Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 27. Hafta | Trabzon - Beşiktaş | 8 Nisan Cumartesi - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

kaybedilmeli ama bu bjk'nin iyi olmasından kaynaklı bir şey. takımın durumu iyi olmasa verilmeyen net bir penaltı (adamın biceps'ine top çarpıyor) ve bir ikinci sarı (yusuf net bir atağı kesti taktik faulle) nedeniyle puan kaybedilebilirdi gayet. maç kaybedilmiyor diye konuşmayacak değiliz bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

herşeyi bir kenara bırakın burada 2 adamdan bahsetmek istiyorum

1- Adriano

yıllarca barça'da oyna, gel Beşiktaş'a her maç canını dişine tak, sanki 2 tane CL kupan yokmuş gibi atılan her gole kariyerindeki ilk golmüş gibi içten sevin. çok büyük adamsın çok.

2- Gökhan Gönül

yıllarca fener'de oyna, kaptanlık yap, bayrak adam ol.
Sonra ezeli rakibine git tüm fenerliler düşman olsun, sakat adam oynayamaz desin 30. maçına çık, üstüne 10 yıl fenerde oynamış gibi değil de Beşiktaş alt yapısından çıkmış gibi yürekten oyna ve sevin.
çok büyük adamsın.

umarım ikiniz de daha uzun süre bu takımda kalırsınız ve semtin girişinde atiba heykelinin arkasında yerinizi alırsınız.

Adriano: Doğum tarihi: 26 Ekim 1984 (32 yaşında)
Gökhan Gönül: Doğum tarihi: 4 Ocak 1985 (32 yaşında)

Çok fazla kalabileceklerini sanmıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

olay sadece futbolcu deil, onlar gider başkaları gelir önemli olan güzel transferler, nokta transferler yapabilmek ismaili fenere kakalıyıp yaşlı gokhanı ucuza almakda yetmiyo,
teknik direktor farkıyla takım içinde gruplaşma tripleşme olmadan herkezi motive edip takım oyununa yardımlaşmaya topcuları yaptıkları işi sporu sevdirmeyi bilmekte

renklilerin maçlarına bakıyorum bazen, para için oynayan topcular görüyorum bide bizim maça bakıyorum, cok daha fazlası var
fenerin gs nin topcuları cokmu kötü deil ama adamlar takım olmayı beceremiyo, hep bi kavga gürültü huzursuzluk var

dicem oki futbolculardan öte bu transferlerin yapılmasını sağlayan kadro korunmalı ve ona sunulan takımdan maksimum performans almayı başarak şenol güneşle uzun vadeli düşünülmeli
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Maçı izlemedim, ne oldu hakem yüzünden maç mı kaybedildi? Gerçekten ayağınızı kaydırmak için hakem atanmış olsa 3 puanı alabilir miydiniz?

Madem maçı izlememişsin, penaltımız verilmedi, rakibe de bariz bi 2. Sarı var verilmeyen. Maç son dakikaya kadar 3-3tü,yani hakem az daha 2 puana mal oluyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam fenerli kafasi lan twit. Yarin orada ise alsinlar bence

Biyik said:

http://image.cdn.haber7.com//haber/haber7/photos/2017/14/3AXzc_1491684207_8977.png

bundan dolayı rıdvan akar'ı kovmuşlar.
adamın mesleği "iletişim" olduğu için, bence haklı bir iş akdinin feshi kararı.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Maçı izlemedim, ne oldu hakem yüzünden maç mı kaybedildi? Gerçekten ayağınızı kaydırmak için hakem atanmış olsa 3 puanı alabilir miydiniz? Her maç öncesi her hakem hakkında ağlıyorsunuz, yenince de laf edenler nerede diye atıp tutuyorsunuz, ne komik taraftarsınız ya :D.

Maci izlemedim diyip susman gerekirken uzatip neden kendini rezil ediosun anlamıyorum ki..

1 penaltı
1 kırmızı
Bize de hatali 1 sari kart haftaya cezali cenk

HAKEMI DE YENDİK
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

takımda resmen bi ton hileli adam var. fbli, gsli arkadaşlar da bu tiyatroyu izlio saka gibi. Ben olsam decoderları iade ederim atiba, abuobakar, talisca fln bjkden gidene kadar.

Sdfgh Aboubakar'ın golünde top sanki defansın ayağının içinden geçmiş gibi gözüküyordu.

Hakikaten edit'li takım olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

efendi vensan'ın golü yine 15/10'luk olmuş. Beyninin çalıştığı anlarda cidden ölüsü 20 milyon euroluk forvet gibi oynuyor. Daha uzun süreli çalıştırtmayı başarabilirsek beynini harbi olacak sdfasdfsad

3 haftadır maç izleyemiyorum, radyodan takip ettim dünde çoğunu sdfsda

önce eğitim sonra nişan vs. derken geniş özet takıldım. İşi bıraktığım için full de bulamıyorum sonradan tekrar izleyeyim vs. ama harbi net kral maç olmuş.

7 golün tamamı kral, tamamı harika goller olmuş. Belli güzel maç olmuş, şunu kaçırmak harbi koydu şu lig standartlarında.

q7'nin sakatlanması da bonus oldu, umarım sezon kapatmıştır. Onsuz da oynayabildiğini takımın görmüştür artık herkes. İkinci yarının en formda, BJK'den bile iyi oynayan takımını onsuz yendik. Olsa hatta belki Talisca'nın gol bile olmazdı oradan ben vuracağım diye ki solu hiç bırakmıyor genelde dsaasdsd

Neyse güzel oldu. Lig %75 oranında bitti artık, Lyon maçlarına kafa rahat çıkarız bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

yekeyeke said:

Maçı izlemedim, ne oldu hakem yüzünden maç mı kaybedildi? Gerçekten ayağınızı kaydırmak için hakem atanmış olsa 3 puanı alabilir miydiniz? Her maç öncesi her hakem hakkında ağlıyorsunuz, yenince de laf edenler nerede diye atıp tutuyorsunuz, ne komik taraftarsınız ya :D.

