Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meanwhile in Turkey

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

11 dakika önce, Asteroth dedi ki:

Tahsil cehaleti alir derler ama, sende o da yok belli ki. 

Kimin ne kadar tahsilli olduğu belli. Hakaretlerinizle bunu kanıtlıyorsunuz. Benim yaşım 50 burada o kadar hakaret ediliyorum hiç kötü bir cevap verdiğimi gördünüz mü? Bak mod merak ediyor hemen bir buluşma ayarlayalım mod şahit olsun. Buluşalım masaya koyalım sonra da foto sunu buraya atalım. Bakalım hangimiz  daha iyi eğitim almışız. Kaç uni de okumuşuz kaç diplomamız var. 

Tahsiline güvenemiyor musun? 

Bak birisi mimar bana burda hakaret eden. Ama ben onun sizin gibi art niyetli olduğuna inanmıyorum. yazıştım biliyorum ki iyi biri. Yazdıklarımı yanlış anlayıp sinirlenmiş kendince.  O şu an anladı kim olduğunu. Ama diğer kişiler bakalım....

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Asteroth dedi ki:

Hayir yani elektromanyetik dalga teorisi aldik zamaninda ama bosa almisiz, 'odadaki frekanslar'i ogrenmis "Bilim senin dusundugunden cok daha degisik bir sey" falan diyor.

Adam tarak ve kagit parcasiyla yaptigi deneyle bilime yeni soluk getirdi, meydan okuyor ya hahahahahaha

Canım senin gibi sazanlar için yazıldı onlar Michio Kaku nun sözleri yazdıklarım. Biliyordum birisinin dalacağını fistana da yazdım. Genelde yazmıyorum milleti seyrediyorum gülüp geçiyorum ama senin icin büyük şansızlık su yazdığın. Özellikle belirteyim istedim. Biraz oku da ufkun açılsın. Ahahahahahaha

Sosyal ağlarda paylaş

Allah askina, hepsini, tek tek koy buraya. Yazdiklarinla karsilastiracagim. Tam olarak "Sen buna elektirik diye bakabilirsin. Ben diyor olabilirim ki başka bir boyuta gidiyor." dedigi kismi da ozellikle highlight et.

Kaynaklarinin guvenilir olmasi zaten uzucu kisim. Adam omrunu vermis, cahilin teki okuyup "Ben diyor olabilirim ki başka bir boyuta gidiyor." falan diyor. Yazik.

Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, Asteroth dedi ki:

Hayir yani elektromanyetik dalga teorisi aldik zamaninda ama bosa almisiz, 'odadaki frekanslar'i ogrenmis "Bilim senin dusundugunden cok daha degisik bir sey" falan diyor.

Adam tarak ve kagit parcasiyla yaptigi deneyle bilime yeni soluk getirdi, meydan okuyor ya hahahahahaha

8:30 dan itibaren sazan nasıl avlanır Türkçe herkes anlasın diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Cehalet tam bu oluyor iste.

Adam hayatini bilime adamis, parcacik fizigiyle ilgili hiyerarsi problemine "BELKI..." diye baslayarak bir fikir getiriyor, bizimkisi de videosunu izleyip "kendi gorusum" diye buraya yaziyor.

Einstein demis ki, 

Alıntı

If you can't explain it simply, you don't understand it well enough.

Alintiladigin insan, egitim gormus, yillarini arastirmaya vermis, edindigi bilgiyi suzup, sadelestirerek basitce anlatan bir bilim adami. Sen de adamin videolarini izlemis, 2019 senesinde hala "Ben kesinlikle maymunun bir  cinsinden geldiğimize katılmıyorum." falan diyen bir zircahilsin. 

Sosyal ağlarda paylaş

33 dakika önce, Asteroth dedi ki:

"Ben kesinlikle maymunun bir  cinsinden geldiğimize katılmıyorum." falan diyen bir zircahilsin. 

Küstahlığın kendini beğenmişliğin kadar da yalancı çıktın. 
Ben böyle bir şeyi nerede söylemişim? Göstersene? Utanmadan yalan söylüyorsun. Maymundan gelmedik dedim. Ben başka gezegenden geldiğimize inanıyorum dedim. Zaten bilimde maymun dan gelmediğimizi söylüyor. Şimdi böyle bıraksam buna da dalacaksın ki daha önce yazdım. Monkey ve ape var 
ape'in ne olduğuna bir bak bakalım. gross eve e göre biz ape den geliyoruz monkey yani maymundan değil.  Gerisi de kendi inancım. Bunu yazınca hakaret edilmesi de bir o kadar şaşırtıcı. Ama senden ne beklenir beni bıraktın çocuklarıma laf atmaya başladın. Ama çok fena yakalandın.

Maymunun bir cinsi diye bir kelime hic bir zaman kullanmadım.  

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.06.2019 at 20:07, akirafes dedi ki:

Ben kesinlikle maymunun bir  cinsinden geldiğimize katılmıyorum. Zaten bilimsel olarak da kanıtlanmış değil hala. Aksine 3-4 milyar önce nehirleri denizleri hatta okyanusu olan gayet yaşanabilir bir atmosferi olan Mars'tan geldiğimize inanıyorum. Bu benim inancım bu da kanıtlanmış değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Asteroth dedi ki:

hmm aynen demişim yalancılığını geri alıyorum. ama monkey ve ape olayını bilerek yazdım bunu yani maymun familyasını kafamda kastederek ape familyasını değilyaşlılığıma ver bunu ama hala sazan sen! Ama yine de inanmak zorunda değilim ve kimsenin de bunun icin cahil demeye hakkı yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...