Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abdi İbrahim Mülakat Hakkında(önemli)

13si13

Öne çıkan mesajlar

4-5 ay önce ilk defa gittim maraşa, kafamdakinden baya farklı çıktı. ortalamanın oldukça üstünde bir anadolu şehri.

yıllar önce bir de elazığ çok yanıltmıştı beni. kutuplara gider gibi hazırlanıp gitmiştim. kıçım pişince "nasıl doğu lan bu?" diye sorunca haritayı koydular önüme. bildiğin ılıman iklim anasını satayım, 3 tarafı su.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

calvaria said:

İlk okuduğunda absürt gelebilir ama bence yeni bir iş değil de yeni bir nişanlı bakabilirsin kendine k.maraş da yaşamaktan daha mantıklı.

olm ayıp lan. hayır gören de oslodasın falan sanacak abi. ortadogulusun ya.

Ama ortadoğunun incisi sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

gerçek maraş dondurmasını sevmemek allahı sevmemektir

Sıkıntı yok o haldaysa. Gerçek tabi lan Yaşar pastanesi dedim maraşlı olarak bilmiyorsan utan kendinden dsfsd

PS : Madoymuş ya lan Yaşar sdfklj sakın maraş dondurması kısaltması demeyin :/
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Genel bir şey söyliyim ben sadece.
Çok ekstrem bir sektör değilse (googleda coder yada ıssız ada da doğal park bekçiliği gibi) iş görüşmesine takım giyilir. Teknisyende olsan genel müdürde görüşmeye verdiğin önemi gösterir. Traş olunur.

Ben traş olmadan spor ayakkabı ile işe girdim diyenler çıkıcaktır. Doğrudur. Ama bu genel geçer kuralı değiştirmez. Görüşmeye takımını giyer gidersin işe alınırsan sorarsın normal giyim kuralları nedir şortla mı gelcez mayoyla mı diye.

konuyu komple okumadım ama belli bi yaştan sonra takım giymemek, en azından kravat takmamak da etkili oluyo, kıyefetle kimseyi etkilemeye ihtiyacım yok, zaten çok iyiyim mesajı verebiliyyosun alttan alttan..
Sosyal ağlarda paylaş

trajik ama su anda tr de issizlikten gencler biri biriyle yarisiyor asker polis olup da oralara gitmek icin..ha gorevli mi gitmislerdir bilmiyorum ama en az 20 polis le karsilastim suriyedeydim diyen..adam polis olunca tabi desemiyorsun da kardes ne is diye ama gozlemlerim bayagi var..

ha sivil halktan da bayagi var..tanka kafa atanlardan bahsetmiyorum gidip takilip gelen suriyede..bildigin siradan halk ama az desince -hani sen sorsan soylemez de bana el mecbur- cok cikiyor..ha isid mi pikiki mi kardes demedim kimseye de..basima bir gun is gelecek..

babacim kayseride de dag komando var be..hani askerde ilk acemilik ustalik kuralari filan cekilir istanbul canakkale vs cikmadiysa sakat sakat yerler cikar bolu kayseri bunlarin kacari yok dogu hem de sinir boyu..esas eglence urla cikanlarda gorulur urlada deniz egitim komutanligi var millet oh sahane yer cektik oo deniz manzarali filan diye sevinir hatta genelde denizci olurlar..acemilik bitince hepsini cemselerle trene direkt dag tepe arazi taramaya doguya gonderirler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...