Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANKET (ÖDÜLLÜ :>)

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

Ben de doldurdum ama soruların cevapları hep net sanki, bunlara farklı bişi tercih eden insanı sorgularım :D

öyle zaten her şey 5'e yakın olup ekonomik/gelişim/itibar/sosyal açıdan işveren markası çalışana etki ediyor olacak zaten ben bitirdim olayı da veri olsun elde sdhgh
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

dostum bu alyence olmuş, ben bilmiyor alyence

bu arada bi tanesini yanlışlıkla bugün bitecek gibi yapmışım (Interstellar Marines) neyse artık o önden bitsin

telden yazdıydım

ben senin giftlediğini değil de, böyle public lottery gibi birşey paylaştın sandım. alayına atladım ya çıkarsa diye.
benim başvuruları iptal edebilirsin diyorum, hoş nasıl çalışıyor sistem bilmiyoru
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Silphatos said:

dostum bu alyence olmuş, ben bilmiyor alyence

bu arada bi tanesini yanlışlıkla bugün bitecek gibi yapmışım (Interstellar Marines) neyse artık o önden bitsin

telden yazdıydım

ben senin giftlediğini değil de, böyle public lottery gibi birşey paylaştın sandım. alayına atladım ya çıkarsa diye.
benim başvuruları iptal edebilirsin diyorum, hoş nasıl çalışıyor sistem bilmiyoru

https://www.steamgifts.com/giveaways/entered burdan kendin çıkabilirsin istemediğinden, giveaway açan çıkartamıyor

Cokomantis said:

anket neyse de giveaway'lere gitmeyin. steamgifts'e lure'layıp steam hesabınızı çalacak.

3k oyunu nası yaptı sanıyosunuz :(

ben de zamanında çok düşünmüştüm kayıt olsam mı olmasan mı hesaba bir şey olur mu, sonra oldum ve sonuç,

Gifts Won
567 ($5,178.59)

bi de bu stat var gerçi asd
Gifts Sent
430 ($3,940.21)
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

ben bunu geçen pazar kapadıydım tekrar aktif olmuş nasıl olduysa, bitti bunun işi. giveawayler de bitti ama sadece 3 kişi keylerini almış

Ozbora
Murticor
Arzamar
Jakoben

olum girsenize siteye almaya keyleri. forumdan değil galiba bunlar

Edit: Sayfa başı olmuş su arkada kalmasında millet görsün.

Boşa mı doldurdum yani ben anketi?

Boşa mı derken hediye için değil sana yardımı dokunursa diye doldurmuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dediğim gibi geçen pazar kapamıştım ve dataları SPSS'e girip bitirdim işini bakmadım daha ama nasıl olduysa tekrar girişe açılmış form, yani geçen pazardan sonra girdiysen boşa olmuştur ama teşekkürler yine de :D

Arzamar
Jakoben

bunlar kaldı hediyeleri almayan, ilki kimse 3 tane kazanmış maşallah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...