerin yanindayim. Video hakem geldiginde bu muhabbetler direk bitecektir, cunku senin piero olmasa farketmeyecegin seyleri hakemin de gormesi zor.

Bugun maci stadda izleseydin aa ofsayt diye gelip yazmayacaktin foruma, butun bahsettigimiz olay bu zaten. Sen evde dondurarak elli tane aciyla izlerken hakemin bu avantajinin olmamasi. Bilmem anlatabildim mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen abi. Şu bir anlaşılamadı. Çomar diyip geçtiğin veya aynı ortamda denk gelsen iki kelime etmeyeceğin her 3 adamdan biri seninle aynı takımı tutuyor ve ortak paydadasın bir bakıma. Beşiktaş taraftarı öyle şey yapmaz! diye feci bir savunma mekanizması var mesela, özellikle Anadolu deplasmanlarında ya da tarafsız sahadaki maçlarda hepsi aynı bok zaten. Arena'da, Kadıköy'de, Vodafone'da belirli bir standart sağlayabilirsin ama ülke geneline yaydığında herkeste hapçı, tinerci, ışidci vs dolu yani sdjkfskdf
Sosyal ağlarda paylaş

ofsayt değil çıkmıyor ağzından ama ikisini de aynı ölçüde hata olarak görüyorsun.

biri işi hakemlik olmayan kişiler hariç net şekilde tespit edilmesi gereken gayet açık bir ofsayt, diğeri temaslı bir ceza alanı pozisyonunda verilen penaltı. bunlar aynı ölçüde hata olamaz.

neyse video hakem gelir daha adil olur denildiği gibi umarım her takım için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...