Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir oyun vardı

Nekro

Öne çıkan mesajlar

bi oyun vardı böyle hexagon tileları birleştirip uzay gemisi yapıyorduk, istediğimiz tile üzerine cannon, taramalı bonbalı tüfek, motor falan koyabiliyorduk. resourcelara göre gemimizi büyütebiliyorduk. bi yere çarpınca, hasar yedikçe o hexagon tilelar kopuyordu falan. daha önce de sordum bilen çıkmadı. sanırım 10+ sene oldu oynayanı yani oyun eski.

http://i.imgur.com/9GgUvZn.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi o da değil. oyun tipik tps görünümünde, tps duşlarıyla oynananan 2000'li yıllarda oynadığım bir oyun. yön ya da wasd tuşlarıyla yürüyordu.

oyunun başında uyuyan bir dragon var onun yanına gidiyorduk daha sonrasını çözemediğim için oyunu bırakmıştım. o aralar oyunlarla yeni tanıştığım için çok noobtum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Sakalliyan said:

Level Dergisi'nin promosyon CD'sinden çıkan flash oyunlardan biriydi.
Siyah beyaz, belli bir ritmde giden müziği vardı.
Sanırım kuzey işiydi böyle "Frylbsaeegrgn" gibi bir ismi vardı.

Detektiflik oyunuydu, ok tuşlarıyla adım adım ilerletiyordun. Bir akıl hastanesinde işlenen cinayet araştırılıyordu, her konuştuğun kişi (çoğu deli) sana bir şey söylüyordu ve bu belli bir imgeyle anlatılıyordu. Hafıza depon gibi bir şey vardı, 6 odacıklı ve aldığın o imgeyi daha sonra başka biriyle konuşurken kullanıyordun.

Hatırlayan var mı böyle bir şey?

şuna kimse yazmamış, belk bir hatırlayan çıkar?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
ya bana kalırsa oyunun adı kreed (ama youtube'da falan aratınca alakasız bi fps çıkıyo) ya da creed (assasinyo creed'ler yüzünden bulamıyorum). hatta iki yazılışını birden görmüş bile olabilirim. 90'ların sonu, 2000'lerin başı (ama cd'deki crack klasöründen game.exe'leri taşımaya başlamamıştık.) olması lazım.

oyun 3rd person, sabit kameradan oynanıyor (her screen'de kamera açısı değişiyor rez.evil gibi) futuristic, cyberpunk'ımsı bi şehirde geçiyodu. iki karakter seçebiliyorduk biri kadın biri erkek. farklı karakterle şehirde farklı yerlerden başlıyorduk sanırım. kontroller de camera relative (witcher3) değil de charater relative'di (grim fandango) diye aklımda kalmış.

arabalara binebiliyor muyduk hatırlamıyorum ama shotgun'ımsı bişeyle polis arabalarını falan patlatabiliyorduk diye hatırlıyorum. oyunun amacını konusunu falan hiç hatırlamıyorum doğal olarak. nedense her oynadığımda gta'da random vahşet saçar gibi herkesle savaştığımı hatırlıyorum.

halp pls :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...