Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erkek golden ciftlesmeye es ariyor

Namessar

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Resimlerdeki erkek golden tam 10 yasinda. 45 kg ve sokakta gordugum diger standart goldenlarin cok uzerinde bir irilikte. Petshoptan cikma, safkan olarak biliyoruz. (tuylerin kisaliginin sebebi her yil tras edilmesi)

Bugune kadar hic ciftlesmedigi icin arkadasim kopegine es ariyor. Yavrulari disinin sahibine birakma niyetlisiyiz, ekonomik bir beklenti ya da cikarimiz yok.

Bonus Resim. Kendisi Jelibon un surekli yakin takibinde. Nefes alamiyor garibim kedinin markajindan.

Sosyal ağlarda paylaş

Sormadim kendisine niye diye ama muhtemelen kisirlastirmayi hayvanin dogasina bir hakaret olarak gormustur. eger sebebi bu ise, acikcasi kopegini kisirlastirmayi ona eziyet etmek ve dogasina ihanet etmek olarak goren tanistigim ilk kisi olmazdi.

baska ertelemeye yol acan benim de bildigim bir cok etken var. (yillar icinde fazla ev degistirme vs)

Dolayisi ile sahibi burada cevap verebilecek konumda olmadigindan mevcut duruma odaklanalim.
Sosyal ağlarda paylaş

haklisiniz. golden bol bulunan bir tur. ancak disi golden sahipleri kolayca es buluyor. erkek goldeniniz varsa ciftlestirecek kopek bulabilmek cok daha buyuk sorun. ozellikle 45kg lik boyutu buyuk bir kopeginiz varsa.

aynen insan gibi iste. kizlar elini sallasa ellisi, biz elimizi sallarsak malum durum.

kirma yavruyu da kimse almak istemeyecek.

golden yavrusu isteyecek, disi golden sahibi uygun birisi bulunabilecek her yolu deniyoruz iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

haklisiniz. golden bol bulunan bir tur. ancak disi golden sahipleri kolayca es buluyor. erkek goldeniniz varsa ciftlestirecek kopek bulabilmek cok daha buyuk sorun. ozellikle 45kg lik boyutu buyuk bir kopeginiz varsa.

aynen insan gibi iste. kizlar elini sallasa ellisi, biz elimizi sallarsak malum durum.

kirma yavruyu da kimse almak istemeyecek.

golden yavrusu isteyecek, disi golden sahibi uygun birisi bulunabilecek her yolu deniyoruz iste.

doğru erkek olarak bulmak daha zor. ama insanlarla kıyaslamak olmadı. zira insanlarda erkek - kadın 1e1 popülasyon sonuçta.

köpekte yavrulara dişi tarafı baktığı için 2-3 ay boyunca, baya eziyetli bi süreç ve o yüzden çiftleştirmek isteyen dişi tarafı haliyle çok daha az.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oğlan 4 yaşında, sokakta bulundu, cinsini minsini bilmiyoruz. 1 senedir bende, hiç kızışma hareketleri filan göstermiyor. Napim bunu kısırlaştırayım mı. Öyle bi anlatmışsınız ki yüzü gözümün önüne geldi hüzünlendim lan hayvana. Bunu çiftleştirecek dişi de hayatta bulunmaz. Sokağa salim kız kovalasın bari.
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç ya ben hiç aseksüel ev hayvanı görmedim ondan tuhaf geldi. Hani elime geçen bütün hayvanatlar 1 yaşını doldurmadan düz duvara tırmanır hale geldi afds

Hayvan şu an istekli mi peki yani çiftleşmeye 10 yıldan sonra, bilgin var mı?

bunu da koymadan geçmeyek asdfa

https://images.hepsiburada.net/assets/Film/500/dvduni141dvd.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada çiftleşsin çiftleşmesin kısırlaştırmaya ben de karşıyım
hayvanın hormon dengesi saçmalıyor kilo alıyor obez saçma sapan birşey oluyor çıkıyor
12 yaşında benim kız kısırlaştırmadım , 1 kere yavru aldım

o yavrulara bakması ölüm, hiç kolay değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...