Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max 1000 liralık telefon tavsiyesi

pontipati

Öne çıkan mesajlar

Komodo said:

işyerinde çalışan kıza gm5+ aldım.

şarj baya çabuk bitiyor
telefon çekmiyor. ulaşılamıyor falan diyor şehrin ortasında.
garantiye yolladım, aynı şekilde geldi, ilgilenmiyor garanti pek.

işyerinde çalışan kıza niye telefon aldın ki.
ya da işe yaradı mı onu soralım fasd
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Komodo said:

işyerinde çalışan kıza gm5+ aldım.

şarj baya çabuk bitiyor
telefon çekmiyor. ulaşılamıyor falan diyor şehrin ortasında.
garantiye yolladım, aynı şekilde geldi, ilgilenmiyor garanti pek.

işyerinde çalışan kıza niye telefon aldın ki.
ya da işe yaradı mı onu soralım fasd

yok ben işverenim, iş telefonu için ucuz yollu alayım demiştim geçen yaz. yeni çıkmıştı daha o zamanlar. belki upgrade gelmiştir telefona ama benim aldığım baya sorunlu çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazılım ile sorunum yok challange yapabilirim diyorsan.

Bu fiyatta Mi5 den iyi telefon yok gerçekten. Ben bu xiaomi konularını görünce hep çarpıya basıp kaçardım haberden. Geçen gün bir arkadaşımda ilk defa bu marka bir telefona dokundum. Telefon gerçekten inanılmaz güzel :) Kasası falan baya iyi. note 7 ile aynı işlemcili (sd820) bir telefon 1300tl civarına satılıyor. Garantisi falan yok ama. İthalatçı garantili.
http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-pm-HB0000000YQ0

Bunun harici yine ithalatçı garantili C7 falan düşünebilirsin. Yine tam bir f/p ürünü. A7 J7 gibi kasalardan çok daha iyi. TR ye göndermiyor bu ürünü. Sadece çin pazarı için üretilmiş. O yüzden aşırı f/p ürünü olmuş.
http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c5-ithalatci-garantili-pm-HB000000U6Q3

Bunlar haricide 1000tl 1 kuruş aşamam diyorsan Gm5 plus falan düşünebilirsin. En azından hep güncel android kullanırsın. LG4 hiç düşünme servis servis gezersin.
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

LG G4 almayın abi, geçen iş yerindeki arkadaşın G4'ün ekran bir anda gitti bir daha da gelmedi, anakartta kronik sorun varmış, garanti kapsamında anakart değiştirilecek, 2 hafta telefon yok:
LG admits G4 problem

Benim bahsettiğim model G4 Beat dostum, anakartları farklıdır muhtemelen çünkü G4 500-600 lira kadar daha pahalı Beat'den.
Sosyal ağlarda paylaş

GM5 de servis sorunu olmaz. Ama GM5 de xiaomi ye göre donanım bakımından çok çok geride. GM5'in kronik sorunları var mı gerçi pek takip etmedim. Xiaomi de ise servis sorun olur tabii

onuda şöyle düşün.
Telefon metal kasa, ince, snapdragon 820 işlemci var, ois var, ultrasonic parmak izi okuyucu var, kamerası falan gayet başarılı, 64gb 3gb ram, ekran kasa oranı %73 ve telefon 1200TL.. Sadece 1200tl ye OIS barından kameralı telefon alabilmek bile mucize bence.

Samsung C5'ide düşünebilirsin. Metal kasa ve çok ince. Yine GM5 den çok önde ama xiaomi den 1 tık geride bir telefon. Ama yazılım alanında falan hiç bir sorun yaşamazsın. İşin garantiye düşerse tabii ithalatçı garanti olduğu için sıkıntı olabilir. O da 1299TL

ulan 1.5 sene sonra bozulsa at çöpe, yenisini al yine karlı olursun
:)

son olarak bir arkadaş Lenovo K5, K5 Plus, K5 Note demiş. Bunlarda güzel f/p telefonlar. Fiyatları da bu seviyelerde. Marka takıntın olmadığı zaman çok güzel telefonlar var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

mi 5 veya gm tavsiye eden patiler gözüm korkuyor biraz açıkcası bir süre sonra problem yaşar mıyım, servis bulabilir miyim diye bu telefonlarla. Ne yapmak lazım?

Şu güne kadar hiçbir telefonumu garanti bittikten sonra servise göndermedim. Alın parçasını youtube'da videolara bakarak kendiniz yapın. Zaten lego gibiler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...