Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayallerin Coktugu An... (Dram icermez sdf)

cicibeybe

Öne çıkan mesajlar

kozalak said:

dasaaa said:

"roket adam" said:

ki göbekli de değildim yani. 2 ay sonra o beni bıraktı.

kiz icin gaaaaaaaaaaaaaaayyy olmayin diyoruz.

hani milletin tecrubesinden faydalanmak yerine gidip gay gay isler yapiyorsunuz.

bakmayın siz buna, evine aldığı aleti bilseniz gayin önde gideni dersiniz.

21 parcadan olusan set dildo aldim... (T__T)
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Full İron man tamamlamışsa 11 saatte, saygı duruşunda dururdum önünde.

Tami yarimi falan mi var abi bunun, bilmiyorum cahilligimden soruyorum. Sampiyonlar 8-9 saatte yapiyorlar daha alacak yolum var dedi ama. Yuzme, pisiklet, Kosu hepsini yapmis bitirmis iste ispanyol reyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

İronman tamamladım demişse 4 km yüzme, 180 km bisiklet ve ardından maraton 40 km şeklinde oluyor. Bunum half ironmanı var olimpiyatlara uyuarlanan versiyonlar var vs.

11 saati geçtim tamamlamış olması bile müthiş bir irade örneği, uzun mesafe koşularında ve mücadelelerinde olay çoğunlukla kafada bitiyor tam bir mental savaş.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

bence de müthiş şanslısın, çevre çok önemli bu konuda. geçen yıl sabah kahvaltısını avokado ezmesi sürülmüş bir dilim kepek ekmekle yapan bi sevgilim vardı, göbekli sevgili istemiyorum dedi deli gibi spor yardırdım. işte çevre etkisi bu.

güzel bahaneymiş, sen de zarfı yutmuşsun. zaten kafaya koymuş kız bırakmayı. bu ayrı bir topik olur aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

İronman tamamladım demişse 4 km yüzme, 180 km bisiklet ve ardından maraton 40 km şeklinde oluyor. Bunum half ironmanı var olimpiyatlara uyuarlanan versiyonlar var vs.

11 saati geçtim tamamlamış olması bile müthiş bir irade örneği, uzun mesafe koşularında ve mücadelelerinde olay çoğunlukla kafada bitiyor tam bir mental savaş.

Sordum tamini yapmis 11 saatte:/

Gecen maratonun tekini cekmis bir eleman youtubeda izledim. Adeta psikolojisi bozuldu adamin 2. saatten sonra falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

olm bu beyni, kendisi maymundan hallice olan buyuk buyuk buyuk buyuk deden gibi yaldir yaldir kosmayasin diye buyuttuk la.

evine temiz su gelsin diye aqueductlar yaptik. bi sure sonra "cok yorulduk lan" diyip koleligi bulduk. allah'in afrikasina gidip kole tasidik, bunu yapan adamlara da paye bicelim diye "haci taserona da coat of arms versek?" diye super fikirler bulduk sir john hawkins'e falan boyle title vs verdik.

hani bu kadar gelismeyi son 10 senenin, kicina rahat batmis 3-5kendini bilmez, ergenligini atamamis plaza manyagi icin cope atip 1000yil onceki atalar gibi cok kosacagimizi, kendi salakligimiza da paye bicmek icin kendimize "ayrinmen!" gibi unvanlar verecegimizi, hatta bu gerzekligi tasdik etmek icin kolelere koydugumuz dovmeleri kendi bedenimize isleyecegimizi dusunuyorsaniz aklinizdan sorununuz var demektir.

saglik maglik diyene de takilmayin, eminim onun da caresini buluruz.

bakalla kadar gidip gelmek yerine bile "eve getir" butonu uretmisiz. sen neden bahsediyorsun lan ergen?

Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

bence de müthiş şanslısın, çevre çok önemli bu konuda. geçen yıl sabah kahvaltısını avokado ezmesi sürülmüş bir dilim kepek ekmekle yapan bi sevgilim vardı, göbekli sevgili istemiyorum dedi deli gibi spor yardırdım. işte çevre etkisi bu.

sana bi katkısı olmuş en azından
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Exposure to higher levels of chronic intense and greater durations of endurance training on a regular basis are significantly associated with a decreased libido scores in men. Clinicians who treat male patients for sexual disorders and, or council couples on infertility issues should consider the degree of endurance exercise training a man is performing as a potential complicating factor.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28195945/
endurance trainingi düşük intensity kısa tutun diyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...