Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Gerçekten pozisyonun tekrarını izlemeden ne penaltısı la dedim ama tekrarda adam hamle yapmış, topa müdahale edememiş, cenkin de dengesini bozuyor.
Ya yine kutsal ittifaklar kurulmuş. Haksız yere sahamız kapanır, itiraz ederiz. "Beşiktaş sezon başlamadan ağlamaya başladı : P : P : P"
1-0 öndeyiz, kaleyi bulan şutları yok, defansın yaptığı bir müdahaleye rağmen topa dokunamamış, penaltı çalınmış "İlk maçtan penaltılar başladı !!!111"

Hakikaten inanılmazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

gayet güzel konuşmuş.

kalemize gelmiyorsunuz, tekme tokat yapmaktan başka futbol oynamıyorsunuz, pozisyonunuz olmadığı maçta maç 1-0 iken olan penaltıya ağlıyorsunuz, hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz lan ?

demiş.

candaş tolga ile ANÇ başkan da iyi geçirmiş antalya'nın fener tetikçisi başkanına.

önce fener kongre üyeliğinden istifa etsin sonra antalya'yı yönetsin
Sosyal ağlarda paylaş

abi fenerden aldigimiza sevindigim tek oyuncu caner o yuzden merak ediyorum asil tendonu tabi ki kolay iyilesen bir bolge degil arkadasin kopmustu ordan biliyorum yuruyusum degisti fln diyordu eski hızına kavusur insallah ne diyeyim

bu arada maci fight club a ceviren insanı da kınıyorum dudugune ari girsin de uflerken cigerine kacsin insallah
Sosyal ağlarda paylaş

şeytan "orası ceza sahası, dokunmayacaksın. dokunursan penaltı olur" diyordu.. fenere çalışan basit penaltılardan sonra

dün akşam hafif temas ehü ehü ehü diye ağlıyordu sdafafa

140p çöp yayınlardan izleyenler de basit penaltı diye yaygara yapıyor da, 1080p'de antalyalı oyuncunun öne attığı sol bacağı ile cenkin sol bacağı arasındaki temas çok net, adam düşürmeye yetip artacak kadar net.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

abi fenerden aldigimiza sevindigim tek oyuncu caner o yuzden merak ediyorum asil tendonu tabi ki kolay iyilesen bir bolge degil arkadasin kopmustu ordan biliyorum yuruyusum degisti fln diyordu eski hızına kavusur insallah ne diyeyim
interden aldik fenerden degil ;)

https://i.ytimg.com/vi/u8UheKdNk8Q/hqdefault.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

maci izleyen ark a tek sorum caner nasil oldu pek iyi degil dedi siz ne diyorsunuz ?

fabri, pepe ve tosiç ile birlikte en hazır oyuncu şu an. bu adamı özellikle berabere ya da geride olan maçlarda almak lazım oyuna çünkü direk ateşliyor tüm takımı. adriano'yu kesemez ama yani öyle bir adam türkiye'de yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

son dakikadaki pozisyon hariç ne hata yaptı pepe? gayet iyi oynadı hem de inanılmaz şekilde sahiplenmiş takımı. kaptan gibi gidip hakemle konuşuyor, arkadaşlarına sahip çıkıyor pozisyonlarda.

bana fabri'nin topu sürekli dikmesi garip geldi bjk iki yıldır kaleciden pasla başlardı oyuna. umarım bekler caner ve beck diye bu maçlık böyle olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

pas hataları gayet normal, adam tatilden döneli 1 ay olmadı ve takımıyla ikinci maçında oyun kuran stoper görevi veriyorsun. daha kimseyi tanımıyor kim nereye koşar eder vs oturana kadar yapar pas hatası. hatta bu maçlarda yapmalı ki şl maçlarına kadar alışsın.

şu sıralar önemli olan takımı sahiplenmesi ve tecrübesiyle oyunu yönlendirmesi. fiziği ve temel defansif meziyetleri zaten su götürmez şekilde iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

son dakikadaki pozisyon hariç ne hata yaptı pepe? gayet iyi oynadı hem de inanılmaz şekilde sahiplenmiş takımı. kaptan gibi gidip hakemle konuşuyor, arkadaşlarına sahip çıkıyor pozisyonlarda.

bana fabri'nin topu sürekli dikmesi garip geldi bjk iki yıldır kaleciden pasla başlardı oyuna. umarım bekler caner ve beck diye bu maçlık böyle olmuştur.

Adam adama vermis bizim orta sahaya riza. Atiba-ozzy pas yapamadi. Onlar da top oynayamadi ama bunun sonucunda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...