Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemia Kart

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Daha once sinemaya ayda 2-3 kere gittigimden mantiksiz gelmisti ama yeni paketler cikartmislar. Bakin sunlara: https://www.sinemia.com/yeni-paketler

20TL'ye her ay uc sinema bileti veriyorlar. Simdi Guardians of the Galaxy'ye baktim, Cinemaximum'da bilet yarin 22 tl. Bu karta IMAX, gozluk, her sey dahil ayrica. Almak farz oldu artik =)

Bir de app cikarmislar, biletleri oradan aliyorsun sinemaya bile gitmeye gerek kalmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
senko said:

sitede yazmışlarsa da göremedim de
yıllık alırsan mı ayda 20tl.
muhtemelen öyledir.

ben her ay almak istiyorum (3 aylık veya), yıllık 20*12 bağlamak istemiyorum.

Yok, aylik. Istedigin zaman iptal edebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ofistekiler kullanıyor çok memnunlar. Bugün guardians of the galaxy e gidelim dedik. Turkcell kampanyası ile yarı yarıya düşüyor ama gidip alman gerek o da yalan. Saatinde yer kalmıyor. Ondan mantıklı.

Sinemaya gitmeyenler için gereksinim olmadığını paylaştığı için toggie e teşekkür ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ayda bir kereden fazla gidiyorsan her sekilde mantikli zaten. Firma nasil isi donduruyor bilmiyorum ama. Ayda bir kere gidiyorsan bile mantikli aslinda, Yarin Guardians of the Galaxy'ye gidecegim, bileti bundan pahali. IMAX'e sirf pahali diye gitmiyorum cogu zaman, o da dahilmis iste, guzel yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ay bu da tam atarlı ergen olmuş ya.

online ileri tarihli alınabilmesi zaten bütün avantajı ya. turkcell'de o olmadığı için her seferinde sorun yaşıyoruz. cuma günü filmler zaten anında doluyor. o gün için hemen erkenden gidip bilet alman gerekiyor o da başlı başına iş. bugün guardians of the galaxy dolmuş bile bizim gidebileceğimiz saatlere mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Daha once sinemaya ayda 2-3 kere gittigimden mantiksiz gelmisti ama yeni paketler cikartmislar. Bakin sunlara: https://www.sinemia.com/yeni-paketler

20TL'ye her ay uc sinema bileti veriyorlar. Simdi Guardians of the Galaxy'ye baktim, Cinemaximum'da bilet yarin 22 tl. Bu karta IMAX, gozluk, her sey dahil ayrica. Almak farz oldu artik =)

Bir de app cikarmislar, biletleri oradan aliyorsun sinemaya bile gitmeye gerek kalmadan.

bu benim master projesinde yazdığım business plan resmen ya 2010'da. beraber girecek adam bulamadım he resmen, bi de o zaman hiç param yoktu benim de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...