Maci izlemedim diyip susman gerekirken uzatip neden kendini rezil ediosun anlamıyorum ki..

1 penaltı
1 kırmızı
Bize de hatali 1 sari kart haftaya cezali cenk

HAKEMI DE YENDİK

Off her hafta sel aliyor buralari. Bi turlu kabullenemiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

geriye düştükleri gibi SARI KART VERİLMEDİ, HAKEM DEVREYE GİRDİ başlamış zaten :D çok yüzsüzler, neyse hala hakeme karşı kazandıklarını düşünsünler.

Bu arada şimdi özete baktım, Talişkanın frikikten attıgı pozisyonda hakem faulu verdigi anda trabzonlu başını iki elinin arasına alıyor, 2. sarı kartı yiyeceginden şüphesi yok.

Hakaret edenlerden biri banlanınca digeri görevi devralıyor galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

macta kirilma noktasi trabzon'u oyuna ortak eden quaresma'nin sakatligiydi. oraya kimi monte edersen et takimin gucu dusuyor ki dunki dusus epey faktordu. trabzon golu bulup gazlanana kadar oradaki bosluklarda 25 dakika fink atildi.

onsuz oynanan obur lig macinda da benzer bir senaryo oldu. cikarilmasi gerekilen sonuc ancak idare edildigi. bu da onun super verimli olusundan degil cunku lig genelinde inisli cikisli oldugundan ideal sartlarda devamli rotasyona alinmasi gerekiyor. ama alamiyorsun zira lig baslamadan kanatlara transfer lazimdi ve yapmadilar. devrede yaptilar, bu sefer olcay gonderildi.

bir baska cozum dun dk 87'de yaptigi. mitrovic girip stoper'e gecti, tosic beke kaydi, babel kanat degistirdi, adriano acik oynadi.

adriano'nun agir kalmasi bana random santraforun devamli kanatta top tutup verkac denemesinden daha iyi bir senaryo gibi geliyor. top cikardi mi degerlendirebilecek adam dolu takim. dun dk 4'de cikardi ve gol bulduk.
Sosyal ağlarda paylaş

o noktanın quaresma'nın sakatlığıyla ilgisi yok, 27. haftada deplasmanda trabzon gibi bir takıma öne geçersen futbolcular geri çekilir biraz.

quaresma'nın çıkması gayet iyi oldu, hatta şöyle söyleyim son golü bir izleyin. aboubakar sağ açıktan geri gökhan gönül'e pas verdi, o da orta yapıp gol attırdı. aboubakar yerine o top şaklabanda olsaydı ne olacağını söylememe hiç gerek yok sanırım.

quaresma seneye yedekten oyuna dahil olmalı ve geniş alan bulabileceğimiz, isminin ağırlık olduğu avrupa maçlarında daha çok süre almalı.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

He bir de adsfdsa

http://twitter.com/nurettinblky/status/850752391540609029

https://pbs.twimg.com/media/C856xfJXYAAi1W_.jpg

Şu hesap tutsa bile kalan maçlarda averajla şampiyon oluyoruz asdfasdfasd

abi bu ne üniversite dersinde çiziktirmiş resmen sdfsds hadi bjk maçları ok diyelim gs'nin önündeki tüm maçları alabileceğine inanan birisi var mı cidden ya

bu hafta fb kazanır gs berabere kalır bence. başakşehir rize'ye de puan kaybeder ve bjk sonraki başakşehir maçını alırsa, lyon'u da eleyebilirsek direkt uefa'ya odaklanabilir takım artık

bu arada trabzon bu sene uefa'ya gidip finansal gözleme girerse çok iyi olur, yıllardır neredeyse fb kadar para harcaya harcaya iyi bir kadro tutturabildiler seneye sıkıntı çıkarırlar gibi

başakşehir ya da fb ztk'yı alırsa 5. mi uefa'ya gidiyor bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok önceden harcanan paralarla şuan ki kadronun, o oyunculardan neredeyse kimse kalmadı bir kere.

bu seneki trabzon'un özellikle ikinci yarıdaki başarısı tamamen mantık ve bütçe dahilinde nokta atışlara dayanıyor. ilk yarıda da hep diyordum fazla iyi transferler yaptılar ama ersun ketliyor takımı diye ağlıyordum. özellikle olcay'dan sonra ersun da form tutturdu ve şuan her şey iyi gidiyor.

ligin ikinci yarısında Ersun'un Okay'ı zamanında Selçuk'u değiştirdiği gibi değiştirip, daha dengeli bir rolde kullanması ve onun artan performansı da önemli etken en az Olcay'ın takıma katılması kadar ama Olcay cidden çok fark yarattı. BJKde de böyleydi de işte Quaresma gibi şekil yapıp top kaybetmeyince değer vermez bizim taraftar...

Hemen hemen herkes form tuttu takımda ikinci yarı, ilk yarı denedikleri her şeyi artık teoriden pratiğe geçirebiliyorlar. Zaman vermenin ödülünü yiyorlar net şekilde.

TS yapının üstüne eğer bu sene olduğu gibi 2-3 oyuncu daha ekleyip, istikrarı korursa seneye en büyük şampiyonluk adaylarından biri olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...